ANASAYFA
23 Ocak 2021 Cumartesi
Açılış Sayfam Yap!
Sık Kullanılanlara Ekle
Matbaa Hizmetleri
Künye
Reklam
İletişim
Siyaset
Ekonomi
Sağlık
Spor
Kültür-Sanat
Güncel
Röportaj
Resmi İlan
Yazarlar
E-Gazete
Video Galeri
Meclis başkanından 'özür'
Edirne İl Genel Meclis Başkanı Mehmet Geçmiş, bütçe görüşmelerine katılmayan 2 müdürle ilgili yaptıkları açıklamada yanlış anlaşılma olduğunu ifade ederek özür diledi… 
Haberin Yayın Tarihi: 25-11-2020 08:06
16 Punto 18 Punto 20 Punto 24 Punto
Meclis başkanından 'özür'

Olgay GÜLER
Edirne İl Genel Meclis Başkanı Mehmet Geçmiş, önceki gün meclisin bütçe görüşmelerine katılmayan 2 müdürle ilgili yaptıkları açıklamada yanlış anlaşılma olduğunu, Vakıflar Genel Müdürü Osman Güneren'in meclise gelmeyeceği yönünde bir açıklaması olmadığını ifade ederek özür diledi.
İl Genel Meclisi'nin önceki günkü oturumunda, 2021 mali yılı bütçe görüşmelerine gelmeyen 2 kurum müdürüne tepki gösterilmişti. Tarım ve Orman İl Müdürü ile Vakıflar Bölge Müdürü'nü hedef alan açıklamalar sonrası dün İl Genel Meclis Başkanı Mehmet Geçmiş açıklama yaptı. Geçmiş, Vakıflar Bölge Müdürü Osman Güneren'in gelmeyeceği yönünde bir açıklaması olmadığını ifade ederek, kendisinden özür diledi. 
'VAKIFLAR BÖLGE MÜDÜRÜ HAK ETMEDİĞİ BİR DURUMA DÜŞTÜ' 
Konuyla ilgili basın açıklaması yapan Geçmiş, “Dün yapmış olduğumuz İl Genel Meclisi toplantımızda, 10 kurum müdürünün bu yıl meclise davet edildiğini 8'inin gelip, 2 tanesinin gelmediğini açıkladım. Bunu açıklarken; bir müdürümüzle ilgili detaylı bilgiyi vermedim. Bu nedenle müdürümüzün hak etmediği bir yanlış anlaşılma oldu. Sanki meclise bilerek gelmemiş gibi bir duruma düştü. Bu konuyu düzeltmek istiyorum. Dün gerçekleşen toplantımızda; Tarım ve Orman İl Müdürü ile Vakıflar Bölge Müdürümüzün İl Genel Meclisi toplantılarına gelemediklerini sizlere iletmiştim. Fakat o noktada bir konuya açıklık getiremedim. Bu nedenle de basında 2 müdürle ilgili haberler çıktı. Fakat Vakıflar Bölge Müdürümüz bu durumu hak etmediği için bir açıklama yapma ihtiyacı duydum” dedi. 
'MÜDÜRDEN ŞAHSIM ADINA ÖZÜR DİLİYORUM' 
Bölge Müdürü Güneren'in 2 Aralık'ta gerçekleştirilecek meclis toplantısına katılacağını kendisine belirttiğini söyleyen Geçmiş, “Vakıflar Bölge Müdürümüz Osman Güneren'i 11 Kasım 2020 tarihinde meclise davet etmiştim; o tarihlerde şehir dışında olacağını bildirdi ve daha sonraki günlerde meclisimize gelebileceğini belirtmişti. Ancak daha sonra pandemi nedeniyle meclisimizde sıkışıklık olduğu için kendisini 2 Aralık'ta gerçekleşecek meclis toplantısına konuk olarak alacağımı ifade ettim. Dünkü toplantımda sizlerle bunları paylaşamadım ve bir yanlış anlaşılma oldu. Bu konuda Vakıflar Bölge Müdüründen bizzat şahsım adına özür diliyorum. Kendisini İl Genel Meclisine gelmeyen, saygı göstermeyen, davete icabet etmeyen bir konuma düşürdüğüm için üzgünüm. Vakıflar Bölge Müdürümüzün meclise gelmeme gibi bir durumu olmamıştır. 2 Aralık'ta gerçekleşecek toplantımıza müdürümüz konuk olacak” diye konuştu.

Gönder Yorum Yap Yazdır Facebook Twitter FriendFeed Google
  ÇOK OKUNANLAR
26 yıl sonra gelen ‘minnet’
Hamsi yarı yarıya
Aramıza hoşgeldin Milena
Selim Özer: Selim Paşa
Taşkınla gelen misafir
Yangında çift yönlü soruşturma
Çömlekköy Barajı nihayet!
‘Öncelikli yatırımları isabetli yapabiliyor muyuz?’
‘Korucuköy Barajı neden yapılmıyor?’
Kağan'dan 500'de 500!
  GÜNÜN GAZETE MANŞETLERİ
Akşam Gazetesi Birgün Gazetesi Bugün Gazetesi Cumhuriyet Gazetesi
Dünya Gazetesi Fanatik Gazetesi Fotomac Gazetesi Gunes Gazetesi
Haberturk Gazetesi Hurriyet Gazetesi Milli Gazete Milliyet Gazetesi
Posta Gazetesi Radikal Gazetesi Sabah Gazetesi Sozcu Gazetesi
Star Gazetesi Takvim Gazetesi Taraf Gazetesi Türkiye Gazetesi
Vatan Gazetesi Vakit Gazetesi Yenisafak Gazetesi
Yeni Hudut Gazetecilik ve Matbaacılık San. ve Tic. Ltd. Şti
Babademirtaş Mah. Üç Şerefeli Camii Arkası No:7 EDİRNE
Boyasız Göçük Düzeltme

Dış Cephe Kaplama