ANASAYFA
03 Haziran 2020 Çarşamba
Açılış Sayfam Yap!
Sık Kullanılanlara Ekle
Matbaa Hizmetleri
Künye
Reklam
İletişim
Siyaset
Ekonomi
Sağlık
Spor
Kültür-Sanat
Güncel
Röportaj
Resmi İlan
Yazarlar
E-Gazete
Video Galeri
Huzurevi'ndeki anneler unutulmadı
Milliyetçi Hareket Partisi Edirne İl Kadın Kolları Başkanı Serme Çule ve ekibi Anneler Günü nedeniyle Huzurevi'nde kalan anneleri ziyaretleriyle sevindirdi... 
Haberin Yayın Tarihi: 14-05-2019 07:44
16 Punto 18 Punto 20 Punto 24 Punto
Huzurevi'ndeki anneler unutulmadı

Sevcan KALIPÇİNDEN ELMACI
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Edirne İl Kadın Kolları Başkanı Semra Çule ve ekibi Edirne Huzurevi'nde kalan anneleri de unutmadı. Çiçek ve hediyeleriyle Huzurevi'ne giden MHP'li kadınlar annelerle kucaklaşıp bol bol sohbet etti.
MHP Edirne İl Kadın Kolları Başkanı Serme Çule ve ekibi Anneler Günü nedeniyle Huzur-evi'nde kalan anneleri ziyaretleriyle sevindirdi. Onların yalnız olma-dıklarını hissettirmek istediklerini belirten Başkan Çule, “Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçe-li'nin de dediği gibi; 'Çocuklarını aylarca bedenlerinde taşıyan, kar-şılıksız sevgileriyle büyüten, ha-yatın her aşamasında dua ve des-teklerini esirgemeyen annelerimizin haklarını ödeyebilmemiz mümkün değildir' dedi ve şöyle devam etti:
“Sevginin, fedakârlığın, bağlılığın eşsiz temsilcileri olan annelerimizi hatırladığımız özel bir günün içindeyiz.
Çocuklarını yetiştirirken her türlü zorluğa göğüs geren, her çilenin üstesinden gelen, her güçlüğü yenen, sabır ve metanetle yıllara meydan okuyan annelerimiz, millet olarak en büyük değerlerimizdir.
Hiç karşılık beklemeden vermenin, şefkatin, bağışlamanın, hoşgörünün ve eşsiz sahiplenişin en mümtaz simaları şüphesiz annelerdir.
Milletimizin gelecekte var olabilmesi, nesillerin sağlıklı, şuurlu ve milli bir zihniyetle meselelere odaklanmaları öncelikle ailelerinden alacakları eğitime ve terbiyeye bağlı olacaktır. Bu itibarla, annelerimiz geleceğin hazırlayıcısı ve güzide mimarlarıdır. Akılla duygunun, heyecanla sağduyunun, yılgınlıkla azmin arasında yaşanacak çatışma ve ikilemler; öncelikle annelerimizin yol gösterici ve hikmet yüklü nasihatleriyle aşılacaktır. Bunun yanı sıra hem maddi, hem de manevi hayatımızda annelerimizin yeri doldurulamaz önem ve kıymeti bulunmaktadır.
“CENNET ANNELERİN AYAKLARI ALTINDADIR”
Nitekim 'Cennet annelerin ayakları altındadır' kutlu seslenişi bunun en bariz kanıtıdır. Elbette, elleri öpülesi annelerimizi yılın bir gününde hatırlamamız ve anmamız asla doğru değildir. Onlara, yaşadığımız müddetçe en değerli hazinemiz olarak saygıyla ve büyük bir hürmetle yaklaşmamız en öncelikli manevi sorumluluklarımız arasında yer almalıdır. Bu duygu ve düşüncelerle, yemeyen yediren, giymeyen giydiren, göz nuruyla, bin bir emekle bizleri büyüten annelerimizin Anneler Günü'nü canı gönülden kutluyorum.
Çocuklarını genç yaşta vatan topraklarına emanet eden muhterem şehit analarına da saygı ve sevgilerimizi sunuyor, her zaman yanlarında olduğumuzu bilmelerini istiyoruz.”

Gönder Yorum Yap Yazdır Facebook Twitter FriendFeed Google
  ÇOK OKUNANLAR
  GÜNÜN GAZETE MANŞETLERİ
Akşam Gazetesi Birgün Gazetesi Bugün Gazetesi Cumhuriyet Gazetesi
Dünya Gazetesi Fanatik Gazetesi Fotomac Gazetesi Gunes Gazetesi
Haberturk Gazetesi Hurriyet Gazetesi Milli Gazete Milliyet Gazetesi
Posta Gazetesi Radikal Gazetesi Sabah Gazetesi Sozcu Gazetesi
Star Gazetesi Takvim Gazetesi Taraf Gazetesi Türkiye Gazetesi
Vatan Gazetesi Vakit Gazetesi Yenisafak Gazetesi
Yeni Hudut Gazetecilik ve Matbaacılık San. ve Tic. Ltd. Şti
Babademirtaş Mah. Üç Şerefeli Camii Arkası No:7 EDİRNE