ANASAYFA
20 Mart 2019 Çarşamba
Açılış Sayfam Yap!
Sık Kullanılanlara Ekle
Matbaa Hizmetleri
Künye
Reklam
İletişim
Siyaset
Ekonomi
Sağlık
Spor
Kültür-Sanat
Güncel
Röportaj
Resmi İlan
Yazarlar
E-Gazete
Video Galeri
Fason Üretim ile hangi ürünleri hayata geçirebilirsiniz?
Fason üretim istediğiniz kozmetik, kişisel bakım, gıda takviyesi gibi ürünleri gerçekleştirmek oldukça kolaydır...
Haberin Yayın Tarihi: 15-05-2018 12:03
16 Punto 18 Punto 20 Punto 24 Punto
Fason Üretim ile hangi ürünleri hayata geçirebilirsiniz?

Fason üreticiler, sizlerin markanızı oluşturma ve bunların tüm ön hazırlık aşamalarından üretimle somut hale gelene kadar çalışma düzeni oluştururlar. Fason üretim istediğiniz kozmetik, kişisel bakım, gıda takviyesi gibi ürünleri gerçekleştirmek oldukça kolaydır. Bunun için uygun zaman düzeni içerisinde bütçeler, planlamalar, pazar alanı ve diğer pek çok husus bir arada ele alınır ve incelenir.

 

Tecrübe ise bir markanın piyasada nasıl olması gerektiği, müşteri kitlesi, sizin hedefledikleriniz ve üretime kadar gelen süreçleri barındırır. Markanın oluşması, ürünlerin etiketlerinin basılması, nasıl bir şekle ya da ambalaja sahip olmasına kadar bir türü işlem bulunur. Bunların her biri basit adımlar ve yasal yetki-izin-sertifikalar üzerinde ele alınarak, fason üretimciler tarafından gerçekleştirilir.

 

Ürünlerinin Belirlenmesi Ve Hazırlık Aşaması

 

Ürüne ait olan tasarım, geliştirme ve bunların hedef kitleye uygun paralellikte üretim aşamaları bulunur. Her yönünün ele alınması ve dijital ortamlara kadar çalışma düzeni içerisinde kullanılması, marka oluşumunda önemli etkenleri barındırmaktadır.

 

Tasarım Aşaması ve Hazırlık: Markanızın genel yapısı ve ne tür bir ürün olmasına uygun olarak birtakım tasarımlar gerçekleştirilir. Bilgisayarlar üzerinde hazırlanan tüm bu aşamalar ürünlerinizin doğru tanıtılması ve piyasada rakiplerinize göre fark oluşturabilmesinde önemli bir fonksiyona sahiptir.

 

Görüşlerinize Yönelik Girişimler: Ürüne ait görsel çalışmalar, ambalajlar ve diğer pek çok detay, sizlerin talepleriniz baz alınarak da gerçekleştirilir. Burada sizler için fason üretici firma, kalite standartları ve yasal izinlere göre sizlerden gelen talepleri de baz alarak, markanız üzerinde tüm geliştirme olanaklarını oluşturmaktadır.

 

Etiketlerin Belirlenmesi: Etiketler ürünün bir diğer önemli kısmıdır. Hedeflenen ülke neresi ise oranın kurallarına ve etiket yönetmeliklerine uygun tasarımlar gerçekleştirilmektedir. Bunun için ince ve detaylı bir çalışma mekanizmasının oluşturulduğunu da görebilmekteyiz.

 

Geçerli olan bu aşamalar fason üretim ile yeni ürün oluşturma noktasında ne tür bir yapılanmanın olduğunu gösterir. Elbette sadece bunlarla sınırlı olan eylemler yoktur. Daha izinler, numune üretimleri, geliştirme aşamaları ve diğer çalışmalarda marka oluşumlarında baş kriterlerde yer almaktadır.

 

Markayı Temsil Eden Ürünlerin Üretimleri ve İzinleri

 

Öncelikle tecrübeli bir çalışmayı gerçekleştiren fason firma, sizlere ürününüze ait bir numune çalışmasını sağlar. Burada sizin hedefleriniz ve planladıklarınız önemli olduğundan numunenin üretilmesi ve gerekli izinlerin alınması da büyük önem taşır. Bu sebeple;

 

  • Fason firma üretime ait tüm aşamaları ve gelişmeleri kendi bünyesinde gerçekleştirir. Sizi gereksiz ayrıntılar ile yormaz
  • Üretilen üretime ait numune üretimi gerçekleştirilir. Bu numune yasal izinlerin alınması ve olması gereken testlerin tamamlanması için gereklidir
  • Üretimin sağlanması için fason firma izin alır ve başvuruların her birini kendisi yapar. Bunun için bakanlık üzerinden üretime dair testlerin yapıldığını ve tüm koşulların sağlandığını burada belirtilir
  • Ürün için yapılan testler mikrobiyolojik, kullanım testleri ya da farklı testler üzerinden alınarak yapılabilir
  • Tüm izinler tamamlandıktan sonra ise üretim aşamasına geçilir

 

Üretim aşamaları, planlama ve müşteri kitlesine uygun olarak bütçeniz baz alınarak da yapılır. Burada GMP standartlarına göre üretim oluşturmak ve ülkenin kanunlarını baz almak önemlidir. Fason üretim ile yeni marka oluşumu tüm bu detaylar ve daha fazlası ile yapılarak, istenilen verimler alınabilmektedir.

 

(Reklam Haber)

Gönder Yorum Yap Yazdır Facebook Twitter FriendFeed Google
  ÇOK OKUNANLAR
Anneye son bakış
Çakma ürün operasyonu!
Sağlıkta şiddet
'fizy'de Edirne'den 3 lise
Otoparka dönerli çözüm
Ciğer öğretmeni!
Traktörde deniz patlıcanı!
‘Türkiye düşmanlığı arttı’
BAL'da son 4 hafta ilk 4 takım
Zumbanın 'en özel' hali
  GÜNÜN GAZETE MANŞETLERİ
Akşam Gazetesi Birgün Gazetesi Bugün Gazetesi Cumhuriyet Gazetesi
Dünya Gazetesi Fanatik Gazetesi Fotomac Gazetesi Gunes Gazetesi
Haberturk Gazetesi Hurriyet Gazetesi Milli Gazete Milliyet Gazetesi
Posta Gazetesi Radikal Gazetesi Sabah Gazetesi Sozcu Gazetesi
Star Gazetesi Takvim Gazetesi Taraf Gazetesi Türkiye Gazetesi
Vatan Gazetesi Vakit Gazetesi Yenisafak Gazetesi
Yeni Hudut Gazetecilik ve Matbaacılık San. ve Tic. Ltd. Şti
Babademirtaş Mah. Üç Şerefeli Camii Arkası No:7 EDİRNE