ANASAYFA
09 Aralık 2021 Perşembe
Açılış Sayfam Yap!
Sık Kullanılanlara Ekle
Matbaa Hizmetleri
Künye
Reklam
İletişim
Siyaset
Ekonomi
Sağlık
Spor
Kültür-Sanat
Güncel
Röportaj
Resmi İlan
Yazarlar
E-Gazete
Video Galeri
Kuşlara külliyede yuva
Trakya Üniversitesi'nde enstitü, fakülte, yüksekokul ve meslek yüksekokulu sekreterlerinin buluşması sonrası, kuşların barınmalarını sağlamak amacıyla yapılan kuş yuvaları da Sultan II. Bayezid Külliyesi'ndeki ağaçlara asıldı…
Haberin Yayın Tarihi: 01-09-2021 06:33
16 Punto 18 Punto 20 Punto 24 Punto
Kuşlara külliyede yuva

Trakya Üniversitesi'nde enstitü, fakülte, yüksekokul ve meslek yüksekokulu sekreterlerinin buluş-ması sonrası, kuşların barınmalarını sağlamak amacıyla yapılan kuş yu-vaları da Sultan II. Bayezid Külli-yesi'ndeki ağaçlara asıldı.
Trakya Üniversitesi Genel Sek-reter Yardımcısı ve Sağlık Kültür ve Spor (SKS) Daire Başkanı Öğr. Gör Burak İşçimen, okul sekreterleri ile birlik, beraberlik, istişare ve de-ğerlendirme toplantısında bir araya geldi.
Trakya Üniversitesi'nde enstitü, fakülte, yüksekokul ve meslek yük-sekokulu sekreterleri ile gerçekleş-tirilen istişare toplantıları devam ediyor. COVID-19 pandemisi ne-deniyle alınan önlemler kapsamında açık hava buluşmaları şeklinde plan-lanan okul sekreterleri ile istişare toplantılarının bir yenisi, Sultan II. Bayezid Külliyesi'nde gerçekleş-tirildi. Enstitü, fakülte, yüksekokul ve meslek yüksekokulu sekreterle-rinin katılımıyla gerçekleşen de-ğerlendirme ve istişare toplantı-sında, yeni akademik yılda fakülte ve okullar bazında gerçekleştirilecek çalışmalar ve yeni döneme ilişkin hazırlıklar ele alındı. Birim sekreterlerinin taleplerinin de dile getirildiği toplantıda ayrıca idari personelin verimliliği, üretkenliği ve motivasyonunun sağlanmasına yönelik yapılması gerekenler değerlendirildi.
Toplantıda konuşan Öğr. Gör. Burak İşçimen, okul sekreterlerinin birimlerin asıl sahipleri olduğunu, yaptıkları çalışmaların idari faali-yetlerin eksiksiz yürütülmesi ve kurumsal işleyişin niteliği açısından önemli bir noktada olduğunu belirterek “Gerek birimlerimizin kendi içlerinde gerekse üniversi-tenin diğer akademik birimleriyle olan idari işlerinin koordinasyonu ve yürütülmesinde önemli so-rumluluklar üstlenmiş durumdası-nız. Öncelikle kendi potansiyeli-mizin farkında olmalı ve bunu geliştirmek için elimizden ne geliyorsa yapmalıyız. Gün geçtikçe bulunduğumuz noktadan çok daha ileri bir noktaya doğru ilerlediğimizin farkındayım. Gayretinizden, emeklerinizden dolayı her birinize teşekkür ediyorum. Birlikte atacağımız adımlarla daha nitelikli işler yapacağımıza ve güzel başarılar yakalayacağımıza inancım sonsuz. El ele, omuz omuza, gönül gönüle vererek birlikte çalışmayı sürdüreceğiz. Hep birlikte sahiplenirsek atacağımız adımlar da bir o kadar güçlü olur. Bilgiyi ve tecrübeleri paylaşmak, yeni perspektifler geliştirmek ve ortak çözümler üretmek için bir aradayız. Düşünceleriniz, yorumlarınız ve görüşleriniz bizler için çok değerli. Sinerjisi, aidiyet duygusu ve kurum kültürü yüksek bir üniversite oluşturmak istiyoruz.” ifadelerini kullandı.
Toplantı kapsamında ayrıca, Sağlık Müzesi Sorumlusu Öğr. Gör. Ruhi Pehlivancık'a, özverili çalışmalarından dolayı teşekkür belgesi ve plaket verilirken kuşların barınmalarını sağlamak amacıyla yapılan kuş yuvaları da okul sekreterlerinin katkılarıyla Sultan II. Bayezid Külliyesi'ndeki ağaçlara asıldı.

Gönder Yorum Yap Yazdır Facebook Twitter FriendFeed Google
  ÇOK OKUNANLAR
Edirne'yi yasa boğan kaza
Mimar Ali Erol üzdü
Aramızdan ayrılanlar
Cansu dev derbiyle tarihe geçti
Üner: Erçevik'in yaptığı etik değil
İnce’den söz vermeme tepkisi
ETUS'tan 'mazot' sitemi
‘Alkış değil, hakkımızı istiyoruz’
Bu akşam tango rüzgarı esecek
3 köy taşkından kurtulacak
  GÜNÜN GAZETE MANŞETLERİ
Akşam Gazetesi Birgün Gazetesi Bugün Gazetesi Cumhuriyet Gazetesi
Dünya Gazetesi Fanatik Gazetesi Fotomac Gazetesi Gunes Gazetesi
Haberturk Gazetesi Hurriyet Gazetesi Milli Gazete Milliyet Gazetesi
Posta Gazetesi Radikal Gazetesi Sabah Gazetesi Sozcu Gazetesi
Star Gazetesi Takvim Gazetesi Taraf Gazetesi Türkiye Gazetesi
Vatan Gazetesi Vakit Gazetesi Yenisafak Gazetesi
Yeni Hudut Gazetecilik ve Matbaacılık San. ve Tic. Ltd. Şti
Babademirtaş Mah. Üç Şerefeli Camii Arkası No:7 EDİRNE
Marküteri Parke

Böcek İlaçlama