ANASAYFA
22 Temmuz 2018 Pazar
Açılış Sayfam Yap!
Sık Kullanılanlara Ekle
Matbaa Hizmetleri
Künye
Reklam
İletişim
Siyaset
Ekonomi
Sağlık
Spor
Kültür-Sanat
Güncel
Röportaj
Resmi İlan
Yazarlar
E-Gazete
Video Galeri
TKA’dan destek alacak projeler
Trakya Kalkınma Ajansı tarafından yürütülen 2017 Yılı Teknik Destek Programı Temmuz - Ağustos dönemi değerlendirme süreci tamamlanarak desteklenmeye hak kazanan projeler belirlendi.
Haberin Yayın Tarihi: 28-09-2017 07:50
16 Punto 18 Punto 20 Punto 24 Punto
TKA’dan destek alacak projeler

Trakya Kalkınma Ajansı tarafından yürütülen 2017 Yılı Teknik Destek Programı Temmuz - Ağustos dönemi değerlendirme süreci tamamlanarak desteklenmeye hak kazanan projeler belirlendi. Edirne Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği'nin Sağlıkta Siber Güvenlik, Trakya Üniversitesi Sağlık Araştırma ve Uygulama Merkezi'nin Trakya Üniversitesi Sağlık Uygulama ve Araştırma Hastanesi Aşçılık Eğitimi, Edirne İl Milli Eğitim Müdürlüğü'nün Edirne' de TÜBİTAK İçin Mucit Gençler Yetişiyor, Edirne İl Özel İdaresi'nin İletişim ve Motivasyon Eğitimi ve Keşan Devlet Hastanesi'nin İnsan Kaynakları: Kurumsal Gelişimin Başlangıç Noktası adlı projeleri destekleme alacak.
Değerlendirme sürecinin ilk aşaması olan ön inceleme sürecinde 2017 Yılı Teknik Destek Programında  yer alan kıstaslara göre idari ve uygunluk kontrolleri yapılarak, 29 adet proje başvurusunun 26'sı ön inceleme aşamasını geçti. Ön inceleme sürecinde uygun bulunan toplam 26 proje başvurusunun 17 tanesi yapılan teknik ve mali değerlendirmeler sonucunda 65 ve üzerinde puan alarak başarılı oldu.
2017 Yılı Teknik Destek Programları Temmuz-Ağustos dönemi sonuçları ile ilgili açıklama yapan Trakya Kalkınma Ajansı Genel Sekreteri Mahmut Şahin şunları kaydetti: 
“Ajansımız güdümlü proje destek programının yanı sıra teknik destek programı aracılığıyla da Bölgemize kaynak aktarıyor. Bu yıl kamu kurum ve kuruluşları ile STK'larımızın yenilik ve iyi örnek uygulamalarının kuruma transferine yönelik eğitim veya danışmanlık ile insan kaynakları ve hizmet kalitesinin geliştirilmesine yönelik eğitim veya danışmanlık faaliyetlerine destek oluyoruz. Temmuz- Ağustos dönemi sonuçlarına baktığımızda sağlık sektörü ve eğitim sektörünün ağırlıkta olduğunu görüyoruz. Verilecek mesleki ve kişisel gelişim eğitimlerinin sağlık çalışanlarımıza ve öğretmenlerimize yeni ufuklar açmasını diliyorum.”
2017 Temmuz- Ağustos dönemi Teknik Destek Programı'nda başarılı bulunan projeler şöyle oldu:

Gönder Yorum Yap Yazdır Facebook Twitter FriendFeed Google
  ÇOK OKUNANLAR
Altınkum’un bekçileri
Kadın basket sizlere ömür
‘50 yıllık hasret’
‘MHP meselelerin takipçisi’
Mimar Sinan Rotary'de yeni dönem
Hekimlerin isyanı: YETER ARTIK
71 yaşında 7. dünya turunda
Saros'uma dokunma!
  GÜNÜN GAZETE MANŞETLERİ
Akşam Gazetesi Birgün Gazetesi Bugün Gazetesi Cumhuriyet Gazetesi
Dünya Gazetesi Fanatik Gazetesi Fotomac Gazetesi Gunes Gazetesi
Haberturk Gazetesi Hurriyet Gazetesi Milli Gazete Milliyet Gazetesi
Posta Gazetesi Radikal Gazetesi Sabah Gazetesi Sozcu Gazetesi
Star Gazetesi Takvim Gazetesi Taraf Gazetesi Türkiye Gazetesi
Vatan Gazetesi Vakit Gazetesi Yenisafak Gazetesi
Yeni Hudut Gazetecilik ve Matbaacılık San. ve Tic. Ltd. Şti
Babademirtaş Mah. Üç Şerefeli Camii Arkası No:7 EDİRNE
xx