ANASAYFA
14 Ağustos 2020 Cuma
Açılış Sayfam Yap!
Sık Kullanılanlara Ekle
Matbaa Hizmetleri
Künye
Reklam
İletişim
Siyaset
Ekonomi
Sağlık
Spor
Kültür-Sanat
Güncel
Röportaj
Resmi İlan
Yazarlar
E-Gazete
Video Galeri
MHP'de hedef güçlü teşkilat
Edirne'de yaklaşık 2 ay önce göreve başlayan ve dün yönetim kuruluyla birlikte Hudut Gazetesi'ni ziyaret eden MHP İl Başkanı Zakir Tercan, 24 Haziran ve 31 Mart seçimlerinde aldıkları düşük oy oranının camiada ve örgütlerde moral bozukluğu yarattığını, hedeflerinin daha güçlü bir teşkilat yapısıyla MHP'ye Edirne'de ivme kazandırmak olduğunu söyledi…
Haberin Yayın Tarihi: 13-12-2019 09:39
16 Punto 18 Punto 20 Punto 24 Punto
MHP'de hedef güçlü teşkilat

Olgay GÜLER
Edirne'de yaklaşık 2 ay önce genel merkez tarafından atanarak göreve gelen MHP İl Başkanı Zakir Tercan ve Yönetim Kurulu Hudut Gazetesi'ni ziyaret etti. İl Başkanı Tercan, 24 Haziran ve 31 Mart seçimlerinde aldıkları düşük oy oranının camiada ve örgütlerde moral bozukluğu yarattığını ifade ederek, hedeflerinin daha güçlü bir teşkilat yapısıyla MHP'ye Edirne'de ivme kazandırmak olduğunu söyledi. 
MHP  İl Başkanı Zakir Tercan ve Yönetim Kurulu üyeleri Hudut Gazetesi'ni ziyaret ederek açıklamalarda bulundu. Hudut Gazetesi Yazı İşleri Müdürü Mehmet Şeleci'yle yaptığı sohbette son seçimlerdeki düşük oy oranı ve gelecekteki kent siyasetindeki planlarından bahseden İl Başkanı Tercan, hedeflerinin daha güçlü bir teşkilat yapısıyla MHP'ye Edirne'de ivme kazandırmak olduğunu ifade etti. 
"5 İLÇEMİZİ YENİDEN YAPILANDIRDIK"
İl Başkanı Zakir Tercan, 31 Mart ve 24 Haziran seçimlerindeki düşük oy oranlarının hem camiada hem de teşkilatta üzüntü yarattığını hatırlatarak; "Biliyorsunuz Edirne'de bütün siyasi partilerde olduğu gibi biz de 24 Haziran ve 31 Mart seçimlerinde yarışa girdik fakat istediğimiz neticeyi alamadık. Edirne tarihinde ilk defa böyle bir yüzde 5'lik oy aldık. Toplam 13 bin küsür oy aldık. Bunlar camiamızı ciddi manada üzmüştür. Hem camiamızın hem de teşkilatlarımızın morali bozulmuştur. Fakat göreve geldiğimiz günden bugüne kadar teşkilatlarımızı gezdik, eksiklerini tespit ettik ve genel merkezimizle görüşerek 5 ilçemizi yapılandırdık, yeni atamalar yaptık" diye konuştu. 
"EDİRNE'DE MHP'YE İVME KAZANDIRMAK, ÇITASINI YÜKSELTMEK GAYRETİNDEYİZ"
Amaçlarının yeni dönemde MHP'ye Edirne'de ivme kazandırıp, çıtasını yükseltmek olduğunu söyleyen Tercan; "Enez, Meriç, İpsala, Uzunköprü ve Keşan ilçelerimizi yapılandırdık. Arkadaşları yeniden ziyaret edip görevlerini bildirdik. Genel merkezimizin yaptığı olur onaylarını kendilerine takdim ettik. Arkadaşlarımız şu anda üzerlerine düşen neyse, yerine getirmek için bir gayret içerisindeler. Yeni bir aşk, yeni bir heyecanla arkadaşlarımız, teşkilatımızın düşmüş olduğu bu durumdan daha güzel seviyelere getirmek için çaba içerisindeler. Teşkilatımızla birlikte MHP'ye ivme kazandırmak, çatısını yükseltmek için gayret içerisindeyiz. Bu da bizi mutlu ediyor" dedi. 
"MUHTARLARIMIZLA BİR ARAYA GELECEĞİZ"
Edirne'de merkez ve köylerdeki muhtarlarla da bir araya gelerek sıkıntılarını dinleyeceklerini söyleyen Tercan; "Önümüzdeki günlerde teşkilatlarımız için bir moral yemeği düşünüyoruz. Bu konuda çalışmalarımızı yapıyoruz. Bir de 24 mahalle muhtarımızın, 38 merkez köyümüz muhtarıyla bir araya gelmeyi düşünüyoruz. Muhtarlarımızın dertlerini sıkıntılarını dinleyeceğiz. Üzerimize düşen her neyse genel merkez nezdinde yardımcı olmak için elimizden gelen gayreti sarf edeceğiz" şeklinde konuştu.

Gönder Yorum Yap Yazdır Facebook Twitter FriendFeed Google
  ÇOK OKUNANLAR
Aramızdan ayrılanlar
Gamze ve Gökhan'a mutluluklar
Şifayı su kabağında buldu
Saraçhane dökülüyor!
Kaptan geri döndü!
‘Köylünün daha nesini alacaksınız?’
Kuraklığa 'alternatif' proje
Trakya Birlik 137'nci
Patates-soğan tarlada kaldı!
‘Gerekirse eğitime 1 yıl ara verilir’
  GÜNÜN GAZETE MANŞETLERİ
Akşam Gazetesi Birgün Gazetesi Bugün Gazetesi Cumhuriyet Gazetesi
Dünya Gazetesi Fanatik Gazetesi Fotomac Gazetesi Gunes Gazetesi
Haberturk Gazetesi Hurriyet Gazetesi Milli Gazete Milliyet Gazetesi
Posta Gazetesi Radikal Gazetesi Sabah Gazetesi Sozcu Gazetesi
Star Gazetesi Takvim Gazetesi Taraf Gazetesi Türkiye Gazetesi
Vatan Gazetesi Vakit Gazetesi Yenisafak Gazetesi
Yeni Hudut Gazetecilik ve Matbaacılık San. ve Tic. Ltd. Şti
Babademirtaş Mah. Üç Şerefeli Camii Arkası No:7 EDİRNE