ANASAYFA
03 Temmuz 2020 Cuma
Açılış Sayfam Yap!
Sık Kullanılanlara Ekle
Matbaa Hizmetleri
Künye
Reklam
İletişim
Siyaset
Ekonomi
Sağlık
Spor
Kültür-Sanat
Güncel
Röportaj
Resmi İlan
Yazarlar
E-Gazete
Video Galeri
‘MHP'siz bir Edirne düşünülemez’
MHP Edirne İl Başkanı Zakir Tercan, Türk milleti ve Edirne halkının 2023 yılında yapılacak seçimlerde asıl partisi olan MHP'ye yöneleceğini belirterek, partisinin eriyen değil, kazanan, büyüyen ve tek alternatif olan bir sürece gireceğini söyledi...
Haberin Yayın Tarihi: 14-02-2020 08:00
16 Punto 18 Punto 20 Punto 24 Punto
‘MHP'siz bir Edirne düşünülemez’

MHP Edirne İl Başkanı Zakir Tercan, Türk milleti ve Edirne halkının 2023 yılında yapılacak seçimlerde asıl partisi olan MHP'ye yöneleceğini belirterek, partisinin eriyen değil, kazanan, büyüyen ve tek alternatif olan bir sürece gireceğini söyledi.
MHP İl Başkanı Tercan, “MHP Edirne'nin şah damarıdır” başlığı altında paylaştığı açıklamasında, “MHP, Edirne için her türlü fedakarlığı yapan, Edirne için taşın altına elini koyan, Edirne için mücadele eden, Edirne'nin huzuru İçin gereğini yapan, Edirne'de var olan huzurunu bozmak isteyenlere karşı tavrını koyandır” diyerek şunları kaydetti:
“MHP Edirne'nin her yerinde olacaktır. MHP Edirne'nin özü, MHP Edirne'nin çelik çekirdeği, MHP Edirne'nin teminatıdır. MHP'siz bir Edirne düşünülemez. Düşünenlerin de Edirne ve Edirne halkı ile meseleleri olanlardır. 
Türk milleti ne zaman sıkışsa, ne zaman tehdit ve tehlikeyle karşılaşsa, sarıldığı dal, hep milli benliği olmuştur. Kurtuluş savaşını da böyle verdik, Cumhuriyeti de böyle kurduk. Bu şanlı geçmişin, bu muhteşem iradenin siyasi adresini MHP oluşturmaktadır. Çünkü; Milli adres MHP'dir...
Türkiye, bir ateş çemberinin tam ortasında kalmaya mahkum edilmiştir. Ve bu vahim ve hazin durumdan çıkış için tek ve son ümit yine MHP'dir. MHP'de varlık sebebine uygun olarak, "önce ülkem" diyor ve her şeyi bir kenara bırakıp, bu hain tuzağı bozmayı görev sayıyor. 
Edirne'nin MHP'den başka çaresinin olmadığı, Edirne halkının asıl inandıkları ve güvendikleri parti MHP olmuştur. Onlar da her zaman çok iyi biliyorlar ki, MHP var oldukça bu ülkeye bir şey olmaz. Türk milletinin ve Edirne halkının ezici çoğunluğun bu düşüncedir. 
Onun için AKP'ye oy verene de, CHP'ye oy verene de, sorulduğu zaman ikinci partisinin MHP olduğunu söyler. Bunun anlamı şudur: Asıl inandığı, güvendiği parti MHP'dir, ama şartlar ve menfaat başka türlü hareket etmeyi gerektiriyor. 
Türk milleti ve Edirne halkı 2023 yılında yapılacak seçimlerde asıl partisine, yani MHP'ye yönelecektir. İleri sürüldüğü gibi MHP eriyen değil, kazanan, büyüyen ve tek alternatif olan bir sürece girecektir. Bütün bunları aynı zamanda tarihe bir not olarak düşüyoruz. Yeri ve zamanı gelince tekrar hatırlatırız... 

Gönder Yorum Yap Yazdır Facebook Twitter FriendFeed Google
  ÇOK OKUNANLAR
ETUR kamusallaşıyor
OİM kapılarını açtı
EDİRNE 2. ASLİYE HUKUK MAHKEMESİNDEN
Sıcakta ekmek mesaisi
Otellerin gözü kapılarda
Edirne'de tozdan sis!
Siğilli bamyasına üniversite eli
Salgında ‘moralize’
evinibizesor.com hizmette
Kurbanlık baskül fiyatları
  GÜNÜN GAZETE MANŞETLERİ
Akşam Gazetesi Birgün Gazetesi Bugün Gazetesi Cumhuriyet Gazetesi
Dünya Gazetesi Fanatik Gazetesi Fotomac Gazetesi Gunes Gazetesi
Haberturk Gazetesi Hurriyet Gazetesi Milli Gazete Milliyet Gazetesi
Posta Gazetesi Radikal Gazetesi Sabah Gazetesi Sozcu Gazetesi
Star Gazetesi Takvim Gazetesi Taraf Gazetesi Türkiye Gazetesi
Vatan Gazetesi Vakit Gazetesi Yenisafak Gazetesi
Yeni Hudut Gazetecilik ve Matbaacılık San. ve Tic. Ltd. Şti
Babademirtaş Mah. Üç Şerefeli Camii Arkası No:7 EDİRNE