ANASAYFA
09 Mart 2021 Salı
Açılış Sayfam Yap!
Sık Kullanılanlara Ekle
Matbaa Hizmetleri
Künye
Reklam
İletişim
Siyaset
Ekonomi
Sağlık
Spor
Kültür-Sanat
Güncel
Röportaj
Resmi İlan
Yazarlar
E-Gazete
Video Galeri
EDESOB'tan ‘şeker' gibi protokol
Esnafın zorlu süreçte kapısının açık kalması amacıyla Şekarbank'ın 'Kapımız esnafa açık' diyerek ülke genelinde gerçekleştirdiği eş zamanlı protokole Edirne Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği de imza atarak katıldı… 
Haberin Yayın Tarihi: 21-01-2021 08:36
16 Punto 18 Punto 20 Punto 24 Punto
EDESOB'tan ‘şeker' gibi protokol

Sevcan KALIPÇİNDEN ELMACI
Esnafın zorlu süreçte kapısının açık kalması amacıyla Şekarbank'ın 'Kapımız esnafa açık' diyerek ülke genelinde gerçekleştirdiği eş zamanlı protokole Edirne Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği de imza atarak katıldı.
Esnafın kapısı hep açık kalsın düşüncesiyle Şekerbank esnaf için esnaf odalarıyla el ele verdi. Şekerbank, "Kapımız Esnafa Açık” platformu kapsamında esnaf ve sanatkarların nakit ihtiyacını ilave avantajlar sağlayarak karşılamak üzere Edirne Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği ile iş birliği gerçekleştirdi. Edime Esnaf ve Sanatkarları Odaları Birliği ve Şekerbank arasında imzalanan iş birliği çerçevesinde bankanın sunduğu 6 aya kadar ödemesiz avantajlı finansman olanaklarının yanı sıra, esnafa pek çok hizmetten de ücretsiz yararlanabilme fırsatı sunulacak.
ŞEKERBANK ESNAF EL ELE 
Şekerbank, iş birliği ile eş zamanlı olarak esnaf müşterilerinin işinin başından ayrılmadan bankanın mobil uygulaması Şeker Mobil Şube üzerinden kolaylıkla kredi başvurusu yapabilmesine olanak sağlayacak.
ESNAFIN KAPISI HEP AÇIK KALSIN
Şekerbank, esnafın kapısı hep açık kalsın diye oluşturduğu "Kapımız Esnafa Açık" platformu kapsamında esnafa özel proje ve iş birlikleri gerçekleştirmeye devam ediyor. Türkiye'nin sürdürülebilir bankası Şekerbank, pandemi nedeniyle esnaf müşterilerinin yaşadığı finansal dalgalanmalara karşı "Kapımız Esnafa Açık" platformu çerçevesinde Edime Esnaf ve Sanatkarları Odaları Birliği ile bir araya geldi. İşbirliği protokolü Şekerbank Edirne Şube Müdürü Murat Ergül ile EDESOB Başkanı Kemal Cingöz arasında düzenlenen bir törenle imzalandı.
Şekerbank, esnafın her koşulda kapılarının açık kalması ve beraberinde ülke ekonomisinin canlanması için 2013 yılında hayata geçirdiği "Kapımız Esnafa Açık" platformu kapsamında hazırladığı birbirinden avantajlı ürün ve hizmetlerini birliğe üye esnafın hizmetine sundu.
ŞEKER MOBİL ŞUBE
Şekerbank, esnafın şubeye gitmeden mobil uygulaması Şeker Mobil Şube üzerinden kolayca kredi başvurusu yapabilmesine olanak sağlayacak ve esnaf müşterilerinin 50 bin TL'ye kadar nakit ihtiyacını, 36 aya varan vadeler ve avantajlı faiz oranları ile anında karşılayacak. Ayrıca birlik üyesi esnaf müşteriler, 6 ay ödemesiz taksitlendirme talep edebilecek ve 12. taksite kadar düşük tutarlarda ödeme seçeneğinden yararlanabilecek. Yine esnaf ve sanatkarlar paket kapsamında internet şube ve mobil bankacılık üzerinden yapacakları EFT ve havale işlemlerini ücretsiz gerçekleştirebilecek, 1 yıl boyunca POS inaktiflik ve 10 yapraklı çek karnesi ücretinden de muaf olacak. Nakit desteğinden yararlanacak esnaf ve sanatkarlar dilerlerse pek çok avantaj içeren Şekerbank Üreten Kan ya da Bonus Business Kart sahibi de olabilecek.
EDESOB Başkanı Kemal Cingöz, işbirliği protokolünün hayırlı olmasını diledi. 
Edirne Şube Müdürü Murat Ergül, "Anlaşma ile esnafın acil nakit ihtiyacı karşılanacak” dedi ve şunları söyledi:
“Kuruluşumuzdan bu yana sorumlu bankacılık geleneğimizle yürüttüğümüz faaliyetlerin pandemi ile birlikte her zamankinden daha önemli olduğunu, hem dünyanın hem de ülkemizin içinden geçtiğimiz bugünlerde bu misyonu çok anlamlı kıldığını düşünüyoruz. Sürdürülebilir ekonomik büyüme için kritik önem sahip esnafımıza yönelik bu kez Edirne Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği ile imzaladığımız işbirliği anlaşmasıyla da birliğe üye esnafımızın mevcut piyasa şartlarında oluşan acil nakit ihtiyaçları karşılamayı hedefliyoruz. Bu platform aracılığıyla sunduğumuz esnafa mobilden başvuru gibi dijital uygulamalarımızı da finansal kaynakları üretenlere ulaştırmak amacıyla çeşitlendireceğiz.”

Gönder Yorum Yap Yazdır Facebook Twitter FriendFeed Google
  ÇOK OKUNANLAR
10 okul koronadan kapatıldı!
Zafer Vardar: Edirnespor'da başladı, bıraktı
Kırmızıya rağmen ‘lebaleb!’
EDİRNE İCRA DAİRESİ
Hudut'ta çok özel gün
‘14 günlük kapanma şart’
Öğretmen adaylarına köy yolu
‘Artık yeter!’
Şükrü Paşa'dan geleceğe yatırım
3. Lig 1. Grup'ta 22. hafta
  GÜNÜN GAZETE MANŞETLERİ
Akşam Gazetesi Birgün Gazetesi Bugün Gazetesi Cumhuriyet Gazetesi
Dünya Gazetesi Fanatik Gazetesi Fotomac Gazetesi Gunes Gazetesi
Haberturk Gazetesi Hurriyet Gazetesi Milli Gazete Milliyet Gazetesi
Posta Gazetesi Radikal Gazetesi Sabah Gazetesi Sozcu Gazetesi
Star Gazetesi Takvim Gazetesi Taraf Gazetesi Türkiye Gazetesi
Vatan Gazetesi Vakit Gazetesi Yenisafak Gazetesi
Yeni Hudut Gazetecilik ve Matbaacılık San. ve Tic. Ltd. Şti
Babademirtaş Mah. Üç Şerefeli Camii Arkası No:7 EDİRNE
Boyasız Göçük Düzeltme

Dış Cephe Kaplama