ANASAYFA
07 Aralık 2019 Cumartesi
Açılış Sayfam Yap!
Sık Kullanılanlara Ekle
Matbaa Hizmetleri
Künye
Reklam
İletişim
Siyaset
Ekonomi
Sağlık
Spor
Kültür-Sanat
Güncel
Röportaj
Resmi İlan
Yazarlar
E-Gazete
Video Galeri
Vatan Partisi'nin adayı Balcı
Vatan Partisi Edirne İl Başkanı Hasan Ateş, 31 Mart Yerel Seçimleri için uzun bir zamandır süren aday belirleme çalışmalarının sonuçlandığını, Edirne Belediye Başkan Adayı'nın Cengiz Balcı olduğunu bildirdi…
Haberin Yayın Tarihi: 12-02-2019 09:33
16 Punto 18 Punto 20 Punto 24 Punto
Vatan Partisi'nin adayı Balcı

Vatan Partisi Edirne İl Başkanı Hasan Ateş, 31 Mart Yerel Seçimleri için uzun bir zamandır süren aday belirleme çalışmalarının sonuçlandığını, Edirne Belediye Başkan Ada-yı'nın Cengiz Balcı olduğunu bildirdi.
İl Başkanı Ateş yaptığı yazılı açıklamada, Balcı'nın  Yönetim Kurulu ve tüm üye-lerinin ortak iradesiyle Edirne Belediye Başkan Adayı ol-duğunu belirterek şunları kaydetti:
“1980'den bu yana iktidar koltuklarına oturanlar, Amerika'nın dayattığı programı uy-guladılar. Üreticiyi 'ülkenin sırtında kambur' diye suçladılar. Üretimi yıkıma uğrattılar. Ülkeyi borca batırdılar. Üretici kambur değil, memleketin efendisidir!Sıcak para komisyoncularının, faizcilerin, dolar ve borsa vurguncularının, tarikat rantçılarının saltanatına son vereceğiz!Rantçıları koltuklarından indirecek, üreticiyi baş tacı yapacağız!Bunun için yerel seçimler Altın Fırsattır.Yaşadığımız zorlukları fırsata çevireceğiz.Kararlıyız, Mafya-Tarikat sisteminin kör çıkmazından çözümle çıkacağız.
Vatan Partisi, üreten belediye için göreve hazır! Vatan Partisi, birleşen Türkiye için göreve hazır! Vatan Partisi, ekmek teknesi için göreve hazır! Cumhur ittifakı, Cumhura karşı!  Millet ittifakı, Milleti bölüyor! Bu durumda Türkiye'nin önünde tek seçenek var: Rant değil üretim için, tek seçenek Vatan Partisi!  Rant değil, vatan için, tek seçenek Vatan Partisi! Halkın belediyesi için, tek seçenek Vatan Partisi!
Özlü çözümlerle geliyoruz. Yerel Seçim bildirgemizde açıkladığımız gibi belediyelerin şirketleştirilmesine karşı tek çözüm Vatan Partisinin Programıdır. Programımızı özetleyecek olursak;
Millî kent: önce bağımsızlık!  Demokratik kent: Halk Meclisleriyle yönetim! Üretken kent: Üretici baş tacı! İnsancıl kent: Önce vatandaş! Toplumcu kent: Önce dayanışma, önce elbirliği! Özgür kent: Söz halkın! Çağdaş kent: Önce aydınlanma! Doğal kent: Önce yeşil, önce mavi! Güzel kent: Sanatçının güzel eli! Kadıncıl kent: Kadınlar önde! Çocuğun ve gençliğin kenti: Geleceğimize güvence!
Engelsiz kent: Yaşlılara ve Engellilere özen!
Tüm bu ilkeleri en iyi şekilde uygulayacağına emin olduğumuz Sayın Cengiz Balcı'yı Edirnelilerle buluşturuyoruz. Örnek kişiliği, devrimci karakteri ve güler yüzüyle Edirne'ye yakışan bir belediye başkanı olacaktır.  Rantçı değil halkçı! Tek seçenek Balcı!”
CENGİZ BALCI:
1965 yılında Kırklareli'nin Demirköy İlçesinde doğdu. 1990 yılında Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi İş İdaresi Bölümünden mezun oldu. 1993-2003 yılları arasında sırasıyla; idari işler, kalite kontrol, planlama, kalite güvence, hammadde tedarik, depo-sevkiyat yöneticilikleri yaptı. 2003-2005 yılları arasında kendi işini kuran Balcı, 2008-2011 yılları arasında Tropikal Meyve Üretimi yapmıştır. 
2011 yılında Vatan Partisi'nde Edirne İl Saymanlığı görevini yürüten Balcı, 2014 Yerel Seçimlerinde Edirne Belediye Başkanlığına aday olmuştur. 2015 yılından itibaren Vatan Partisi Edirne İl Disiplin Kurulu Yöneticiliği yapmıştır. 2018 Genel seçimlerinde Milletvekili adayı olan Balcı evli ve 1 çocuk babasıdır.


 

Gönder Yorum Yap Yazdır Facebook Twitter FriendFeed Google
  ÇOK OKUNANLAR
Trakya'ya ithal zehir!
‘Hala umudumuz var’
Havsa'da Kabataş Marşı
‘Sapkınlar cezasız kalmasın’
GAZDAŞ'tan tüketicilere uyarı
DP'de kongre heyecanı
“Naim’in” oyuncuları Erasta'da
Sağlıkçıdan çuvallı eylem
‘Halk için bütçe’
Don uyarısı
  GÜNÜN GAZETE MANŞETLERİ
Akşam Gazetesi Birgün Gazetesi Bugün Gazetesi Cumhuriyet Gazetesi
Dünya Gazetesi Fanatik Gazetesi Fotomac Gazetesi Gunes Gazetesi
Haberturk Gazetesi Hurriyet Gazetesi Milli Gazete Milliyet Gazetesi
Posta Gazetesi Radikal Gazetesi Sabah Gazetesi Sozcu Gazetesi
Star Gazetesi Takvim Gazetesi Taraf Gazetesi Türkiye Gazetesi
Vatan Gazetesi Vakit Gazetesi Yenisafak Gazetesi
Yeni Hudut Gazetecilik ve Matbaacılık San. ve Tic. Ltd. Şti
Babademirtaş Mah. Üç Şerefeli Camii Arkası No:7 EDİRNE