ANASAYFA
22 Ekim 2021 Cuma
Açılış Sayfam Yap!
Sık Kullanılanlara Ekle
Matbaa Hizmetleri
Künye
Reklam
İletişim
Siyaset
Ekonomi
Sağlık
Spor
Kültür-Sanat
Güncel
Röportaj
Resmi İlan
Yazarlar
E-Gazete
Video Galeri
‘Çok çalışmaya geliyoruz’
Edirne merkez Sabuni Mahalle Muhtarı Aykut Yaman, Muhtarlar Derneği Başkan adaylığını Trakya City Hotel bahçesinde düzenlediği basın toplantısında açıkladı…
Haberin Yayın Tarihi: 18-09-2021 07:45
16 Punto 18 Punto 20 Punto 24 Punto
‘Çok çalışmaya geliyoruz’

Sevcan KALIPÇİNDEN ELMACI 
Edirne merkez Sabuni Mahalle Muhtarı Aykut Yaman, Muhtarlar Derneği Başkan adaylığını Trakya City Hotel bahçesinde düzenlediği basın toplantısında açıkladı. Yaman, "Çok çalışmaya geliyoruz" dedi.
Sabuni Mahalle Muhtarı Aykut Yaman Muhtarlar Derneği Başkanlığına adaylığını açıkladı. Umurbey Mahalle Muhtarı Turhan Özgünden'in katıldığı toplantıda Yaman şu açıklamayı yaptı:
"Bilindiği gibi 2019 yılı Mart ayında yapılan seçimle birlikte Sabuni Mahallemizin muhtarı oldum. Bu değerli göreve gelmemle birlikte mahallemizde göz ardı edilen, eksik olan işleri yaptık ve yapmaya da devam ediyoruz.
Ben ve arkadaşlarım bu onurlu göreve geldikten sonra mahalle halkıyla, kamu kurum ve kuruluşlarıyla bir arada ve kol kola olarak her şeyin üstesinden gelmeye gayret ettik.
Sabuni Mahallemizde kazandı-ğımız tecrübe ile bu defa tüm muhtarlarımız için neler yapabili-riz, nasıl faydalı olabiliriz ve birlikte neleri başarabiliriz bunu düşünmeye başladık. Bu nedenle; 21 Eylül 2021 tarihinde yapılacak Edirne Köy ve Merkez Muhtarları Derneğine Başkan adayı olduğumu sizlere açıklamak isterim."
Yetki alması durumunda yapa-caklarını da Yaman şöyle anlattı:
Hedefimiz muhtarlarımızın daha güçlü olması, birlikte hareket etmesidir. Tüm muhtarlarımızla diyalog kurarak, kurumlarımızla etkili ve güçlü bağlar kurmayı ve sorunların üstesinden gelmeyi hedefliyoruz. Muhtarlarımızın haklarını sonuna kadar koruyacak ve yönetim olarak sürekli yanlarında olacağız.
Yapılan faaliyetleri belirli aralıklarla toplantı yaparak muhtarlarımızla paylaşacak, şeffaf bir yönetim anlayışı oturtarak bizlere duyulan güvene layık olmaya çalışacağız. Her bir muhtarımızın en küçük sıkıntısında yönetim kurulu başkanı ve yönetim kurulu olarak birlikte hareket edecek ve destek olacağız. Muhtarlarımızın yaşaması muhtemel sıkıntılarda kendilerine yol göstermek ve yardımcı olabilmek adına derneğimizin hukukçusu olacak ve tüm muhtarlarımıza diledikleri konuda yardımcı olacak.
"ÇOK ÇALIŞMAYA GELİYORUZ"
Köy ve mahalle muhtarlarımızın büyük bir aile olduğunu biliyoruz. Bu nedenle bu büyük ailenin bağlarını daha da güçlü kılabilmek sosyal anlamda birliktelik oluşturabilmek için, dernek lokali yapabilmek adına girişimlerde bulunacağız. Dini bayramlarda bayramlaşma olacağı gibi, milli bayramlarımızda da yönetim ve üyelerimizle ata'mızın huzurunda olacağız.
Kısacası kentimiz için çok çalışmaya geliyoruz. Bu konuda herkesin desteğine ihtiyacımız var. Tekrar geldiğiniz için teşekkür eder, saygılarımı sunarım.”

Gönder Yorum Yap Yazdır Facebook Twitter FriendFeed Google
  ÇOK OKUNANLAR
Aramızdan ayrılanlar
Talatpaşa'ya oya ağacı
‘Terazi şaştı!’
Mülteciye Yunan mezalimi
Edirnespor'dan Tuncaspor'a destek
Zam talebi yağmuru
Pedallar Cumhuriyet aşkına
Edirne YÖREX'de
‘Parasını alamayan çiftçi nasıl ekecek?’
U18 Futbol Ligi'nde perde açılıyor
  GÜNÜN GAZETE MANŞETLERİ
Akşam Gazetesi Birgün Gazetesi Bugün Gazetesi Cumhuriyet Gazetesi
Dünya Gazetesi Fanatik Gazetesi Fotomac Gazetesi Gunes Gazetesi
Haberturk Gazetesi Hurriyet Gazetesi Milli Gazete Milliyet Gazetesi
Posta Gazetesi Radikal Gazetesi Sabah Gazetesi Sozcu Gazetesi
Star Gazetesi Takvim Gazetesi Taraf Gazetesi Türkiye Gazetesi
Vatan Gazetesi Vakit Gazetesi Yenisafak Gazetesi
Yeni Hudut Gazetecilik ve Matbaacılık San. ve Tic. Ltd. Şti
Babademirtaş Mah. Üç Şerefeli Camii Arkası No:7 EDİRNE
Marküteri Parke