ANASAYFA
26 Ekim 2020 Pazartesi
Açılış Sayfam Yap!
Sık Kullanılanlara Ekle
Matbaa Hizmetleri
Künye
Reklam
İletişim
Siyaset
Ekonomi
Sağlık
Spor
Kültür-Sanat
Güncel
Röportaj
Resmi İlan
Yazarlar
E-Gazete
Video Galeri
Kupayı bırak lige bak!
Edirnespor'un deplasmanda 1877 Alemdağ Spor karşısında uzatmada serbest atıştan yediği golle birinci turunda veda ettiği Ziraat Türkiye Kupası'nda ikinci tura yükselen takımlar belli oldu…
Haberin Yayın Tarihi: 16-10-2020 07:30
16 Punto 18 Punto 20 Punto 24 Punto
Kupayı bırak lige bak!

Edirnespor'un deplasmanda 1877 Alemdağ Spor karşısında uzatmada serbest atıştan yediği golle birinci turunda veda ettiği Ziraat Türkiye Kupası'nda ikinci tura yükselen takımlar belli oldu.
Misli.com 3. Lig'den 42 takımın katıldığı 1. Eleme Tur müsabakaları Salı günü oynanan 3 karşılaşma ile başladı. 1.turdaki 21 karşılaşmadan Edirnespor'un 1877 Alemdağ Spor maçı ile birlikte 15'i ise Çarşamba günü oynanırken, 3 karşılaşma da dün oynanarak ilk etap tamamlandı. 
Ziraat Türkiye Kupası'nda 1. Eleme Turu'nu geçen 21 takım ile Misli.com 3. Lig'de diğer 25 takım olmak üzere toplam 46 takımın yer alacağı 2. Eleme Turu maçları da 20-21 ve 22 Ekim tarihlerinde oynanacak.
Edirnespor'u ilk turda 1-0 yenen 1877 Alemdağ Spor kupanın ikinci turunda 22 Ekim Perşembe günü Büyükçekmece Tepecik Spor A.Ş.ile tek maç eleminasyon usulü oynanacak maçta deplasmanda karşı karşıya gelecek.   
Isparta Atatürk Stadı'nda dün akşam saat 19.00'da başlayan Isparta 32 Spor - Kemerspor 2003 karşılaşması dışında 20 karşı-laşmada alınan sonuçlar şöyle:
ZİRAAT TÜRKİYE KUPASI 1. ELEME TURU TOPLU SONUÇLAR
Çarşambaspor 0-1 Yozgatspor 1959 FK    
Altındağ Spor 1-2 Çankaya Futbol Kulübü
Bergama Belediyespor 1-0 Manisaspor    
Mardin Fosfat Spor 0-3 Siirt İl Özel İdaresi Spor
Şile Yıldızspor 51 Modafen
Arnavutköy Belediyesi Gençlik ve Spor 2-0 Çengelköy Futbol Yatırımları A.Ş.
Yalovaspor 6-4 Halide Edip Adıvarspor
1877 Alemdağ Spor 1-0 Edirne Belediyesi PAŞ Edirnespor
Kırıkkale Büyük Anadolu Spor 21 Gölcükspor
Fatsa Belediyespor 1-2 Yomra Spor
Elazığ Karakoçan Futbol Kulübü 1-0 Batman Petrol Spor A.Ş.
Kozan Spor FK 2-1 Kahta 02 Spor
Malatya Yeşilyurt Be-lediyespor 1-0 Adıyaman 1954 Spor
İskenderun Futbol Kulübü 5-6 Payasspor
Alanya Kestelspor 2-0 Karaman Belediyespor
Tekirdağspor 2-1 Bayrampaşa Spor A.Ş.
Belediye Kütahyaspor 1-0 Bursa Yıldırım Spor
İçel İdmanyurdu Spor Kulübü 6-5 Ceyhan Spor
52 Orduspor FK 3-2 Arhavi Spor    
Tokatspor A.Ş. 1-2 Erbaaspor
Isparta 32 Spor - Kemerspor 2003
 

Gönder Yorum Yap Yazdır Facebook Twitter FriendFeed Google
  ÇOK OKUNANLAR
TMO EDİRNE MERKEZ ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ
  GÜNÜN GAZETE MANŞETLERİ
Akşam Gazetesi Birgün Gazetesi Bugün Gazetesi Cumhuriyet Gazetesi
Dünya Gazetesi Fanatik Gazetesi Fotomac Gazetesi Gunes Gazetesi
Haberturk Gazetesi Hurriyet Gazetesi Milli Gazete Milliyet Gazetesi
Posta Gazetesi Radikal Gazetesi Sabah Gazetesi Sozcu Gazetesi
Star Gazetesi Takvim Gazetesi Taraf Gazetesi Türkiye Gazetesi
Vatan Gazetesi Vakit Gazetesi Yenisafak Gazetesi
Yeni Hudut Gazetecilik ve Matbaacılık San. ve Tic. Ltd. Şti
Babademirtaş Mah. Üç Şerefeli Camii Arkası No:7 EDİRNE
Boyasız Göçük Düzeltme

Dış Cephe Kaplama