ANASAYFA
18 Ekim 2019 Cuma
Açılış Sayfam Yap!
Sık Kullanılanlara Ekle
Matbaa Hizmetleri
Künye
Reklam
İletişim
Siyaset
Ekonomi
Sağlık
Spor
Kültür-Sanat
Güncel
Röportaj
Resmi İlan
Yazarlar
E-Gazete
Video Galeri
658. TARİHİ KIRKPINAR YAĞLI GÜREŞLERİ BAŞARI LİSTESİ
658. Tarihi Kırkpınar Güreşleri'nde derece giren pehlivanların listesi....
Haberin Yayın Tarihi: 08-07-2019 09:51
16 Punto 18 Punto 20 Punto 24 Punto
658. TARİHİ KIRKPINAR YAĞLI GÜREŞLERİ BAŞARI LİSTESİ

BAŞ
1. Ali Gürbüz - ANTALYA
2. Orhan okulu - ANTALYA
3. Mehmet Yeşil Yeşil - ANTALYA
4- Hamza Köseoğlu - ERZURUM
BAŞALTI
1. Özkan Yılmaz - ANKARA
2. Yalçın Öncül - BURSA
3. Menderes Saltık - MANİSA
3. Yıldıray Akın - İZMİR
BÜYÜK ORTA
1. Ali İhsan Batmaz - ANTALYA
2- Okan Yavaş - BURSA
3. Yaşar Şan - ANTALYA
3. Serhat Elvan - ORDU
KÜÇÜK ORTA BÜYÜK BOY
1. Mert Altın - KOCAELİ
2. Alparslan Güçlü - MUĞLA
3. Yusuf KAFLI - EDİRNE
3. Yusuf Yıldırım - ANTALYA
KÜÇÜK ORTA KÜÇÜK BOY
1. Osman Kan - ANTALYA
2. Mustafa Kemal Kıyı - İSTANBUL
3. Orçun KUMAŞ - BURSA
3. Alihan Kocabıyık - ANTALYA
DESTE-3 BÜYÜK BOY
1. Serdar Yıldırım - SAKARYA
2. Efe Kölebaş - ORDU
3. Emirhan Topal - ANKARA
3. Abdülhamit Ak - İSTANBUL
DESTE-2 ORTA BOY
1. Emre Ayyıldız - EDİRNE
2. Sefa Yılmaz - ZONGULDAK
3. Kemal Yılmazlar - ANTALYA
3. Erkan Taş - İSTANBUL
DESTE-1 KÜÇÜK BOY
1. Ömür Yasin Gökkaya - ANTALYA
2. Yıldıray Pala - İSTANBUL
3. Eren Kalkan - ANTALYA
3. Faruk Bafralı - SİNOP
AYAK BOYU
1. Ramazan Yıldız Çilenker - ANTALYA
2. Ozan Kıl - MUĞLA
3. Nevzat Kurugan - SAMSUN
3. Furkan Has - İSTANBUL
TOZKOPARAN
1. Muhammet Biçen - ANTALYA
2. Mustafa Şahin - RİZE
3. Ali GÜLEÇ - ANTALYA
3. Emre Bozan - ANTALYA
TEŞVİK -2
1. Yusuf Kırat - ORDU
2. Muhammed Güngörmüş - BALIKESİR
3. Melih Türker - BALIKESİR
3. Yusuf Can - BALIKESİR
TEŞVİK-1
1. Ferhat Yiğit - ÇORUM
2- Osman Nuri Çldan - MUĞLA
3. Sefa Yıldırım - Tokat
3. Mehmet Zafer Seçim - ANTALYA
MİNİK-2
1. Güven Can Türkoğlu - YALOVA
2. Necip Bülbül - BALIKESİR
3. Velihan Ars  - ANTALYA
3. Emirhan GİRAL - İSTANBUL
MİNİK-1
1. Mehmet Arda Tanır - MUĞLA
2. Caner Arslan - TEKİRDAĞ
3- Selahattin Can - BALIKESİR
3. Kaan Karamıklı - ANTALYA
EN İYİ PEŞREV
1. Gürsel Umut - EDİRNE
2. Talat Atahan Özcan - EDİRNE
3. Serkan Makas - EDİRNE

Gönder Yorum Yap Yazdır Facebook Twitter FriendFeed Google
  ÇOK OKUNANLAR
Sağlık yolunda kaza!
İşsizliğe kuşbakışı!
Aramızdan ayrılanlar
Gariban mehteran!
Çeltikte nereden nereye?
Tarihi eserde tarihi mermi
Çocuklardan 'Ateş' izdihamı
Teknolojisiz gün
Mehmetçiğe asker selamı
EDİRNE 2. ASLİYE HUKUK MAHKEMESİNDEN
  GÜNÜN GAZETE MANŞETLERİ
Akşam Gazetesi Birgün Gazetesi Bugün Gazetesi Cumhuriyet Gazetesi
Dünya Gazetesi Fanatik Gazetesi Fotomac Gazetesi Gunes Gazetesi
Haberturk Gazetesi Hurriyet Gazetesi Milli Gazete Milliyet Gazetesi
Posta Gazetesi Radikal Gazetesi Sabah Gazetesi Sozcu Gazetesi
Star Gazetesi Takvim Gazetesi Taraf Gazetesi Türkiye Gazetesi
Vatan Gazetesi Vakit Gazetesi Yenisafak Gazetesi
Yeni Hudut Gazetecilik ve Matbaacılık San. ve Tic. Ltd. Şti
Babademirtaş Mah. Üç Şerefeli Camii Arkası No:7 EDİRNE