ANASAYFA
23 Eylül 2020 Çarşamba
Açılış Sayfam Yap!
Sık Kullanılanlara Ekle
Matbaa Hizmetleri
Künye
Reklam
İletişim
Siyaset
Ekonomi
Sağlık
Spor
Kültür-Sanat
Güncel
Röportaj
Resmi İlan
Yazarlar
E-Gazete
Video Galeri
4 hakemden 2'si kadın
Edirnespor, Spor Toto Bölgesel Amatör Ligi'nin 10'uncu haftasında yarın Çerkezköy 1911 Doğan Spor'u konuk ederken ikinci yan hakem ve dördüncü hakem görevini iki kadın hakem üstlenecek…
Haberin Yayın Tarihi: 23-11-2019 07:30
16 Punto 18 Punto 20 Punto 24 Punto
4 hakemden 2'si kadın

Edirnespor, Spor Toto Bölgesel Amatör Ligi'nin (BAL) 10'uncu haftasında yarın Çerkezköy 1911 Doğan Spor'u konuk edecek.
Edirnespor'un yer aldığı BAL 11. Grup'un 10. haftasında yarın 7 karşılaşma yapılacak. Edirnespor ise Trakya bölgesi ekiplerinden Çerkezköy 1911 Doğan Spor ile karşı karşıya gelecek. 25 Kasım Stadı'nda saat 14.00'de başlayacak karşılaşmayı İstanbul bölgesinden Ufuk Demircioğlu yönetirken yardımcılıklarını aynı bölgeden  Celal Eser ve Semra Bulut yapacak, Büşra Çetin de dördüncü hakem olarak sahadaki yerini alacak. Böylelikle yarınki karşılaşmada ikinci yan hakem ve dördüncü hakem görevini iki kadın hakem üstlenecek.
Bir önceki hafta Alibeyköyspor'u deplasmanda yenerek aldığı 3 puanla puan sıralamasında 8'inci basamaktan 6'ncılığa yükselen Edirnespor, geçen Pazar günkü Başiskele Doğantepespor galibiyeti ile de 2 basamak daha yükselerek 6'ncılıktan 4'üncü sıraya yerleşti.
Edirne'nin ligdeki bir diğer temsilcisi Uzunköprüspor da deplasmanda Çerkezköy 1911 Doğan Spor'u 1-0 yenerek, o da 2 basamak yükselerek 11'incilikten 9'uncu sıraya geldi.
Edirnespor ligin 10'uncu haftasında yarın Çerkezköy 1911 Doğan Spor'u konuk ederken, Uzunköprüspor ise lider Bigaspor ile deplasmanda oynayacak
BAL 11. GRUP 10. HAFTA PROGRAMI
Tekirdağspor - Ortaköy    
Namık Kemal / 14:00    
Başiskele Doğantepespor  - Bozcaadaspor
Ömer Halis Demir / 14:00
Vize Spor  - Lüleburgazspor    
Vize  / 14:00
Alibeyköyspor  - Çengelköy Futbol Yatırımları A.Ş.    
Alibeyköy / 14:00
Arnavutköy Belediyesi  Karamürselspor
Bolluca / 14:00
Edirnespor - Çerkezköy 1911 Doğan Spor    
25 Kasım / 14:00    
Bigaspor - Uzunköprüspor    
İlyas Bayram / 14:00
BAL 11. Grup'ta geçen hafta şu sonuçlar alınmıştı:
Ortaköy 1-1 Arnavutköy Belediyesi
Çengelköy Futbol Y. A.Ş. 4-0 Vize Spor
Edirnespor 7-1 Başiskele Doğantepespor
Çerkezköy 1911 Doğan Spor 01 Uzunköprüspor
Karamürselspor 0-0 Bigaspor
Bozcaadaspor 0-2 Alibeyköyspor    
Lüleburgazspor  3-0 Tekirdağspor    
 

Gönder Yorum Yap Yazdır Facebook Twitter FriendFeed Google
  ÇOK OKUNANLAR
Sular niye kesilmedi?
Tunca'ya ‘Pilav Yolu’
65 yaş üstü 5 saat ücretsiz!
Marangoz ustasının intiharı
60 yıldır onarım bekliyor!
'Maske' maskelerini düşürdü!
Çakırlar ve Akalın GİK'te
İlk gün heyecanı
Miniklere yüz yüze hediye
Kural tanımayan avcılara ceza
  GÜNÜN GAZETE MANŞETLERİ
Akşam Gazetesi Birgün Gazetesi Bugün Gazetesi Cumhuriyet Gazetesi
Dünya Gazetesi Fanatik Gazetesi Fotomac Gazetesi Gunes Gazetesi
Haberturk Gazetesi Hurriyet Gazetesi Milli Gazete Milliyet Gazetesi
Posta Gazetesi Radikal Gazetesi Sabah Gazetesi Sozcu Gazetesi
Star Gazetesi Takvim Gazetesi Taraf Gazetesi Türkiye Gazetesi
Vatan Gazetesi Vakit Gazetesi Yenisafak Gazetesi
Yeni Hudut Gazetecilik ve Matbaacılık San. ve Tic. Ltd. Şti
Babademirtaş Mah. Üç Şerefeli Camii Arkası No:7 EDİRNE
Boyasız Göçük Düzeltme

Dış Cephe Kaplama