ANASAYFA
21 Ocak 2021 Perşembe
Açılış Sayfam Yap!
Sık Kullanılanlara Ekle
Matbaa Hizmetleri
Künye
Reklam
İletişim
Siyaset
Ekonomi
Sağlık
Spor
Kültür-Sanat
Güncel
Röportaj
Resmi İlan
Yazarlar
E-Gazete
Video Galeri
Filiz Okulları TEMA gönüllüsü
Filiz Okulları, TEMA Vakfı'nın Edirne'de eğitim kurumları içerisinde başlattığı uygulamanın şartlarını yerine getirerek hem öğrencisiyle hem de çalışan kadrosuyla “Kurum Sertifikası” almaya hak kazandı… 
Haberin Yayın Tarihi: 20-06-2019 09:33
16 Punto 18 Punto 20 Punto 24 Punto
Filiz Okulları TEMA gönüllüsü

Filiz Okulları, TEMA Vakfı'nın Edirne'de eğitim kurumları içerisinde başlattığı kurum sertifikası uygulamasının şartlarını yerine getirerek hem öğrencisiyle hem de çalışan kadrosuyla “Kurum Sertifikası” almaya hak kazandı. 
Filiz Okulları'nda düzenlenen “Yeşil Yaprak” töreninde Edirne TEMA Vakfı İl Temsilcisi Şirin Çoğal,  okul müdürü Çağdaş Değirmencioğlu ve okul  müdür yardımcısı Özlem Bakan'a  kurum sertifikalarını teslim etti.
Düzenlenen törende konuşan TEMA Vakfı Edirne İl Temsilcisi Şirin Çoğal, “Kurum Sertifikası” uygulaması hakkında bilgi verirken şunları kaydetti:
“Bir kurumun tüm çalışanları TEMA Gönüllüsü olduğunda kuruma, üzerinde gönüllü olma yılının da belirtildiği “Bu Kurumun Çalışanları TEMA Gönüllüsü Olmuştur” görseli verilmektedir. Görselin verilebilmesi için kurumların büyüklüklerine ve özelliklerine göre belirli kriterler bulunmaktadır. İşletmenin büyüklüğünden bağımsız olarak bir işletmeye görselin verilebilmesi için işletmede en az 6 kişinin çalışıyor olması gerekmektedir.
Mikro İşletmeler için; Mikro İşletme, on kişiden az yıllık çalışan istihdam eden işletmelerdir. Mikro İşletmelere, “Bu Kurumun Çalışanları TEMA Gönüllüsü Olmuştur” görseli vermek için işletmede en az 6 kişinin çalışıyor olması ve çalışanlarının en az %90'nının TEMA Gönüllüsü olması gerekmektedir.
Küçük İşletmeler için; Küçük İşletme, elli kişiden az yıllık çalışan istihdam eden işletmelerdir. Çalışan sayısı 10 ile 50 arasında olan Küçük İşletmelere, 'Bu Kurumun Çalışanları TEMA Gönüllüsü Olmuştur' görseli vermek için çalışanlarının en az yüzde 80'inin TEMA Gönüllüsü olması gerekmektedir.
Orta Büyüklükteki İşletmeler için; Orta Büyüklükteki İşletmeler, iki yüz elli kişiden az yıllık çalışan istihdam eden işletmelerdir. Çalışan sayısı 50 ile 250 kişi arasında olan Orta Büyüklükteki İşletmelere, 'Bu Kurumun Çalışanları TEMA Gönüllüsü Olmuştur' görseli vermek için çalışanlarının en az yüzde 70'inin TEMA Gönüllüsü olması gerekmektedir.
Büyük İşletmeler için; İki yüz elli kişiden fazla yıllık çalışan istihdam eden işletmelerdir. Büyük İşletmelere, 'Bu Kurumun Çalışanları TEMA Gönüllüsü Olmuştur' görseli vermek için çalışanlarının en az yüzde 70'inin TEMA Gönüllüsü olması gerekmektedir.
Verimli topraklar, yaşam veren su ve temiz bir hava için bizlere destek veren, yaşamın savunulmasında TEMA'ya katkıda bulunan  TEMA Okulu ve TEMA Gönüllüsü olan Filiz Okulları'na, kurucuları Kemal Uğur Özaltay'a, Özgür Gür'e ve TEMA gönüllüsü öğretmen Özlem Bayındır Aliyev'e  TEMA Ailesine katılımlarından dolayı teşekkür ediyor, sizleri her zaman yanımızda görmeyi diliyoruz.”
Filiz Okulları Müdürü Çağdaş Değirmencioğlu da tören sonunda yaptığı konuşmada; “Özel Filiz Okulları öğretmen ve öğrencileri 2018-2019 eğitim öğretim yılında yaptığı doğa dostu çalışmalar ile ne kadar çevreci bir okul olduğunu en güzel örnekleriyle gösterdi. TEMA vakfıyla da ortak yürüttükleri birçok çalışmada ilkokuldan liseye kadar tüm öğrencilerle katıldıkları etkinliklerde gerek çevre temizliği gerekse ağaç dikimi etkinliklerine katılarak doğaya karşı sorumluklarını ve çevre duyarlılıklarından ötürü büyük beğeni aldılar. Aynı zamanda TEMA Vakfına üyelik başvurusu da yaparak öğretmen ve öğrencileriyle birlikte TEMA Gönüllüsü oldular. Öğrenci ve öğretmenler, Özel Filiz Okullarında düzenlenen sertifika töreninde TEMA VAKFI Edirne il Temsilcisi Şirin Çoğal'ın elinden aldıkları gönüllülük sertifikalarıyla daha da mutlu oldular''dedi.

Gönder Yorum Yap Yazdır Facebook Twitter FriendFeed Google
  ÇOK OKUNANLAR
Edirne’de elektrik kesintisi
İba bu kez seçimle geldi
Uzaktan anne yemeği
Sistemle yola devam
Ekmekte zam yolda
Oynadığı her takımda “Kral” oldu
Sahte döviz makineye takıldı
Müftülük ek binada
EDESOB'tan ‘şeker' gibi protokol
‘Esnaf da HES koduna geçsin’
  GÜNÜN GAZETE MANŞETLERİ
Akşam Gazetesi Birgün Gazetesi Bugün Gazetesi Cumhuriyet Gazetesi
Dünya Gazetesi Fanatik Gazetesi Fotomac Gazetesi Gunes Gazetesi
Haberturk Gazetesi Hurriyet Gazetesi Milli Gazete Milliyet Gazetesi
Posta Gazetesi Radikal Gazetesi Sabah Gazetesi Sozcu Gazetesi
Star Gazetesi Takvim Gazetesi Taraf Gazetesi Türkiye Gazetesi
Vatan Gazetesi Vakit Gazetesi Yenisafak Gazetesi
Yeni Hudut Gazetecilik ve Matbaacılık San. ve Tic. Ltd. Şti
Babademirtaş Mah. Üç Şerefeli Camii Arkası No:7 EDİRNE
Boyasız Göçük Düzeltme

Dış Cephe Kaplama