ANASAYFA
30 Ekim 2020 Cuma
Açılış Sayfam Yap!
Sık Kullanılanlara Ekle
Matbaa Hizmetleri
Künye
Reklam
İletişim
Siyaset
Ekonomi
Sağlık
Spor
Kültür-Sanat
Güncel
Röportaj
Resmi İlan
Yazarlar
E-Gazete
Video Galeri
‘MHP iktidara gelmelidir’
MHP Edirne İl Başkanı Zakir Tercan, diğer siyasi partiler ne yaparsa yapsınlar, terör örgütleri ile ilgili sicillerinin yakalarını bırakmayacağını söyledi…
Haberin Yayın Tarihi: 21-11-2019 07:50
16 Punto 18 Punto 20 Punto 24 Punto
‘MHP iktidara gelmelidir’

MHP Edirne İl Başkanı Zakir Tercan, diğer siyasi partiler ne yaparsa yapsınlar, terör örgütleri ile ilgili sicillerinin yakalarını bırakmayacağını söyledi.
MHP İl Başkanı Tercan yaptığı yazılı açıklamada, “ Bir defa daha ispatlandı ki, MHP iktidara gelmelidir. Ülkenin bölünmesinin, milletin lime lime edilmesinin diğer siyasi partiler için hiçbir önemi yoktur. Onların işi-gücü ve düşüncesi Cumhurbaşkanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan ve AK Parti gitsin de ülke ne olursa olsun” diyerek şunları kaydetti: 
“Çok şükür ki; MHP ve Lider Devlet Bahçeli, ülkemizin etrafını saran şer odaklarına karşı gereken neyse, üzerine ne düşüyorsa.. Taşın altına elini değil gövdesini koyarak bu ihanete izin vermedi. 
Terörle, dış güçlerle etkili ve kalıcı bir mücadele verilmesi için AK Parti hükümetine her konuda destek vereceğini ayan-beyan söyleyen Lider Devlet Bahçeli, büyük risk alarak ve ülkemiz için her fedakarlığın yapılacağını gür sesi ile haykırmıştır.
 Terörü bitirmek için, dış güçlere karşı amansız mücadele edilmesi için, ihanetin ve kanlı terör örgütlerini çukura gömmek için AK Parti hükümetine sınırsız destek vermekten zerre kadar tereddüt etmeyen MHP ve Lider Devlet Bahçeli tarihi bir görevi üstlenmiştir. 
HDP; PKK'nın siyasi partisidir. Diğer siyasi partiler bu HDP'le kol-kola girmişler, aynı şarkıyı söylemişler, kader birliği yapmışlar, FETÖ örgütü ile sarmaş-dolaş olmuşlar, Ülke meselelerini unutmuşlar, sorumluluktan kaçmışlar ve menfaatleri için, oy için her şey mübah demişlerdir. 
Diğer siyasi partiler zıvanadan çıkmıştır. Terörle mücadele etmek gibi bir düşünceleri yoktur. Karanlık dünyanın karanlık yerlerinde hep birlikte oldukları aşikardır. Hiç kimse ama hiç kimse inkar edemez! Çünkü; Bu partilerin dini-imanı oy... 
Ülkenin felakete gitmesinin bizzat sebebi olanların güven vermesi mümkün değildir. Onun için Türk milleti artık MHP'ye yetki vermelidir ve de iktidara getirmelidir. O zaman kararlılık ve devamlılık nasıl olurmuş görsünler... 
Diğer siyasi partiler ne yaparsa yapsınlar.Terör örgütleri ile ilgili sicilleri yakalarını bırakmaz. Milleti aptal yerine koymak, ihanetin bu kadar yayılmasının hesabını millete vermek zorundadırlar. 
CHP ile, HDP ile el-ele vereceksin. Kalkıp kınalı ellerinle MHP'ye, Lider Devlet Bahçeli'ye ve Ülkücülere taş atacaksın öyle mi? 
Habur rezilliklerini, Oslo'da ki pazarlıkları, İmralı canisi ve Kandil dağında yuvalanan katillere heyet gönderilmesini, Dolmabahçe'de imzalanan Sevr anlaşmasını, Meclisten çıkarılan kanunları yerle bir eden MHP'ye ve Lider Devlet Bahçeli'ye yeri zamanı geldiğinde herkes teşekkür edecek ve özür dileyecektir.
Dağdan indirilen eli silahlı katillere şehirleri teslim edenleri.. Polisi-Askeri kışlaya sokan, meydanı bu itlere bırakanları izaya getiren MHP ve Lider Devlet Bahçeli'ye hepinizin minnet borcu var sakın unutmayın?
'Çözüm' diyerek yürüttükleri ihanet sürecinin başta PKK olmak üzere bütün terör örgütlerine bulunmaz fırsatlar sunulduğu, acı sonuçlarıyla birlikte ortaya çıktığı, Türkiye, yanlış ve teslimiyetçi politikalarının bedelini her gün gelen şehit haberleriyle ödüyordu. MHP ve Lider Devlet Bahçeli, bunların tamamını kara toprağa gömmüştür.
'Analar ağlamayacak' denilerek yürütülen ve adına 'Çözüm' denilen ihanet süreci, PKK'nın daha çok silahlanması, terörist toplaması ve zıvanadan çıkması dışında bir sonuç vermediği gibi diğer terör örgütlerinin kalleşlikleri için de emsal oluşturuyordu. İşte MHP ve Lider Devlet Bahçeli bu vahim duruma el koymuş ve bertaraf etmiştir. 
Türkiye kuşatılmış ve ağır bir tehditle karşı karşıya kalmıştı. Bütün terör örgütlerinin hedefi haline gelen ülkemiz-de, şiddet ve ihanet her geçen gün daha da ileri gitmekteydi. MHP ve Lider Devlet Bahçeli, Ülkemizin bu kötü durumuna karşı; kuşatmayı ve terör örgütlerinin belini kırmış, tehditleri gidermiş, alayına bir Osmanlı tokatı atmıştır.”


 

Gönder Yorum Yap Yazdır Facebook Twitter FriendFeed Google
  ÇOK OKUNANLAR
Bulgar'la da yakın temas!
25 Kasım'da çifte bayram
Aksal'a 'genel müdür' tepkisi
Rahmi Kızmaz'dan İnönü'de unutulmaz gol
Cumhuriyet fidanı: 29 Ekim 500 dikim
29 Ekim'e özel ziyaret
TÜ'de Cumhuriyetin 97. yıl fidanı
ADD'nin 97. yıl manifestosu
‘Demokrasimize sahip çıkmalıyız’
Çocuk Evi'nde bayram
  GÜNÜN GAZETE MANŞETLERİ
Akşam Gazetesi Birgün Gazetesi Bugün Gazetesi Cumhuriyet Gazetesi
Dünya Gazetesi Fanatik Gazetesi Fotomac Gazetesi Gunes Gazetesi
Haberturk Gazetesi Hurriyet Gazetesi Milli Gazete Milliyet Gazetesi
Posta Gazetesi Radikal Gazetesi Sabah Gazetesi Sozcu Gazetesi
Star Gazetesi Takvim Gazetesi Taraf Gazetesi Türkiye Gazetesi
Vatan Gazetesi Vakit Gazetesi Yenisafak Gazetesi
Yeni Hudut Gazetecilik ve Matbaacılık San. ve Tic. Ltd. Şti
Babademirtaş Mah. Üç Şerefeli Camii Arkası No:7 EDİRNE
Boyasız Göçük Düzeltme

Dış Cephe Kaplama