ANASAYFA
19 Aralık 2017 Salı
Açılış Sayfam Yap!
Sık Kullanılanlara Ekle
Matbaa Hizmetleri
Künye
Reklam
İletişim
Siyaset
Ekonomi
Sağlık
Spor
Kültür-Sanat
Güncel
Röportaj
Resmi İlan
Yazarlar
E-Gazete
Video Galeri
Kupadaki tek Trakyalı Edirnespor
Edirnespor, Tekirdağspor'dan sonra Ergene Velimeşespor ve SBS İnşaat Kırklarelispor da havlu atınca Kocaeli Birlik Spor zaferiyle Trakya'nın Ziraat Türkiye Kupası'nda yoluna devam eden tek Trakya takımı oldu.
Haberin Yayın Tarihi: 23-09-2017 07:30
16 Punto 18 Punto 20 Punto 24 Punto
Kupadaki tek Trakyalı Edirnespor

Bülent AYAN
Ziraat Türkiye Kupası'nda 3'üncü tur karşılaşmaları tamamlandı ve karşılaşmalar sonrası 4'üncü tura yükselen 46 takım belli oldu. Edirnespor, ilk turda Modafenspor'u İstanbul'da 1-0, Dardanelspor A.Ş.'yi Edirne'de 3-0 ve Kocaeli Birlik Spor'u Kocaeli'de 6-5 yenerek 4'üncü tura yükselirken, Trakya takımlarından Ergene Velimeşespor ilk turda Erekspor A.Ş.'yi 3-2, ikinci turda deplasmanda Tekirdağspor'u 2-0 yendikten sonra üçüncü turda Hatayspor'a deplasmanda 1-0 yenilip elenirken, kupa mücadelesine  3'üncü turda katılan SBS İnşaat Kırklarelispor ise evinde Niğde Belediyespor'a 3-1 yenilince kupaya ikinci turda katılan Tekirdağspor gibi daha ilk maçında havlu atmış oldu.
DÖRDÜNCÜ ELEME TURU
Dördüncü Eleme Turu müsabakaları 24, 25, 26 Ekim 2017 tarihlerinde oynanacak. Tura, Üçüncü Eleme Turu müsabakaları sonucunda tur atlayan 46 takım ile geçen sezon Süper Lig'de oluşan puan sıralamasında 5. ile 13'üncü sıralar arasında yer alan Türkiye Kupası Şampiyonu haricindeki 8 takım olmak üzere 54 takım arasında seri başı sistemine göre oynanacak. Eşleşmeler kura çekimi ile belirlenecek ve müsabakalar yine tek maç eleme usulüne göre küçük numarayı çeken takımın sahasında oynanacak. Müsabakaları kazanan 27  takım 5'inci tura yükselecek.
SERİ BAŞI TAKIMLAR
Antalyaspor, Trabzonspor, Teleset Mobilya Akhisarspor, Gençlerbirliği, Kasımpaşa, Kardemir Karabükspor, Aytemiz Alanyaspor, Osmanlıspor, Bursaspor, Kayserispor, Demir Grup Sivasspor, Evkur Yeni Malatyaspor, Çaykur Rizespor, Adanaspor, Boluspor, Akın Çorap Giresunspor, Altınordu, Elazığspor, Denizlispor, Manisaspor, Gazişehir Gaziantep, Adana Demirspor, İstanbulspor, BŞB Erzurumspor, Şanlıurfaspor, Amed Sportif Faaliyetler, Gümüşhanespor
SERİ BAŞI OLMAYAN TAKIMLAR
Hatayspor, Menemen Belediyespor, Sivas Belediyespor, Sarıyer, Keçiörengücü, Etimesgut Belediyespor, Niğde Belediyespor, Eyüpspor, Konya Anadolu Selçukspor, Fatih karagümrük, Bucaspor, Tuzlaspor, Kahramanmaraşspor, Fethiyespor, Afjet Afyonspor , Ofspor, Ankara Demirspor, Çorum Belediyespor, Kızılcabölükspor, Anadolu 24 Erzincanspor, Kire 1922 Spor, Orhangazi Belediyespor, Batman Petrolspor, Yeşil Bursa, Yeni Altındağ Belediyespor, Edirnespor, Kars 36 Spor
3'ÜNCÜ TURDA TOPLU SONUÇLAR
Anadolu Bağcılar SK. 0-1 Konya Anadolu Selçukspor
Mersin İdmanyurdu 3-5 Orhangazi Belediyespor
Payasspor 1-3 Amed Sportif Faaliyetler 
Muğlaspor 3-4 Etimesgut Belediyespor
Kemerspor 2003 0-1 Sivas Belediye spor
Tokatspor 0-1 Kahramanmaraşspor A.Ş.
