ANASAYFA
27 Kasım 2022 Pazar
Açılış Sayfam Yap!
Sık Kullanılanlara Ekle
Matbaa Hizmetleri
Künye
Reklam
İletişim
Siyaset
Ekonomi
Sağlık
Spor
Kültür-Sanat
Güncel
Röportaj
Resmi İlan
Yazarlar
E-Gazete
Video Galeri
Şebnem Özkan haftaya Edirne'de
En çok satan kişisel gelişim kitaplarından “Meleklerin Seninle Konuşuyor”un yazarı kişisel gelişim uzmanı Şebnem Özkan, 16-17 Aralık’ta Carpe Diem Gelişim Merkezi'nde sevenleriyle buluşuyor.
Haberin Yayın Tarihi: 10-12-2011 12:23
16 Punto 18 Punto 20 Punto 24 Punto
Şebnem Özkan haftaya Edirne'de

En çok satan kişisel gelişim kitaplarından “Meleklerin Seninle Konuşuyor”un yazarı kişisel gelişim uzmanı Şebnem Özkan, 16-17 Aralık’ta Carpe Diem Gelişim Merkezi'nde sevenleriyle buluşuyor.
Kişisel gelişim alanında Trakya Bölgesinde ilk olan ve 3 yıldır uzman kadrosuyla yaşam danışmanlığı hizmetleri sunan Carpe Diem Gelişim Merkezi, Meleklerin Seninle Konuşuyor kitabının yazarı, uzun yıllardır kendi tasarladığı ruhsal ve kişisel gelişim çalışmalarını yürüten Şebnem Özkan, Edirne’de bulunacağı süre zarfında hem okurları için kitabını imzalayacak, hem kişisel gelişim içerikli kendi vralığımızı keşfedip yaşamda istediklerimizi kolayca hayata geçirebilmemiz için Melek Ritüelleri çalışmasını gerçekleştirecek.
Şebnem Özkan kimdir ?
1971 İstanbul doğumlu Şebnem Özkan, 1989-1993 yılları arasında ekonomi (İ. Ü. İngilizce İktisat), 1989-1999 yılları arasında müzik (İ. Ü. DevletKonservatuarı ve Arts Academy, Roma) okudu. 19988’den itibaren geçen yirmi senelik süre zarfında ilgi duyduğu alternati terapiler ve farkındalık çalışmalarını uygula-maya -ve daha sonra bir kısmını öğretmeğe baş-ladı. Bu çalışmalar ara-sında çeşitli meditas-yonlar (ağırlıklı olarak Zen Meditasyonu), Tai-çi, Çigong, Yoga, Geleneksel Çin Tıbbı, Homeopati, Ayurveda, Feng-shui, Tensegriti, I-Ching uygulamaları, şamanik ve meleklerle çalışmalar sayılabilir.
ABD’de yaşadığı süre zarfında psikoloji yüksek lisansını (University of Memphis) tamamladıktan sonra, İstanbul’da kapsamlı yaşam koçluğu uluslararası sertifika programını bitirdi (FA Koç Akademi). Psikoloji master’ı esnasında, bir hastalık değil özgün bir “oluş hali”olduğunu düşündüğü Dikkat Eksikliği/Hiperaktivite Bozukluğu üzerinde uzmanlaştı. Pozitif Psikoloji ve Kurgulamacı Psikoloji gibi, bireye saygılı, hümanist ve kişiyi “hasta” olarak teşhis etmekten ziyade, kuvvetli yönlerine odaklanan, o anda bazı problemler olabilse dahi, bütün bu problemlerin çözülebileceğini savunan post-modern psikoloji okulları üzerinde araştırmalar yaptı.
2009′dan beri, tüm bu alanlardaki bilgi birikimini, tecrübelerini ve her zaman var olmuş olan sezgisel yeteneklerini programlarında kullanmaktadır. Başta melekler ve rehber hayvanlar olmak üzere kozmik enerjilerin kendiliğinden gelişen uyumlanmaları, programların yaratım ve uygulama aşamasında da rehberlik etmiştir ve etmeye devam ediyor…

Gönder Yorum Yap Yazdır Facebook Twitter Linkedin
  ÇOK OKUNANLAR
Meriç Nehri'nde ‘yandan çarklı’
Aramızdan ayrılanlar
Aramızdan ayrılanlar
Türk sürücüde tabanca ve mermi
Özgürlüğe 100. yıl damgası!
Bir asrın coşkusu!
Silah-uyuşturucu operasyonu
BİK Genel Kurulu'nda 3 gelişme
Kadın Dayanışması'ndan 'şiddete hayır'
SAL ve 1. Amatör'de 14 mücadele
  GÜNÜN GAZETE MANŞETLERİ
Akşam Gazetesi Birgün Gazetesi Bugün Gazetesi Cumhuriyet Gazetesi
Dünya Gazetesi Fanatik Gazetesi Fotomac Gazetesi Gunes Gazetesi
Haberturk Gazetesi Hurriyet Gazetesi Milli Gazete Milliyet Gazetesi
Posta Gazetesi Radikal Gazetesi Sabah Gazetesi Sozcu Gazetesi
Star Gazetesi Takvim Gazetesi Taraf Gazetesi Türkiye Gazetesi
Vatan Gazetesi Vakit Gazetesi Yenisafak Gazetesi
Yeni Hudut Gazetecilik ve Matbaacılık San. ve Tic. Ltd. Şti
Babademirtaş Mah. Üç Şerefeli Camii Arkası No:7 EDİRNE
Özel Okullar, Özel Okul Fiyatları

Marküteri Parke