ANASAYFA
11 Temmuz 2020 Cumartesi
Açılış Sayfam Yap!
Sık Kullanılanlara Ekle
Matbaa Hizmetleri
Künye
Reklam
İletişim
Siyaset
Ekonomi
Sağlık
Spor
Kültür-Sanat
Güncel
Röportaj
Resmi İlan
Yazarlar
E-Gazete
Video Galeri
‘Sadece laf üretiyorlar’
AK Parti Edirne İl Başkanı İlyas Akmeşe, CHP Edirne İl Başkanı Fevzi Pekcanlı'nın Müezzinoğlu Köprüsü bağlantı yollarıyla ilgili eleştirileri üzerine, Karaağaç Mahallesi'nin belediye alanı içerisinde olduğuna dikkat çekerek, “Buraya bir tahta köprü yapmışlar mı?” diye sordu…
Haberin Yayın Tarihi: 23-10-2019 08:02
16 Punto 18 Punto 20 Punto 24 Punto
‘Sadece laf üretiyorlar’

Sevcan KALIPÇİNDEN ELMACI 
AK Parti Edirne İl Başkanı İlyas Akmeşe, Müezzinoğlu Köprüsü Türkiye'nin en büyük ikinci viyadüğü olduğunu, bağlantı yolunun da kısa sürede tamamlanacağını söyledi. CHP Edirne İl Başkanı Fevzi Pekcanlı'nın 'Gülünç oluyor' söylemi için de Akmeşe, “Asıl onlar gülünç oluyor. Beceriksizliklerini AK Parti'ye yıkmasınlar” dedi. 
AK Parti Edirne İl Başkanı İlyas Akmeşe, CHP Edirne İl Başkanı Fevzi Pekcanlı'nın sürekli köprülerle ilgili AK Parti'yi eleştirmesini eleştirdi. “Mücavir alan içinde olan Karaağaç Mahallesi'ne ulaşımı sağlamak için ne yapmışlar? Bir tahta köprü yapmışlar mı?” diye soran Akmeşe, “Müezzinoğlu Köprüsü Türki-ye'nin en büyük ikinci büyük viyadüğü” dedi ve şunları söyledi:
“MÜCAVİR ALAN İÇİNDE NE YAPMIŞLAR?”
“Karaağaç Edirne'nin bir mahallesi. Mücavir alan içinde. Belediyenin hizmet etmesi gereken alan içinde. Ben şimdi CHP Edirne İl Başkanı Fevzi Pekcanlı'ya soruyorum. Yaklaşık 25 -30 senedir CHP'li insanlar Edirne'yi yönetiyor. Karaağaç Mahallesi'nde ulaşımı sağlamak için ne yapmışlar. Mücavir alan içinde olduğu için söylüyorum. Bırakın Müezzinoğlu Köprüsü'nü, bir tahta köprü yapmışlar mı? Fevzi Pekcanlı ondan sonra kalksın bizi eleştirsin. Nato Köprüsü'nü bulunduğu yolları eleştiriyor. Orası da belediyenin alanı içinde. Bunu kendisi çok iyi biliyor. Kendi beceriksizliklerini AK Parti'ye yıkmaya çalışmasınlar. 17 senedir AK Parti iktidarda. Edirne'de yaptıkları belli. Kendileri 17 yıldır ne yaptı? Bunlar laftan başka bir şey üretmedikleri için gülünç duruma düşüyorlar. Ancak Fevzi Bey sosyal medyada paylaşım yapar. Çocukça işler yapar. Seçimler yaklaştı kendine pay çıkarmaya çalışır. Bu işlerle uğraşmasın. 
 “MÜEZZİNOĞLU KÖPRÜSÜ TÜRKİYE'NİN EN BÜYÜK İKİNCİ VİYADÜĞÜ”
Müezzinoğlu köprüsü muhteşem bir köprü. Eksikleri var tabi. Müezzinoğlu Köprüsü Türkiye'nin en büyük ikinci viyadüğü. Bunu çok iyi bilmek lazım. Eksikleri bağlantı yolları. En kısa sürede tamamlanacak. Bakanımıza ilettik. Bağlantı yolları tamamlama çalışmaları başladı. Biraz yavaş gitse de çalışmalar devam ediyor. Onlar Karaağaç'a belediye olarak ne yapmışlar. Ona cevap versinler.”

Gönder Yorum Yap Yazdır Facebook Twitter FriendFeed Google
  ÇOK OKUNANLAR
  GÜNÜN GAZETE MANŞETLERİ
Akşam Gazetesi Birgün Gazetesi Bugün Gazetesi Cumhuriyet Gazetesi
Dünya Gazetesi Fanatik Gazetesi Fotomac Gazetesi Gunes Gazetesi
Haberturk Gazetesi Hurriyet Gazetesi Milli Gazete Milliyet Gazetesi
Posta Gazetesi Radikal Gazetesi Sabah Gazetesi Sozcu Gazetesi
Star Gazetesi Takvim Gazetesi Taraf Gazetesi Türkiye Gazetesi
Vatan Gazetesi Vakit Gazetesi Yenisafak Gazetesi
Yeni Hudut Gazetecilik ve Matbaacılık San. ve Tic. Ltd. Şti
Babademirtaş Mah. Üç Şerefeli Camii Arkası No:7 EDİRNE