ANASAYFA
17 Eylül 2021 Cuma
Açılış Sayfam Yap!
Sık Kullanılanlara Ekle
Matbaa Hizmetleri
Künye
Reklam
İletişim
Siyaset
Ekonomi
Sağlık
Spor
Kültür-Sanat
Güncel
Röportaj
Resmi İlan
Yazarlar
E-Gazete
Video Galeri
TRAKYAKA'dan yeni kaynak
Trakya Kalkınma Ajansı, toplam 1milyon 600 bin lira  kaynak sağlayacak 2021 Yılı Teknik Destek Programı-01 ve Teknik Destek Programı-02 (İşletmelere Yönelik Danışmanlık Programı) programlarını ilan etti…
Haberin Yayın Tarihi: 07-07-2021 06:36
16 Punto 18 Punto 20 Punto 24 Punto
TRAKYAKA'dan yeni kaynak

Trakya Kalkınma Ajansı, toplam 1milyon 600 bin lira  kaynak sağlayacak 2021 Yılı Teknik Destek Programı-01 ve Teknik Destek Programı-02 (İşletmelere Yönelik Danışmanlık Programı) programlarını ilan etti.
Trakya Kalkınma Ajansı'ndan yapılan açıklamada programlar kapsamında yerel aktörlerin bölgesel kalkınma açısından önem arz eden, ancak kurumsal kapasite eksikliği nedeni ile hazırlık ve uygulama aşamalarında sıkıntı ile karşılaşılan çalışmalarına destek sağlanması amaçlanıyor..
Teknik Destek Programı-01 için tahsis edilen kaynak 800 bin lira, işletmelere yönelik danışmanlık faaliyetlerine destek verilecek Teknik Destek Programı-02 kapsamında tahsis edilen kaynak da toplam 800 bin lira olarak açıklandı. 
BAŞVURU ŞEKLİ VE SÜRESİ
Trakya Kalkınma Ajansı'nın resmi web sayfasında yayınlanan ilanda tüm detaylar yer alırken “Başvuru Şekli ve Süresi”ne ilişkin şu bilgilere yer verildi:
“Başvuru sahiplerinin; başvurularını Kalkınma Ajansları Yönetim Sistemi'ne (KAYS) (https://kaysuygulama.sanayi.gov.tr) girmeleri gerekmektedir. Sistem, yapılan başvurular için otomatik olarak bir başvuru kodu üretecek olup bu kod başvuru sürecindeki tüm işlemlerde kullanılacaktır. KAYS'a başvuru girişinin, başvuru rehberlerinde belirtilen son başvuru tarihine kadar tamamlanması gerekmektedir. KAYS üzerinden başvuru yapıldıktan sonra, KAYS tarafından üretilen taahhütnamenin çıktısı alınarak kurum yetkilisi tarafından ıslak imzalanıp kurum kaşesi/mührü vurularak aşağıda belirtilen Ajans adresine elden veya posta yolu ile en geç ilgili dönemin taahhütname son teslim tarihine kadar ulaştırılması zorunludur. Her başvuru KAYS üzerinden üretilen taahhütnamenin imzalı ve mühürlü olarak Ajansa teslim edilmesiyle tamamlanır.”

Gönder Yorum Yap Yazdır Facebook Twitter FriendFeed Google
  ÇOK OKUNANLAR
Kırbiç'ten beklenen açıklama bugün
Elektrik fabrikası kadınların
Uzunköprü ulaşıma kapanıyor
Önce Kırklareli, sonra Kırıkkale!
Göre göre kuraklık!
Adnan ustaya Şed
Kale surları mezbelelik kalacak
Uzunköprüspor ortada kaldı
Ecz. Kılıçcıgil iş başında
ÇYDD'nin burs takvimi
  GÜNÜN GAZETE MANŞETLERİ
Akşam Gazetesi Birgün Gazetesi Bugün Gazetesi Cumhuriyet Gazetesi
Dünya Gazetesi Fanatik Gazetesi Fotomac Gazetesi Gunes Gazetesi
Haberturk Gazetesi Hurriyet Gazetesi Milli Gazete Milliyet Gazetesi
Posta Gazetesi Radikal Gazetesi Sabah Gazetesi Sozcu Gazetesi
Star Gazetesi Takvim Gazetesi Taraf Gazetesi Türkiye Gazetesi
Vatan Gazetesi Vakit Gazetesi Yenisafak Gazetesi
Yeni Hudut Gazetecilik ve Matbaacılık San. ve Tic. Ltd. Şti
Babademirtaş Mah. Üç Şerefeli Camii Arkası No:7 EDİRNE
Marküteri Parke