ANASAYFA
04 Aralık 2020 Cuma
Açılış Sayfam Yap!
Sık Kullanılanlara Ekle
Matbaa Hizmetleri
Künye
Reklam
İletişim
Siyaset
Ekonomi
Sağlık
Spor
Kültür-Sanat
Güncel
Röportaj
Resmi İlan
Yazarlar
E-Gazete
Video Galeri
Hedef ulusal olmak
Trakya'da Edirne Merkez, Kırklareli, Uzunköprü, Keşan, Çerkezköy olmak üzere beş şubede 5 bin haneye hizmetini sürdüren MASK Yönetim hizmet ağını Güney Marmara'ya yaymaya çalışıyor…
Haberin Yayın Tarihi: 15-11-2019 07:40
16 Punto 18 Punto 20 Punto 24 Punto
Hedef ulusal olmak

Sevcan KALIPÇİNDEN ELMACI 
Edirne'nin en eski ve köklü firması MASK Yönetim büyümesini sürdürüyor, hizmet ağını genişletiyor. Trakya'da Edirne Merkez, Kırklareli, Uzunköprü, Keşan, Çerkezköy olmak üzere beş şubede 5 bin haneye hizmetini sürdüren MASK, hizmet ağını Güney Marmara'ya yaymaya çalışıyor. Genel Müdür Metin Koca, “Büyüyen MASK, Trakya dışına çıkıp ulusal firma olmak için çabalıyor” dedi. 
Edirne ve Trakya'da büyümeye devam eden MASK Yönetimin Genel Müdürü Metin Koca, Mask Yönetim hizmetlerini kamuoyu ile paylaştı. 2014 yılında ilk defa Edirne'de kurulan Trakya'ya yayılan MASK'ın apartman yönetimi, site yönetimi, danış-manlık ve entegre temizlik yö-netimi hizmeti verdiğini anımsattı. Amaçlarının ulusal firma olmak olduğunu belirten Koca, “Yö-netiminizi bize emanet edin arkanıza bakmadan huzurlu bir şeklide yaşayın” dedi ve şunları ifade etti:
 “YÖNETİMİNİZİ BİZE EMANET EDİN, ARKANIZA BAKMADANHUZURLU YAŞAYIN”
“Trakya Bölgesi'nde ilkler-deniz. Bu işe apartman yönetimi olarak başlamıştık. Fakat sektör 9 yıllık süreçte o çok hızlı gelişti ve üniversitede bölümler açıldı, Türkiye'de biri Uzunköprü İlçe-si'nde olmak üzere emlak yönetim üzerine iki bölüm var. Sektör bir apartman yönetiminde çıkıp tesis yönetimi adını aldı. Apartman, iş hanlarının, AVM, rezidans, hastane yönetimi var. Tesislerin yönetimine yönelik olarak sektör büyüdü. 
MASK GÜNEY MARMARA'YA DOĞRU
MASK Yönetim, apartman yönetimi, site yönetimi, danış-manlık, entegre temizlik yönetim hizmetleri veriyoruz. Okulların yurtların temizliğini ayrı birimimizle yapıyoruz. Trakya genelin hemen hemen tüm yurtların depolarını temizliyoruz. Akaryakıt tankı temizliğini yapıyoruz. Yönetim hizmetlerinde Trakya genelinde Edirne Merkez olmak üzere, Kırklareli, Uzunköprü, Keşan, Çerkezköy olmak üzere beş şubemiz var ve beş şubede 5 bin haneye hizmet veriyoruz. Edirne Merkez'de 850, Fırınlarsırtı da 847 olmak üzere iki şubemiz bulunuyor. Merkez şubemiz 850 haneye yönetim hizmeti, 300 haneye de danışmanlık hizmeti veriyor. 
MASK Yönetim Edirne'nin en eski ve köklü firması. Edirne'den başlayıp Trakya'ya yayıldık. Şimdi Güney Marmara'ya yayılmaya çalışıyoruz. 
“ŞEFFAF YÖNETİMİZ, BU İŞ EKİP İŞİ”
Profesyonellik anlamında bu iş ekip işi yönetim işi ekip işi. Bir kişi ile yönetim profesyonel yönetim olmaz. Bir kişi 'ben şirket kurdum' deyip profesyonel yönetim olmaz. Yönetimde bir yönetici, muhasebe dalı var. Yönetici muhasebeyi tutarsa zaten orada profesyonellik olmaz. Biz tamamen kişisel verilerin korunmasına uygun on line programımız var. Banka ile entegredir. Yapılan her işlem kayıt altındadır. Silinen işlemler dahi kayıt altındadır. Apartmandaki her denetçi veya kat maliklerinden isteyen herkes istediği zaman burada hesapları inceleyebilir. Denetçi gelip inceleyecek diye bir şey yok. Aldığımız teklifler açıktır, sürekli sorgulatabilirler. Şeffaf bir yönetimiz. Kesinlikle kat mülkiyeti kanununa uygun hareket ederiz.
2020 HEDEFİ ULUSAL FİRMA OLMAK 
Edirne ve Trakya'da büyümeye devam ediyoruz. Ulusal firma olmak için çabalıyoruz. 2020 hedeflerimizde Trakya dışına çıkıp ulusal firma olmak için çabalıyoruz. Ulusal firma olmak istiyoruz.  Yönetiminizi bize emanet edin arkanıza bakmadan huzurlu bir şeklide yaşayın.”

Gönder Yorum Yap Yazdır Facebook Twitter FriendFeed Google
  ÇOK OKUNANLAR
Eczacı Atılgan korona kurbanı
Kural tanımayana 216 bin lira ceza
‘Engel neymiş gördünüz!’
İki caddeye kişi sınırlaması
Masterchef'te 'Tava Ciğer' ödülü
ERDİNÇ NİŞ 40 YILDIR EDİRNESPOR'DA
Eğitimci babanın çağrısı
Öğrenciye 'emniyetli' servis
29 Yaş Altı Genç Girişimci Desteği
Macity Otel
  GÜNÜN GAZETE MANŞETLERİ
Akşam Gazetesi Birgün Gazetesi Bugün Gazetesi Cumhuriyet Gazetesi
Dünya Gazetesi Fanatik Gazetesi Fotomac Gazetesi Gunes Gazetesi
Haberturk Gazetesi Hurriyet Gazetesi Milli Gazete Milliyet Gazetesi
Posta Gazetesi Radikal Gazetesi Sabah Gazetesi Sozcu Gazetesi
Star Gazetesi Takvim Gazetesi Taraf Gazetesi Türkiye Gazetesi
Vatan Gazetesi Vakit Gazetesi Yenisafak Gazetesi
Yeni Hudut Gazetecilik ve Matbaacılık San. ve Tic. Ltd. Şti
Babademirtaş Mah. Üç Şerefeli Camii Arkası No:7 EDİRNE
Boyasız Göçük Düzeltme

Dış Cephe Kaplama