ANASAYFA
26 Ocak 2020 Pazar
Açılış Sayfam Yap!
Sık Kullanılanlara Ekle
Matbaa Hizmetleri
Künye
Reklam
İletişim
Siyaset
Ekonomi
Sağlık
Spor
Kültür-Sanat
Güncel
Röportaj
Resmi İlan
Yazarlar
E-Gazete
Video Galeri
Tayfun Türkaslan Kimdir ?
İstanbul, Şişli’de bulunan Tayfun Türkaslan kliğini, modern tıbbi prosedürlerin uygulanabileceği, yeterli donanıma sahip ve sağlık bakanlığı protokollerine %100 uygun bir kuruluştur.
Haberin Yayın Tarihi: 13-01-2020 13:26
16 Punto 18 Punto 20 Punto 24 Punto
Tayfun Türkaslan Kimdir ?

Plastik ve Estetik Cerrahi uzmanı Doçent Doktor Tayfun Türkaslan; Ege Üniversitesi Tıp fakültesindeki lisans eğitiminden sonra İstanbul Cerrahpaşa Tıp Fakültesi ve ST. James Secroft University’de sürdürdüğü umanlık sürecinin arından uzman doktor olmuştur. Tıp fakültesi lisansını tamamladığı yıl başarı gösterdiği TUS sınavının ardından İngiltere’de uzmanlığına devam etme hakkı kazanan hekim, burada 6.5 yıl boyunca dünyanın en ileri tıp protokollerinin uygulandığı hastanelerinden birinde görev yapmıştır.

 

Uzman Doktor unvanını aldıktan sonra, İstanbul Yavuz Selim Hastanesinde bir süre görev yapan hekim, eski adı Vakıf Gureba olan Bezmi Alem Üniversitesi Tıp fakültesinde 7 yıl çalıştıktan sonra Doçent doktor unvanını almıştır. Doçent olduktan sonra hastanedeki çalışmalarına son veren hekim, kendine ait kliniği kurmuş ve hizmetlerini hali hazırda burada vermeye devam etmektedir.

 

Tayfun Türkaslan Kliniği

 

İstanbul, Şişli’de bulunan Tayfun Türkaslan kliğini, modern tıbbi prosedürlerin uygulanabileceği, yeterli donanıma sahip ve sağlık bakanlığı protokollerine %100 uygun bir kuruluştur. Hekimin verdiği hizmetlerin niteliği gereğince, klinikte gelişmiş ve yeni nesil tıbbi donanımlar yer almaktadır. Uzmanlığı olan estetik cerrahi alanında, ortaya çıkan gelişmeleri düzenli olarak takip eden ve bu alanda girişimlerini geciktirmeyen hekim, gerekli donanımı hızla klinik bünyesine kazandırmaktadır.

 

Tıbbi prosedürler evrensel kurallara tabidir. Tabipler odası ve Sağlık bakanlığının ortak çalışmaları neticesinde oluşan Türkiye’deki tıbbi kurallar, Tayfun Türkaslan tarafından büyük hassasiyetle takip edilmekte ve kurallara harfiyen uyulmaktadır. Uluslar arası standartlarda verilen hizmetlerin, protokollere uygun ve güvenli oldukları, teyit edilmeden hizmet sunumu yapılmamaktadır.

 

Tayfun Türkaslan hangi cerrahi hizmetlerini sunuyor

 

Estetik ve plastik cerrahi uzmanı olan Doçent Doktor Tayfun Türkaslan; birçok estetik cerrahi operasyonunu klinik ortamında gerçekleştirmektedir. Bunların başlıcaları;

 

  • Liposuction (Lipomatik, Vaser Liposuction)
  • Meme Estetiği
  • Migren Cerrahisi
  • Vücut germe uygulamaları
  • Dolgu Uygulamaları
  • Badem Göz Estetiği
  • Yanık tedavisi

 

Olarak sıralanmaktadır. Yaygın gerçekleştirilen operasyonlar arasında, Brezilya popo estetiği, penis büyütme ve vajina estetiği gibi uygulamalar da yer almaktadır.

Uzman hekim tarafından sunulan tıbbi uygulamalar; kurallara uygun ve güvenlidir. Siz de her ne olursa olsun, estetik ihtiyaçlarınız söz konusu olduğunda, mutlaka Tayfun Türkaslan gibi alanında uzman hekimlerden destek almalısınız. Cerrahi uygulamaların yetkili olmayan kişilerce verilmesi sakıncalı ve yasaktır.

 

Kişisel web sitesi: https://www.estetikport.com/

 

Klinik web sitesi: https://tayfunturkaslan.com/

 

Sosyal Medya:

https://www.facebook.com/DrTturkaslan/

https://twitter.com/drturkaslan

https://www.instagram.com/drtayfunturkaslan/?hl=tr

 

 

 

 

(Reklam Haber)

Gönder Yorum Yap Yazdır Facebook Twitter FriendFeed Google
  ÇOK OKUNANLAR
  GÜNÜN GAZETE MANŞETLERİ
Akşam Gazetesi Birgün Gazetesi Bugün Gazetesi Cumhuriyet Gazetesi
Dünya Gazetesi Fanatik Gazetesi Fotomac Gazetesi Gunes Gazetesi
Haberturk Gazetesi Hurriyet Gazetesi Milli Gazete Milliyet Gazetesi
Posta Gazetesi Radikal Gazetesi Sabah Gazetesi Sozcu Gazetesi
Star Gazetesi Takvim Gazetesi Taraf Gazetesi Türkiye Gazetesi
Vatan Gazetesi Vakit Gazetesi Yenisafak Gazetesi
Yeni Hudut Gazetecilik ve Matbaacılık San. ve Tic. Ltd. Şti
Babademirtaş Mah. Üç Şerefeli Camii Arkası No:7 EDİRNE