ANASAYFA
18 Ekim 2019 Cuma
Açılış Sayfam Yap!
Sık Kullanılanlara Ekle
Matbaa Hizmetleri
Künye
Reklam
İletişim
Siyaset
Ekonomi
Sağlık
Spor
Kültür-Sanat
Güncel
Röportaj
Resmi İlan
Yazarlar
E-Gazete
Video Galeri
Sınavdan sonra kayıt heyecanı
Edirne Hasan Rıza Güzel Sanatlar Lisesi ile Kırkpınar Spor Lisesi'nde 2019-2020 Eğitim Öğretim Yılı Yetenek Sınavlarında başarılı olan öğrencilerin kesin kayıtları bugün başlayacak…
Haberin Yayın Tarihi: 08-07-2019 09:39
16 Punto 18 Punto 20 Punto 24 Punto
Sınavdan sonra kayıt heyecanı

Edirne Hasan Rıza Güzel Sanatlar Lisesi ile Kırkpınar Spor Lisesi'nde 2019-2020 Eğitim Öğretim Yılı Yetenek Sınavlarında başarılı olan öğrencilerin kesin kayıtları bugün başlayacak. 10 Tem-muz Çarşamba günü sona ere-cek tarihe kadar kesin kayıt yaptırmayan adaylar kesin ka-yıt için hiçbir hak talep ede-meyecek. 
MÜZİK ALANI
Müzik Bölümü Yetenek Sınavına 37 öğrenci başvurur-ken, yapılan değerlendirmede başarı notu olan 50 puan ve üzerinde puan alan adaylar “Ortaokul Başarı Puanı” katılarak oluşan sıraya göre sıralanarak 20 kişilik asil liste oluşturuldu. 12 öğrenci 50 baraj puanını aşamadığı için başarısız oldu ve bu yüzden yedek liste oluşmadı. Müzik Bölümü için başvuran 5 öğrenci ise sınava girmedi.
Müzik alanı asil liste:
1 .Agah Bülent Burhan
2.Yasemin Emre
3.Kaan Silahlı
4.Bensu Denizhan
5 .Dide Nazenin Çapa
6.Sude Paker
7.Nazlı Gören
8.Dicle Kasap
9.Zelal Yeler
10.Azra Gürsel
11.Gamze Nil Baş
12.Şevval Ceyhan
13.Arda Burhancan Islattı
14.Kardelen Ercan
15.Buse Gündoğdu
16.Ahmet Mert Özen
17.Atacan Mızga
18.Sena Benli
19.Kıraç İncepehlivan
20.Aleyna Yeşil
RESİM BÖLÜMÜ
Resim Bölümü Sınavında 19 öğrenci başarısız olurken, 3 öğrenci ise sınava girmedi. Sınavda başarılı olarak asil liste ile yedek listeye giren öğrenci-lerin isimleri şöyle:
1.Deniz Şenkul
2.Kerem Gürel
3.Doğa Çetin
4.Saime Suna Öztürk
5.Dila Bayraktar
6.Meltem konak
7.Doğa Göksun Yıldız
8.Samet Koç
9.Devrim Alış
10.Ceylin Esen
11.Irmak taşkıran
12.İrem Şüye
13.Beyza Duğan
14.İznur Karagöz
15.Yağmur Yurtsever
16.Hakan Coşar
17.Yağmur Berçe Günenç
18.Beyza Kahriman
19.Elif Özen
20 .Hatice Kaymak
21.Fatmagül Karakoyun
22.Yağmur Ulusoy
23.Efsun Altınok
24.Mümin Emir Akagündüz
25.Cemrenur tosun
26.Türker Berat Bayır
27.Yusuf Enes Merter
28.Nil Özel
29 .Pakize Asal
30 .Fatih Kaan Karaca
31.Zeynep Aysun Ceylan
Yedek Liste
1.Bengisu Artık
2.Bedirhan Yusuf Işık
3.Fatma Sudenaz Deniz
4.Eylül Toraman
5.Anıl Can
6.Arif Bozkurt
7.İlayda Gülen
KIRKPINAR SPOR LİSESİ
Kırkpınar Spor Lisesi kesin kayıtları 08-10 Temmuz 2019 tarihleri arasında yapılacak.
Kayıtlar Kırkpınar Spor Li-sesi'nin geçici binası olan Süheyl Ünver Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinde yapılacak.
Kayıtlar 08 Temmuz Pazarte-si günü saat 13:30'da başlayacak.
Hudut Gazetesi olarak Kırk-pınar Spor Lisesi Yetenek Sınavları'nda başarılı olarak kesin kayıt yaptırmaya hak kazanan öğrencilerin isimlerini geçtiğimiz Cumartesi günü yayınlamıştık.
 

Gönder Yorum Yap Yazdır Facebook Twitter FriendFeed Google
  ÇOK OKUNANLAR
Sağlık yolunda kaza!
Aramızdan ayrılanlar
İşsizliğe kuşbakışı!
Gariban mehteran!
Tarihi eserde tarihi mermi
Çeltikte nereden nereye?
Çocuklardan 'Ateş' izdihamı
Teknolojisiz gün
Mehmetçiğe asker selamı
EDİRNE 2. ASLİYE HUKUK MAHKEMESİNDEN
  GÜNÜN GAZETE MANŞETLERİ
Akşam Gazetesi Birgün Gazetesi Bugün Gazetesi Cumhuriyet Gazetesi
Dünya Gazetesi Fanatik Gazetesi Fotomac Gazetesi Gunes Gazetesi
Haberturk Gazetesi Hurriyet Gazetesi Milli Gazete Milliyet Gazetesi
Posta Gazetesi Radikal Gazetesi Sabah Gazetesi Sozcu Gazetesi
Star Gazetesi Takvim Gazetesi Taraf Gazetesi Türkiye Gazetesi
Vatan Gazetesi Vakit Gazetesi Yenisafak Gazetesi
Yeni Hudut Gazetecilik ve Matbaacılık San. ve Tic. Ltd. Şti
Babademirtaş Mah. Üç Şerefeli Camii Arkası No:7 EDİRNE