ANASAYFA
25 Eylül 2020 Cuma
Açılış Sayfam Yap!
Sık Kullanılanlara Ekle
Matbaa Hizmetleri
Künye
Reklam
İletişim
Siyaset
Ekonomi
Sağlık
Spor
Kültür-Sanat
Güncel
Röportaj
Resmi İlan
Yazarlar
E-Gazete
Video Galeri
Süloğlu'nda araç bayramı
Süloğlu Belediyesi, Bulgaristan'ın Sozopol Belediyesi ile ortak olduğu "Bilgili, Eğitimli, Donanımlı - Süloğlu ve Sozopol" Sınır Ötesi projesi kapsamında Avrupa Birliği'nden 800 bin lira değerinde iki sıfır araç hibe aldı…
Haberin Yayın Tarihi: 11-08-2020 09:36
16 Punto 18 Punto 20 Punto 24 Punto
Süloğlu'nda araç bayramı

Süloğlu Belediyesi, Bulgaris-tan'ın Sozopol Belediyesi ile ortak olduğu "Bilgili, Eğitimli, Donanımlı - Süloğlu ve Sozopol" Sınır Ötesi projesi kapsamında Avrupa Birli-ği'nden 800 bin lira değerinde iki sıfır araç hibe aldı.
Süloğlu ve Sozopol Belediye-lerinin ortak oldukları Interreg-IPA Bulgaristan  Türkiye Sınır Ötesi İşbirliği Programı kapsamında CB005.2.11.035 sayılı "Bilgili, Eğitimli, Donanımlı - Süloğlu ve Sozopol" projesi kapsamında Süloğlu Belediyesi iki sıfır araç hibe aldı.
Avrupa Birliği Başkanlığının Ulusal Otorite görevini yürüttüğü Interreg-IPA Bulgaristan-Türkiye Sınır Ötesi İşbirliği Programı 2014-2020 dönemi ikinci teklif çağrısı kapsamında CB005.2.11.035 sayılı "Bilgili, Eğitimli, Donanımlı Süloğlu ve Sozopol" isimli projesi kapsamında Acil Müdahalelerde kullanılacak iki araç teslimi törenle gerçekleşti.
Süloğlu Belediye Başkanı Mehmet Ormankıran ile firma arasında imzalanan sözleşme törenine, STK Başkanları, Muhtarlar ve Siyasi Partilerin ilçe başkanları katıldı. Süloğlu Belediye Başkanı Mehmet Ormankıran yaptığı konuşmada şunları söyledi:
“Yaklaşık bir yıl önce imzalarını attığımız bu projemizin meyvelerini almaya başladık. Avrupa Birliği projeleri bizim gibi ufak şehirlere büyük katkılar sunuyor. Bu proje ile her iki ülkenin dostluklarını pekiş-tireceği gibi ilçelerimizin kalkınmasına da katkı sunuyor. Bu aldığımız araçlar ilçemizde ve çevremizde oluşacak acil durumlara hızlı şekilde müdahale etmeyi planlıyoruz. İnşallah ilçemize hayırlı olur. Bizler halkımızın faydalanacağı tüm proje ve çalışmalara varız. Bu projemizin bugüne gelmesinde emeği olan Sayın Edirne Valimiz Ekrem Canalp'e, Edirne Belediye Başkanımız Recep Gürkan'a ve SGK Müdürlüğüne teşekkür ediyorum. Araç teslim töreni aracılıyla tüm katılımcılara teşekkür ediyor, yeniden hayırlı olmasını diliyorum".
 

Gönder Yorum Yap Yazdır Facebook Twitter FriendFeed Google
  ÇOK OKUNANLAR
Arazisi satılmış haberi yok!
Maske zorbalığı!
‘Pazar amacının dışına çıktı’
Açılmayan kontak canlarına tak etti!
'Lütfen biraz sabır'
Umutlar Karaağaç gölgesinde yeşerecek!
A.D.U. bebeğin şüpheli ölümü
Vali'den şafak vakti denetim
PDR kolları sıvadı
Edirne'ye ETTDER-Gİ
  GÜNÜN GAZETE MANŞETLERİ
Akşam Gazetesi Birgün Gazetesi Bugün Gazetesi Cumhuriyet Gazetesi
Dünya Gazetesi Fanatik Gazetesi Fotomac Gazetesi Gunes Gazetesi
Haberturk Gazetesi Hurriyet Gazetesi Milli Gazete Milliyet Gazetesi
Posta Gazetesi Radikal Gazetesi Sabah Gazetesi Sozcu Gazetesi
Star Gazetesi Takvim Gazetesi Taraf Gazetesi Türkiye Gazetesi
Vatan Gazetesi Vakit Gazetesi Yenisafak Gazetesi
Yeni Hudut Gazetecilik ve Matbaacılık San. ve Tic. Ltd. Şti
Babademirtaş Mah. Üç Şerefeli Camii Arkası No:7 EDİRNE
Boyasız Göçük Düzeltme

Dış Cephe Kaplama