ANASAYFA
05 Temmuz 2020 Pazar
Açılış Sayfam Yap!
Sık Kullanılanlara Ekle
Matbaa Hizmetleri
Künye
Reklam
İletişim
Siyaset
Ekonomi
Sağlık
Spor
Kültür-Sanat
Güncel
Röportaj
Resmi İlan
Yazarlar
E-Gazete
Video Galeri
Saadet nabız yokluyor
Saadet Partisi Edirne İl Başkanı Ali Demirkıran, Keşan İlçe Başkanı Ahmet Köseler ve Yönetim Kurulu Üyeleri ile birlikte toplumun önemli sektörlerinden olan çiftçi ve esnafı temsil eden meslek odalarını ziyaret etti…
Haberin Yayın Tarihi: 15-02-2020 08:00
16 Punto 18 Punto 20 Punto 24 Punto
Saadet nabız yokluyor

Saadet Partisi Edirne İl Başkanı Ali Demirkıran, Keşan İlçe Başkanı Ahmet Köseler ve Yönetim Kurulu Üyeleri ile birlikte toplumun önemli sektörlerinden olan çiftçi ve esnafı temsil eden meslek odalarını ziyaret etti.  
Saadet Partisi Keşan İlçe Başkanı Ahmet Köseler, ziyaretlere ilişkin olarak, “Saadet Partisi olarak her zaman halkımızla iç içe olmaya ve sorunlarını dinlemeye çalışıyo-ruz. Toplumumuza önemli hiz-metlerde bulunan kuruluşlarımızla da zaman zaman buluşarak sorun-ları dinler ve basın yoluyla ilgililere duyurmaya gayret ederiz. Bu çerçevede önceki gün İlçemizin Tuhafiye ve Manifaturacılar Odası ile Ziraat Odasını ziyaret ederek sorunları görüştük” açıklamasını yaptı. 
Ziraat Odası görüşmesinde, tarımla ilgili ciddi planlama ve hedef olmadığı dolayısıyla ne yapılacağı belli olmadığı üzerinde duruldu. Çiftçiye destek verildiğini ancak amacına uygun olarak kullanılıp kullanılmadığı konusunda yeterli kontrol olmadığı dile getirildi. Buna örnek olarak da, “Genç Çiftçi ve Köye Dönüş Projeleri” örnek gösterildi. Bunların görünüşte güzel, ancak faydalı olup olmadığı sorulursa olumlu cevap almanın zor olduğu belirtildi. Keşan Ziraat Odası Başkanı Hasan Şen, Ziyaretlerinden dolayı Saadet Partisi ekibine teşekkür etti. 
Tuhafiye ve Manifaturacılar  (Pazarcılar ) Odası ziyaretlerinde ise, pazarcı esnafı sorunlarının da her geçen gün arttığı üzerinde duruldu. Saadet Partisi Edirne İl Başkanı Ali Demirkıran, “Pazar yeri kiraları yüzde yüz artırıldı. Ekonominin bu kadar sıkıntılı olduğu bir dönemde bu artışın kademeli olması ve esnafın sıkıntıya düşürülmemesi gerekirdi” dedi. 
Bir yatırım yapılırken bunun muhataplarının da görüşlerinin alınması gerektiğine işaret eden Demirkıran, daha dün büyük umutlarla yapılan Keşan Pazar Yerinin bugün ihtiyaca cevap vermediğini, yetersiz kaldığını söyledi.
Tuhafiye ve Manifaturacılar Odası Başkanı Hasan Kocaman Saadet Partisi ekibine ziyaretlerinden çok memnun kaldıklarını belirterek teşekkür etti.  
Saadet Partisi ekibi aynı gün bir kısım esnafı da ziyaret ederek sorunları dinledi. 
 

Gönder Yorum Yap Yazdır Facebook Twitter FriendFeed Google
  ÇOK OKUNANLAR
Kot Şort Modelleri
  GÜNÜN GAZETE MANŞETLERİ
Akşam Gazetesi Birgün Gazetesi Bugün Gazetesi Cumhuriyet Gazetesi
Dünya Gazetesi Fanatik Gazetesi Fotomac Gazetesi Gunes Gazetesi
Haberturk Gazetesi Hurriyet Gazetesi Milli Gazete Milliyet Gazetesi
Posta Gazetesi Radikal Gazetesi Sabah Gazetesi Sozcu Gazetesi
Star Gazetesi Takvim Gazetesi Taraf Gazetesi Türkiye Gazetesi
Vatan Gazetesi Vakit Gazetesi Yenisafak Gazetesi
Yeni Hudut Gazetecilik ve Matbaacılık San. ve Tic. Ltd. Şti
Babademirtaş Mah. Üç Şerefeli Camii Arkası No:7 EDİRNE