Diyarbekir Spor A.Ş. 0-1 İstanbulspor A.Ş.
Şanlıurfaspor 53 Pazarspor
Van Büyükşehir Belediyespor 01 Kayserispor
Balıkesirspor Baltok 6-7 Kars 36 Spor
Bandırmaspor 0-1 Çorum Belediyespor
Menemen Belediyespor 4-2 Darıca Gençlerbirliği 
SBS İnşaat Kırklarelispor 1-3 Niğde Belediyespor
Boluspor 3-0 Sinopspor
Bodrum Belediyesi Bodrumspor 2-3 Gazişehir Gaziantep FK
İnegölspor 0-2 Evkur Yeni Malatyaspor
Batman Petrol Spor A.Ş. 3-1  Göztepe A.Ş. 
Baysal İnşaat Düzyurtspor 78 Gümüşhanespor
Hatayspor 1-0 Ergene Velimeşespor
Erzin Belediyespor 1-2 Fatih Karagümrük A.Ş.
Kozan Belediyespor 1-3 Adanaspor A.Ş.
Denizlispor 10 Düzcespor
Hacettepe Spor 1-2 Yeni Altındağ Belediyespor
Keçiörengücü 3-1 Silivrispor
Kastamonuspor 1966 1-3 Ofspor A.Ş.
Yeşil Bursa A.Ş. 3-1  Karşıyaka
Bergama Belediyespor 02 Sarıyer
Tuzlaspor A.Ş. 1-0 Zonguldak Kömürspor
Sancaktepe Belediyespor 2-4 Elazığspor 
Kocaeli Birlik Spor 5-6 Edirnespor
Akın Çorap Giresunspor 3-1 Cizre Spor
Fethiyespor 2-0 Nazilli Belediyespor
Bursaspor 4-0 Tarsus İdman Yurdu
Manisaspor 4-1 Arsinspor
Adana Demirspor 3-0 Bayrampaşa
Gaziantepspor 0-3 Tire 1922 Spor
Samsunspor 4-6 Ankara Demirspor
Bucaspor 2-0 Pendikspor
Altınordu A.Ş. 1-0 Sultanbeyli Belediyespor
Altay 6-7 Büyükşehir Belediye Erzurumspor
Çaykur Rizespor A.Ş 3-0 Nevşehir Spor Gençlik
Kızılcabölükspor 2-1 Ümraniyespor
Eyüpspor 2-1 Sakaryaspor A.Ş.
Anagold 24 Erzincanspor 4-2 Eskişehirspor
Demir Grup Sivasspor 3-0 Bugsaş Spor A.Ş. 
Afjet Afyonspor 2-0 MKE Ankaragücü

Gönder Yorum Yap Yazdır Facebook Twitter FriendFeed Google
Ucuz uçak bileti En ucuz uçak biletleri için arayın,
kıyaslayın ve satın alın
aloucakbileti.net   0850 500 0 737
  ÇOK OKUNANLAR
Tarihi köprüde korkutan kaza
Güler ve Muharrem'in mutluluğu
Vatandaşın 'yağmur' imtihanı
Ertene'den veda
'Sivil mimarlık' çöplüğü!
ARAMIZDAN AYRILANLAR
‘Hiçbir ceza susturamaz’
‘Dini nikah kıyan da yargılanmalı’
Alzheimer'i geciktiren merkez
'Hayvanlar oyuncak değildir'
  GÜNÜN GAZETE MANŞETLERİ
Akşam Gazetesi Birgün Gazetesi Bugün Gazetesi Cumhuriyet Gazetesi
Dünya Gazetesi Fanatik Gazetesi Fotomac Gazetesi Gunes Gazetesi
Haberturk Gazetesi Hurriyet Gazetesi Milli Gazete Milliyet Gazetesi
Posta Gazetesi Radikal Gazetesi Sabah Gazetesi Sozcu Gazetesi
Star Gazetesi Takvim Gazetesi Taraf Gazetesi Türkiye Gazetesi
Vatan Gazetesi Vakit Gazetesi Yenisafak Gazetesi Zaman Gazetesi
Yeni Hudut Gazetecilik ve Matbaacılık San. ve Tic. Ltd. Şti
Babademirtaş Mah. Üç Şerefeli Camii Arkası No:7 EDİRNE