ANASAYFA
28 Ocak 2023 Cumartesi
Açılış Sayfam Yap!
Sık Kullanılanlara Ekle
Matbaa Hizmetleri
Künye
Reklam
İletişim
Siyaset
Ekonomi
Sağlık
Spor
Kültür-Sanat
Güncel
Röportaj
Resmi İlan
Yazarlar
E-Gazete
Video Galeri
3. Lig 2. yarı maratonu başlıyor
TFF 3. Lig'de 2021-2022 Sezonu'nda ikinci yarı bugün 1. Grup'ta 4, 2. Grup'ta 2karşılaşma ile açılırken, 3. Grup'ta tüm maçlar ise yarın oynanacak ve Edirnespor deplasmanda Belediye Derincespor ile karşı karşıya gelecek..
Haberin Yayın Tarihi: 15-01-2022 06:33
16 Punto 18 Punto 20 Punto 24 Punto
3. Lig 2. yarı maratonu başlıyor

TFF 3. Lig'de 2021-2022 Sezonu'nda ikinci yarı bugün 1. Grup'ta 4, 2. Grup'ta 2karşılaşma ile açılırken, 3. Grup'ta tüm  maçlar ise yarın oynanacak ve Edirnespor deplasmanda Belediye Derincespor ile karşı karşıya gelecek.
Edirnespor ikinci yarının ilk mazı olan ligin 18. haftasında Belediye Derince Spor ile deplasmanda oynayacağı karşılaşmayı Serkan Gürbüz yönetirken, yardımcılıklarını Yusuf Şimşek ve Abdullah Polat yapacak, Yahya Yenen de dördüncü hakem olarak sahadaki yerini alacak. Karşılaşma Belediye Derincespor Doğal Çim Stadyumu'nda saat 13.00'de oynanacak..İki takım arazsında ligin maçında Edirne'de oynanan maç golsüz sona ermişti.
Edirnespor,ligde 28 puanla 4, rakibi Belediye Derincespor ise 26 puanla 7. sırada yer alıyor.
TFF 3 LİG 3. GRUP 18. HAFTA PROGRAMI
Ceyhan Spor - Gümüşhane Sportif Faaliyetler A.Ş.          
Ceyhan İlçe Stadı  / 13:00    
Karbel Karaköprü Belediye Spor - Kardemir Karabükspor          
Faruk Çelik Stadı / 13:00    
Çankaya Futbol Kulübü - Yeşilyurt D.Ç Ofspor          
Yeni Mahalle Hasan Doğan Stadı / 13:00    
Büyükçekmece Tepecik Spor A.Ş. - Orduspor 1967 A.Ş.          
Tepecik Şenol Güneş Stadı / 13:00    
Modafen - Mardin 1969 Spor          
Alemdağ Stadyumu / 13:00    
Ağrı 1970 Spor - İçel İdmanyurdu Spor Kulübü          
Vali Lütfü Yiğenoğlu /     13:00    
Karşıyaka - Esenler Erokspor          
Bornova Aziz Kocaoğlu Stadyumu / 13:00    
Fethiyespor - Kırıkkale Büyük Anadolu Spor          
Fethiye İlçe / 13:00    
Belediye Derince Spor    - Crıptoswaps Edirnespor
Belediye Derincespor Doğal Çim Stadyumu / 13.00
TFF 3 LİG 3. GRUP 17. HAFTA TOPLU SONUÇLAR
Büyükçekmece Tepecik Spor A.Ş. 3-1 Kardemir Karabükspor
Karbel Karaköprü Belediye Spor 1-2 Yeşilyurt D.Ç Ofspor
Modafen 1-1 İçel İdmanyurdu Spor Kulübü
Ağrı 1970 Spor 1-4 Esenler Erokspor    
Ceyhan Spor 1-6 Orduspor 1967 Futbol İşletmeciliği S.K.
 Çankaya Futbol Kulübü 1-1 Mardin 1969 Spor    
Gümüşhane Sportif Faaliyetler A.Ş. 0-1 Edirnespor    
Karşıyaka 1-1 Kırıkkale Büyük Anadolu Spor
Fethiyespor 1-0 Belediye Derince Spor
 

Gönder Yorum Yap Yazdır Facebook Twitter Linkedin
  ÇOK OKUNANLAR
Aramızdan ayrılanlar
65’inde avukat oldu!
En eski mahalle ‘Baba Timurtaş’
Sektörlere hızlı tren ayarı
Edirne Sarayi için ‘Koordinasyon Merkezi’
Arasta esnafından otopark yakınması
Ulus'ta 'kış' durgunluğu!
Sinema Topluluğu'ndan ilk gösterim
Topluluktan konser maratonu
Ordu FK maçına kadın hakem
  GÜNÜN GAZETE MANŞETLERİ
Akşam Gazetesi Birgün Gazetesi Bugün Gazetesi Cumhuriyet Gazetesi
Dünya Gazetesi Fanatik Gazetesi Fotomac Gazetesi Gunes Gazetesi
Haberturk Gazetesi Hurriyet Gazetesi Milli Gazete Milliyet Gazetesi
Posta Gazetesi Radikal Gazetesi Sabah Gazetesi Sozcu Gazetesi
Star Gazetesi Takvim Gazetesi Taraf Gazetesi Türkiye Gazetesi
Vatan Gazetesi Vakit Gazetesi Yenisafak Gazetesi
Yeni Hudut Gazetecilik ve Matbaacılık San. ve Tic. Ltd. Şti
Babademirtaş Mah. Üç Şerefeli Camii Arkası No:7 EDİRNE
Özel Okullar, Özel Okul Fiyatları

Marküteri Parke