ANASAYFA
05 Temmuz 2020 Pazar
Açılış Sayfam Yap!
Sık Kullanılanlara Ekle
Matbaa Hizmetleri
Künye
Reklam
İletişim
Siyaset
Ekonomi
Sağlık
Spor
Kültür-Sanat
Güncel
Röportaj
Resmi İlan
Yazarlar
E-Gazete
Video Galeri
Enez’e değer katacak etkinlikler
Kartopu Enez Gönüllüleri Derneği'nin düzenlediği “Enez'e Değer Katacak Etkinlikler” adı verilen toplantılarının 9 Aralık Pazar günü Saat 09.30 da Saros Körfezi Turizm Otelciler ve Yatırımcılar Derneği Başkanı Mustafa İşçimen’in konuşmacı olarak katılımıyla Enez Çırpan Otel'de yapılacak.
Haberin Yayın Tarihi: 06-12-2018 07:34
16 Punto 18 Punto 20 Punto 24 Punto
Enez’e değer katacak etkinlikler

Kartopu Enez Gönüllüleri Derneği'nin düzenlediği “Enez'e Değer Katacak Etkinlikler” adı verilen toplantılar devam ediyor. Bu kapsamda ilk toplantı 09 Aralık Pazar günü Saat 09.30 da Enez Çırpan Otel'de yapılacak. 
“Turizmin Sorunları, Bölgenin Turizm Potansiyeli, Gelişim ve Alternatif Turizm İmkanları” ko-nulu toplantı Kahvaltı ile baş-layacak.  Toplantının konuşmacısı Saros Körfezi Turizm Otelciler ve Yatırımcılar Derneği Başkanı Mustafa İşçimen olacak. Ayrıca Enez'deki turizm yatırımcıları da toplantıda bildiri sunabilecekler.
İkinci toplantı ise 16 Aralık Pazar günü yapılacak. “Enezin ve Bölgemizin Ekonomik Sorunları, Potansiyeli ve Alternatif Kalkınma Modelleri” konulu bu toplantının konuşmacısı da KTSO Keşan Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı İsmail Şapçı olacak.
Dernek Başkanı İsmet Esengin, siyasi partilere eşit mesafede bulunarak sadece Enez ve bölgemiz ile ilgili konulardan oluşan gündemlerle bu etkinlikleri düzenlediklerini açıkldı. Başkan Esengin “ erel seçim sürecine girdiğimiz bu dönemde tüm siyasi parti temsilcilerinin ve Adaylarının da katılıp katkı vereceğini ve yararlanacağını umduğumuz bu toplantılarda Enez ve yöremiz ile ilgili konular ele alınacak.. Enez'de bu seçimlerin daha bilimsel bir temele oturmasını, Enez'in sorun ve imkanlarının daha geniş zeminlerde tartışılarak çözümler üretilmesini ve Enez'i katılımcı bir anlayışla geleceğe hazırlamayı hedefliyoruz.” dedi
Kartopu Enez Gönüllüleri Derneği, Kasım ayında da bu etkinlikler çerçevesinde “Enezde Doğa ve Çevre Sorunları'' konulu bir toplantı düzenlemişti. Dernek, halka açık bir başka toplantıda da “Enez'de görev yapmış eski Belediye Başkanları ile söyleşiler” yaparak Enez'in çözüm bekleyen sorunlarını ve Enez'in geleceğe taşıyacak projeleri gündeme taşımıştı.

Gönder Yorum Yap Yazdır Facebook Twitter FriendFeed Google
  ÇOK OKUNANLAR
Kot Şort Modelleri
  GÜNÜN GAZETE MANŞETLERİ
Akşam Gazetesi Birgün Gazetesi Bugün Gazetesi Cumhuriyet Gazetesi
Dünya Gazetesi Fanatik Gazetesi Fotomac Gazetesi Gunes Gazetesi
Haberturk Gazetesi Hurriyet Gazetesi Milli Gazete Milliyet Gazetesi
Posta Gazetesi Radikal Gazetesi Sabah Gazetesi Sozcu Gazetesi
Star Gazetesi Takvim Gazetesi Taraf Gazetesi Türkiye Gazetesi
Vatan Gazetesi Vakit Gazetesi Yenisafak Gazetesi
Yeni Hudut Gazetecilik ve Matbaacılık San. ve Tic. Ltd. Şti
Babademirtaş Mah. Üç Şerefeli Camii Arkası No:7 EDİRNE