ANASAYFA
12 Nisan 2021 Pazartesi
Açılış Sayfam Yap!
Sık Kullanılanlara Ekle
Matbaa Hizmetleri
Künye
Reklam
İletişim
Siyaset
Ekonomi
Sağlık
Spor
Kültür-Sanat
Güncel
Röportaj
Resmi İlan
Yazarlar
E-Gazete
Video Galeri
'Önder Kadın' gazetemizin sahibi
Türk Üniversiteli Kadınlar Derneği Edirne Şube Yönetim Kurulu, bu yıl “Yöresine Değer Katan Önder Kadın Ödülü”ne Hudut Gazetesi Sahibi Gazeteci Gönül Uyanıktır'ı layık gördü… Dernek yönetimi Uyanıktır'a ödülünü 8 Mart Dünya Kadınlar Günü olan bugün gazeteye gerçekleştirecekleri ziyaretinde takdim edecek… 
Haberin Yayın Tarihi: 08-03-2021 08:48
16 Punto 18 Punto 20 Punto 24 Punto
'Önder Kadın' gazetemizin sahibi

Sevcan KALIPÇİNDEN ELMACI
Türk Üniversiteli Kadınlar Derneği (TÜKD) Edirne Şube Yönetim Kurulu bu yıl Yöresine Değer Katan Önder Kadın Ödülüne Hudut Gazetesi Sahibi Gazeteci Gönül Uyanıktır'ı layık gördü. TÜKD Yönetimi Uyanıktır'a ödülünü 8 Mart Dünya Kadınlar Günü olan bugün takdim edecek. 
TÜKD Edirne Şubesi Yöresine Değer Katan Önder Kadın Ödülü için bu yıl Hudut Gazetesi Sahibi Gazeteci Gönül Uyanıktır'ı seçti. Başkan Vildan Yazıcı yönetim kurulunun 8 Ocak 2021 tarihinde aldığı kararla 2021 yılı Yöresine Değer Katan Önder Kadın Ödülünü Gönül Uyanıktır'a sunmaktan onur duyacaklarını kamuoyuna duyurdu. Başkan Yazıcı konuyla ilgili açıklamasında şunlara yer verdi:
"Genel Merkez Yönetim Kurulu tarafından her yıl tüm şubeleri temsilen Önder Kadın Ödülü verilmektedir. Ayrıca da TÜKD'nin şubeleri tarafından her yıl kendi şubelerini temsilen Yöresine Değer Katan Önder Kadın Ödülü verilmektedir. Bu ödüle aday gösterilecek kadınların şubenin bulunduğu il veya ilçede, herhangi bir mesleki alanda veya sivil toplum alanında yaptıkları işlerle yöresinde kadınlara bakış açısını yücelten, statüsünü güçlendiren, kadınların öne çıkmasını sağlayan dikkate değer bir başarı sağlamış olmaları gerekir.
Bu bağlamda TÜKD Edirne Şube Yönetim Kurulu tarafından, sizin Edirne'nin başarılı iş kadınlarından olup, mesleğinin yanı sıra, yer aldığı dernek ve meslek örgütlerinde demokratik hak ve özgürlüklerin kullanılabilmesi için çalışmalar yapması, siyasette kadının önünü açması ve yarattığınız iş alanıyla kadın istihdamını desteklemeniz, Edirne kentine ve kadın sorunlarına duyarlılığınızı gösteren gazetenizdeki  yazılarınızla kamuoyu oluşmasını sağlayan korkusuz ve özverili çalışmalarınızdan dolayı 'Yöresine Değer Katan Önder Kadın Ödülü'ne layık görüldünüz.
Yönetim Kurulumuzun 08 Ocak 2021 tarih ve 01 no'lu kararı ile 2021 yılı Yöresine Değer Katan Önder Kadın Ödülü'nü Sayın Gönül Uyanıktır a sunmaktan onur duyacağız."
ÖDÜL 8 MART KADINLAR GÜNÜ'NDE
TÜKD Başkanı Vildan Yazıcı ve Yönetim Kurulu bugün Hudut Gazetesi'nde yapacakları ziyaret sırasında Gönül Uyanıktır'a ödülünü takdim edecek.

Gönder Yorum Yap Yazdır Facebook Twitter FriendFeed Google
  ÇOK OKUNANLAR
Ticari nitelikli taşınmaz kiralanacak
Kemoterapi sarf malzeme satın alınacak
Tıbbi sarf malzemesi satın alınacak
  GÜNÜN GAZETE MANŞETLERİ
Akşam Gazetesi Birgün Gazetesi Bugün Gazetesi Cumhuriyet Gazetesi
Dünya Gazetesi Fanatik Gazetesi Fotomac Gazetesi Gunes Gazetesi
Haberturk Gazetesi Hurriyet Gazetesi Milli Gazete Milliyet Gazetesi
Posta Gazetesi Radikal Gazetesi Sabah Gazetesi Sozcu Gazetesi
Star Gazetesi Takvim Gazetesi Taraf Gazetesi Türkiye Gazetesi
Vatan Gazetesi Vakit Gazetesi Yenisafak Gazetesi
Yeni Hudut Gazetecilik ve Matbaacılık San. ve Tic. Ltd. Şti
Babademirtaş Mah. Üç Şerefeli Camii Arkası No:7 EDİRNE
Boyasız Göçük Düzeltme

Dış Cephe Kaplama