ANASAYFA
26 Ocak 2021 Salı
Açılış Sayfam Yap!
Sık Kullanılanlara Ekle
Matbaa Hizmetleri
Künye
Reklam
İletişim
Siyaset
Ekonomi
Sağlık
Spor
Kültür-Sanat
Güncel
Röportaj
Resmi İlan
Yazarlar
E-Gazete
Video Galeri
Dünyayı sallayan tweet
Türkiye Kamu Sen'in memur ve emekliye ek zam yapılmasına yönelik Twitter etkinliği Türkiye ve dünya sıralamasında birinci oldu.
Haberin Yayın Tarihi: 08-01-2021 08:33
16 Punto 18 Punto 20 Punto 24 Punto
Dünyayı sallayan tweet

Sevcan KALIPÇİNDEN ELMACI
Türkiye Kamu Sen'in memur ve emekliye ek zam yapılmasına yönelik Twitter etkinliği Türkiye ve dünya sıralamasında birinci oldu. Kamu Sen Edirne İl Temsilcisi Alim Kanpolat, "Mücadelemiz her mecrada hız kesmeden sürecek. Hep birlikte güçlüyüz" dedi. 
Türkiye Kamu Sen'in memur ve emekliye ek zam yapılmasına yönelik twitter etkinliği atılan yüzbinlerce tweet sayesinde Türkiye ve dünya sıralamasında birinci sırada yer aldı. Kamu Sen Edirne İl Temsilcisi Alim Kanpolat,"Birlikte güçlüyüz" diyerek şunları söyledi:
"BİRLİKTE GÜÇLÜYÜZ"
"2021 yılı için memur ve emekliye ek zam yapılmasına yönelik olarak Twitter üzerinden gerçekleştirdiğimiz #MemuraEkZam isimle etiket çalışmamız atılan yüzbinlerce twit ile Türkiye ve Dünya sıralamasında birinci oldu. Genel Başkanımız Önder Kahveci'nin ilk tweeti ile başlayan çalışmamız ilk 10 dakika içerisinde Türkiye listesinde 1. sıraya otur-du.
Türkiye Kamu-Sen üyeleri, yöneticileri ve kamu çalışanlarının attığı yüzbinlerce tweet ülke gündeminde olduğu gibi dünya gündeminde de birinci sıraya yük-seldi. 
2021 yılı için reva görülen %3+3'lük artışın yaşanan ekonomik geliş-meler çerçevesinde ye-tersiz kaldığı gerçeğinin vurgulandığı etiket ça-lışmasında kamu çalı-şanları memura ek zam yapılmasının zaruriyet olduğunu dile getirdiler.
Türkiye ve dünya gündeminde birinci olan Twitter etkinliğini Türkiye Kamu Sen olarak "Kamu çalışanlarımızın bütün beklentilerini yakından takip ediyor ve çözüm odaklı olarak çaba sarf ediyoruz. İşte bu sorunlardan birisi olan ekonomik gerçekleri dile getirmek ve 2021 yılı için belirlenen %3+3 zammın yetersiz kaldığını bir kez daha gündeme taşımak için düzenlemiş olduğumuz Twitter etkinliği tam anlamıyla bir sosyal medya mitingine dönüşmüştür.
"KAYIPLAR TELAFİ EDİLMELİ"
Yüzbinlerce tweetin atıldığı ve ek zam beklentisinin üstüne basa basa vurgulandığı bu çalışmamıza katılan ve destek veren herkese sonsuz teşekkürlerimizi sunuyoruz.
Kamu çalışanlarımızın kayıpları telafi edilmeli, gerekirse toplu sözleşme masası yeniden kurulmalı ve memurlarımıza ek zam verilmelidir. Bu konudaki ısrarımız aylardan beri süregelmektedir. Yaşanan gelişmeler bizleri haklı çıkarmıştır. Bu nedenle ek zam konusundaki ısrarımız bundan sonra da devam edecektir. 
Twitterdaki bu etkinliğiniz umuyoruz ki yetkililerimizi de harekete geçirecek ve milyonlarca kamu çalışanı, emekli ve ailelerini sevindirecek bir karara imza atacaklardır. Talebimizi ülke gündemine taşıyan ve yüzbinlerce twit atan üyelerimize ve kamu çalışanlarına bir kez daha teşekkür ediyoruz.”

Gönder Yorum Yap Yazdır Facebook Twitter FriendFeed Google
  ÇOK OKUNANLAR
Kurye ile alkol!
Özçakır'a son görev
Sobaya dönüş
Barajlara 'yağmur' bereketi
Şenol Önal: 89 göçmeni
‘Hızlı tren önceliğimiz olmalı mıydı?’
Edirne'de aşı 9 bin'i aştı
İba mazbatasını aldı
Edirnespor gelecekten umutlu
‘Ecdat yadigarı eserler korunmalı’
  GÜNÜN GAZETE MANŞETLERİ
Akşam Gazetesi Birgün Gazetesi Bugün Gazetesi Cumhuriyet Gazetesi
Dünya Gazetesi Fanatik Gazetesi Fotomac Gazetesi Gunes Gazetesi
Haberturk Gazetesi Hurriyet Gazetesi Milli Gazete Milliyet Gazetesi
Posta Gazetesi Radikal Gazetesi Sabah Gazetesi Sozcu Gazetesi
Star Gazetesi Takvim Gazetesi Taraf Gazetesi Türkiye Gazetesi
Vatan Gazetesi Vakit Gazetesi Yenisafak Gazetesi
Yeni Hudut Gazetecilik ve Matbaacılık San. ve Tic. Ltd. Şti
Babademirtaş Mah. Üç Şerefeli Camii Arkası No:7 EDİRNE
Boyasız Göçük Düzeltme

Dış Cephe Kaplama