ANASAYFA
03 Haziran 2020 Çarşamba
Açılış Sayfam Yap!
Sık Kullanılanlara Ekle
Matbaa Hizmetleri
Künye
Reklam
İletişim
Siyaset
Ekonomi
Sağlık
Spor
Kültür-Sanat
Güncel
Röportaj
Resmi İlan
Yazarlar
E-Gazete
Video Galeri
MMO'da Avukatoğlu yeniden başkan
TMMOB Makina Mühendisleri Odası Edirne Şubesi'nin 13. Olağan Genel Kurulu sonrası seçilen Yönetim Kurulu Üyeleri Çağdaş Mühendisler Grubu adına seçime giren Aziz Avukatoğlu başkan olarak seçti…
Haberin Yayın Tarihi: 18-02-2020 09:39
16 Punto 18 Punto 20 Punto 24 Punto
MMO'da Avukatoğlu yeniden başkan

TMMOB Makina Mühendisleri Odası Edirne Şubesi'nin 13. Olağan Genel Kurulu sonrası seçilen Yönetim Kurulu Üyeleri kendi aralarında yapılan gizli oylama sonucu Çağdaş Mühendisler Grubu adına seçime giren Aziz Avukatoğlu başkan olarak seçti.
TMMOB Makina Mühendisleri Odası Edirne Şubesi'nin Yönetim Kurulu Üyeleri'nin ilk toplantısında görev dağılımı şöyle oluştu:
Şube Yönetim Kurulu Başkanlığına Aziz Avukatoğlu, Yönetim Kurulu Başkan Vekilliğine Emrah Gürdal, Yönetim Kurulu Sekreter Üyeliğine Nilay Esin Suner, Yönetim Kurulu Sayman Üyeliğine Ali Köşe, Yönetim Kurulu Üyeliklerine Salih Yıldırım Özbay, Mehmet Ceviz ve Türker Kartal oy birliğiyle seçildi. Şube Yönetim Kurulu Yedek Üyeler: Metin Şenkal, Turgut Oğuz Yegül, Feyyaz Zaralı, Murat Salih Eyüboğlu, İsmail Arabacı, Kıvanç Oktay, Ali Ak olarak belirlendi.
Makina Mühendisleri Odası Edirne Şubesi Yönetim Kurulu Başkanı Aziz Avukatoğlu şunları söyledi:
“Şubemizin kuruluşundan bugüne, bugünden de geleceğe etkin, güçlü, çağdaş, laik ve demokratik bir meslek odasına, meslektaşlarına ve mesleğine sahip çıkan, çağdaş yönetim anlayışımıza destek olan, seçimlere katılıp bizleri yalnız bırakmayan ve gücümüze güç katan, seçimlere katılmasa da gönülleri bizlerle olan tüm meslektaşlarımıza şahsım ve yönetim kurulum adına teşekkür ederim. Seçim sonucunda bizlere iki grubun birlikte çalışması görevini verdiniz. Şubemizi ben değil biz felsefesiyle hep birlikte yöneteceğiz. Yeni dönemde mesleğimiz , meslektaşlarımız, şubemiz, odamız ve tüm Trakya adına hep birlikte başarılı çalışmalara imza atılan bir dönem olması temennisi ile daha etkin, daha güçlü bir oda için, birlikte üretecek ve birlikte yönetecek  yeni bir dönemin bizleri beklediğinin bilinci içerisindeyiz. Tekrar tüm meslektaşlarımıza teşekkür ederiz.”
TMMOB Makina Mühendisleri Odası Edirne Şubesi'nin 8-9 Şubat 2020 tarihlerinde gerçekleştirdiği genel kurul ve seçimleri mavi ve beyaz liste olarak 2 liste arasında tatlı bir rekabetle demokrasi şöleni içinde gerçekleşmişti. Seçim sonucunda mavi listeden 5, beyaz listeden 2 kişi yönetim kurulu asıl üyeliğini seçilmişlerdi.

Gönder Yorum Yap Yazdır Facebook Twitter FriendFeed Google
  ÇOK OKUNANLAR
  GÜNÜN GAZETE MANŞETLERİ
Akşam Gazetesi Birgün Gazetesi Bugün Gazetesi Cumhuriyet Gazetesi
Dünya Gazetesi Fanatik Gazetesi Fotomac Gazetesi Gunes Gazetesi
Haberturk Gazetesi Hurriyet Gazetesi Milli Gazete Milliyet Gazetesi
Posta Gazetesi Radikal Gazetesi Sabah Gazetesi Sozcu Gazetesi
Star Gazetesi Takvim Gazetesi Taraf Gazetesi Türkiye Gazetesi
Vatan Gazetesi Vakit Gazetesi Yenisafak Gazetesi
Yeni Hudut Gazetecilik ve Matbaacılık San. ve Tic. Ltd. Şti
Babademirtaş Mah. Üç Şerefeli Camii Arkası No:7 EDİRNE