ANASAYFA
18 Ekim 2019 Cuma
Açılış Sayfam Yap!
Sık Kullanılanlara Ekle
Matbaa Hizmetleri
Künye
Reklam
İletişim
Siyaset
Ekonomi
Sağlık
Spor
Kültür-Sanat
Güncel
Röportaj
Resmi İlan
Yazarlar
E-Gazete
Video Galeri
İstanbul Sözleşmesi ‘Fesad anlaşması’
Saadet Partisi Edirne İl Başkanı Ali Demirkıran, 11 Mayıs 2011'de imzalanarak 1 Ağustos 2014'te yürürlüğe giren “İstanbul Sözleşmesi” sonrası aile yapısı ve toplumsal dengenin onarılmaz yaralar aldığını söyledi. 
Haberin Yayın Tarihi: 12-07-2019 07:38
16 Punto 18 Punto 20 Punto 24 Punto
İstanbul Sözleşmesi ‘Fesad anlaşması’

Saadet Partisi Edirne İl Başkanı Ali Demirkıran, 11 Mayıs 2011'de imzalanarak 1 Ağustos 2014'te yürürlüğe giren “İstanbul Sözleşmesi” sonrası aile yapısı ve toplumsal dengenin onarılmaz yaralar aldığını söyledi. 
Hükümetin, halkı bilgilendirmeden “Ben yaptım oldu” mantığıyla 2014'te İstanbul Sözleşmesi'ni yürürlüğe koyduğunu söyleyen Ali Demirkıran,  pek çok ülkenin Avrupa Konseyi'nin bu rezil dayatmasına tepki gösterdiğini,  Avrupa ülkeleri içinden bile şerh koyanlar olduğunu aktardı. 
Demirkıran, “Sömürgeci güçler sağlam aile yapımız üzerinden oynuyorlar. Sözleşmenin yürürlüğe girmesinden sonra aile yapımızı çökertmeye yönelik uygulamalar başlatıldı. Hükümet eşcinselliğin yolunu açan düzenlemeler yaptı. LGBT Derneği'nin kurulmasına izin verdi. Bu çarpık zihniyet yürüyüşler düzenleyerek Türkiye toplumunun bünyesine aykırı, dıştan dayatılan sapıklığı yaymaya girişti. 'Devlet bizden korksun' benzeri pankartlarla Türkiye'ye meydan okudular. Acaba,  'Devlet bizden korksun' pankartını eşcinsellerden başkası taşısa, başlarına gelecekleri düşünebiliyor musunuz?” sorusunu yönelterek Hükümetin bu sapık zihniyete sınırsız hoşgörü tanımasının mantığını anlamanın mümkün olmadığını söyledi.
Aile yapımıza yazık oluyor! 
Cinsel yönelişlerin rahatça ve özgürce yaşanabilmesini devlet garantisi altına alan bu kanunun, eşcinsel evliliklerini onaylama zorunluluğuna da kapı araladığına dikkat çeken Demirkıran, “Düşünün, kendisine evlilik müracaatı 'Toplumsal Cinsiyet Eşitliği' yaftası ile kanunlaşan bu ifsat hareketi, çok geçmeden 'Eğitimde Toplumsal Cinsiyet Eşitliği Projesi' (ETCEP) ile okullarımıza girdi. Bir de gördük ki, 2 yıl boyunca okullarımızda 'pilot bölge' uygulaması ile onbinlerce evladımızın kafasına eşcinsellik tohumları atılmaya başlanmış. Şimdi ise bu pilot bölge uygulamasından sonra tüm okullarda uygulanması bekleniyor.  Ülkemize zarar vermek isteyen karanlık güçler, bu ifsat programının savunucusu ve destekçisi sivil toplum kuruluşlarına milyonlarca lira para yardımı yapılmaktadır” dedi.
Dertleri “kadın hakları” değil!
İstanbul Sözleşmesi'nin 4. maddesi, “Devletler cinsel yönelimi yasal güvence altına alır”. M.4/1 Cinsel Yönelim: Bir kişinin, cinsel arzusunun, hemcinsine, karşı cinse ya da her ikisine birden yönelebileceğini anlatmak için kullanılan kavram. “Gay, lezbiyen ve biseksüel” kavramlarını içerdiğini söyleyen Ali Demirkıran,  “Dolayısıyla 'Toplumsal Cinsiyet Eşitliği', öyle bizim saf politikacılarımızın veya feministlerimizin anladığı gibi bir samimi insancıl proje değil, kadın haklarını öne çıkararak, sinsi bir ifsat hareketidir” uyarısında bulundu.

Gönder Yorum Yap Yazdır Facebook Twitter FriendFeed Google
  ÇOK OKUNANLAR
Sağlık yolunda kaza!
Aramızdan ayrılanlar
İşsizliğe kuşbakışı!
Gariban mehteran!
Çeltikte nereden nereye?
Tarihi eserde tarihi mermi
Çocuklardan 'Ateş' izdihamı
Teknolojisiz gün
Mehmetçiğe asker selamı
EDİRNE 2. ASLİYE HUKUK MAHKEMESİNDEN
  GÜNÜN GAZETE MANŞETLERİ
Akşam Gazetesi Birgün Gazetesi Bugün Gazetesi Cumhuriyet Gazetesi
Dünya Gazetesi Fanatik Gazetesi Fotomac Gazetesi Gunes Gazetesi
Haberturk Gazetesi Hurriyet Gazetesi Milli Gazete Milliyet Gazetesi
Posta Gazetesi Radikal Gazetesi Sabah Gazetesi Sozcu Gazetesi
Star Gazetesi Takvim Gazetesi Taraf Gazetesi Türkiye Gazetesi
Vatan Gazetesi Vakit Gazetesi Yenisafak Gazetesi
Yeni Hudut Gazetecilik ve Matbaacılık San. ve Tic. Ltd. Şti
Babademirtaş Mah. Üç Şerefeli Camii Arkası No:7 EDİRNE