ANASAYFA
15 Ağustos 2022 Pazartesi
Açılış Sayfam Yap!
Sık Kullanılanlara Ekle
Matbaa Hizmetleri
Künye
Reklam
İletişim
Siyaset
Ekonomi
Sağlık
Spor
Kültür-Sanat
Güncel
Röportaj
Resmi İlan
Yazarlar
E-Gazete
Video Galeri
Beykoz Kurye Hizmetleri
Hızlı Beykoz Kurye Firmamız 2005 yılında kurulmuş ve motosiklet kurye işi olarak başlamıştır...
Haberin Yayın Tarihi: 10-03-2022 15:35
16 Punto 18 Punto 20 Punto 24 Punto
Beykoz Kurye Hizmetleri

Beykoz da acil kurye ihtiyacınız mı var? Akıncı Beykoz Kuryelerinin icabına bakmasına izin verin! Ekspres Beykoz teslimat hizmetimiz, paketinizin Beykoz'un her yerine hızlı bir şekilde teslim alınmasını ve hızlı güvenli teslimatını sağlar. Öğeniz ister acil, ister gizli veya belirli bir süre önce, sonra veya sonra teslim edilmesi gerekiyorsa, bu hizmet tam size göre. Paletler, paketler veya zarflar, hiçbir şey imkansız değildir.

Beykoz Kurye

Hızlı Beykoz Kurye Firmamız 2005 yılında kurulmuş ve motosiklet kurye işi olarak başlamıştır. Birinci sınıf hizmet ve güvenilirlik konusundaki itibarı kısa sürede büyüdü ve daha büyük araçlarla genişleme ihtiyacı hızla takip edildi. 2013 yılında da güçlenmeye devam eden Akıncı Kurye ve Kargo Hizmetleri, şimdi İstanbul, Beykoz da ki en köklü kurye şirketidir ve mavi çipli müşterilerimizin talep ettiği itibara sahiptir. İş ne kadar büyük veya küçük olursa olsun, tüm müşterilerimize birinci sınıf kurye hizmet sunmaktan gurur duyuyoruz, her zaman zamanında teslim etmeyi hedefliyoruz.

15 Yıllık Kurye Endüstri Tecrübesi Yerel ve ülke çapında teslimat
Eşya taşıma sigortası 7 gün 24 saat kurye hizmeti
Kişisel hizmet Büyük ve Ağır kargo lojistik çözümleri
Zaman Duyarlı Teslimat Deneyimli ve Tecrübeli Motosikletli kuryeler
Tüm eşyalar tamamen sigortalıdır Motosiklet, Araba ve Minibüsler Mevcuttur

Beykoz Kurye Avantajları

İstanbul, Beykoz merkezli olmamıza rağmen, Türkiye'de ki müşterilerimize kurye hizmeti veriyoruz. Aynı gün teslimat sunuyoruz ve çoğu durumda paketinizi alıp bir saat içinde yerine teslim ediyoruz. Hızlı bir teklif için bugün bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin! İşi doğru, güvenli ve zamanında halletmek için araba, kamyonet veya motosiklet kullanarak aynı gün, ertesi gün ve yurtdışı kurye ve teslimat hizmeti sunuyoruz.

Hızlı Beykoz Kuryeleri

Hız ve Güvenilirlik bu detaylara kurye hizmetlerin de dikkat edilmesi gerekiyor. Çünkü diğer kurye firmaları asla zamanında gelmezler. Akıncı Hızlı Kurye Hizmetleri olarak müşterilerimizi dinliyoruz ve anlıyoruz çünkü önemli. Ve bunun her şeyi değiştirdiğini biliyoruz. Aslında biz de sizin kadar önemsiyoruz, bu bizim işimiz.

  1. Hızlı ve kolay yerel ve uzun mesafe teslimatlar için ilk kuryeniz
  2. İş yapmanıza yardımcı olmaya kararlı. Çeşitli teslimat araçlarıyla işlerinizi halletmenize yardımcı oluyoruz
  3. Daha hızlı ilerlemek mümkün
  4. Zarflardan paletlere, kasalara ve özel bakım ürünlerine kadar her şeyi işlemeye hazır• Bu iş alanında 30 yılı aşkın deneyime sahip bir aile işletmesi ve işletmesi
  5. Hızlı ve güler yüzlü hizmet
  6. Yüksek değerli ve acil ürünler için güvenilir çözüm
  7. Kişiselleştirilmiş kişiselleştirilmiş hizmete kendini adamış
  8. Hem büyük hem de küçük müşterilerimiz tarafından sevilen

Küresel milyarlık şirketlerden yerel firmalara ve küçük işletmelere kadar, olağanüstü hizmetimizi biliyor ve güveniyorlar. Kargolarını günlük, haftalık veya ihtiyaç duydukları herhangi bir zamanda hedeflerine zamanında ulaştırmalarına yardımcı oluyoruz.

Beykoz Kurye: Ekonomik & Ekspres

Genellikle, İstanbul, Beykoz işletmeleri ve firmaları, kurye yoluyla hızlı ve yerel olarak teslim edilen bir şeye ihtiyaç duyar. Hızlı ve güvenilir hizmet ile yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. Beykoz bölgesinde bulunduğumuz için İstanbul merkezi bir konumdayız ve diğer bölgelere kolayca erişebiliyoruz. Bu nedenle, yakın çevrenizde olmasak bile, hızlı bir şekilde orada olabilir ve yerel teslimat ihtiyaçlarınızı karşılayabiliriz. Ve düzenli olarak planlanmış teslimata ihtiyacınız varsa, bütçenize uygun teslimat sözleşmeleriyle sizi ağırlayabiliriz ve güvenebileceğiniz düzenli zamanlama sağlarız. Aynı zaman da Edirne kurye hizmetimiz de bulunmakta. Müşterilerimiz, tahmin yürütmelerini ortadan kaldırdığı ve işletmelerinin daha sorunsuz çalışmasına yardımcı olduğu için bu hizmet düzeyini gerçekten takdir ediyor.

Şehirlerarası & Uzun Yol Beykoz Kuryesi

Uzun mesafeli yol teslimatları için Şehirlerarası Beykoz kurye çözümlerimiz ihtiyacınız olan şeydir. A noktasından B noktasına kesintisiz ve beyaz eldivenli servisle gittiğimiz için mevcut en hızlı kara taşımacılığıdır. Diğer Beykoz Kurye Hizmetlerini daha önce denediyseniz , yaklaşık 3 saat sürmesi gereken bir teslimatın tüm gün sürmesi durumunda buna “aynı gün” demenin zor olduğunu bilirsiniz .

Şehirlerarası Beykoz Kuryeleri

Müşterilerimizi memnun etmek alıştığımız bir şey ve özel istekleriniz kolaylıkla karşılanıyor. Memnun bir şekilde ayrılmanızı sağlamak için sürücülerin tüm bu ayrıntıları bilmesini sağlıyoruz. Teslimatınız ister ön kapıya isterse alıcı departmana gidiyor olsun, bununla ilgilendiğimiz için memnun olacaksınız. Teslimatınız tek bir zarf veya 8 palet olabilir ve biz onu hedefine rekor sürede ulaştıracağız. Zamanın para, sizin paranız olduğunun farkındayız. Aslında, olumsuz koşullar ve zaman kısıtlamaları altında bile teslimatınızı varış noktasına ulaştırmak için zorlukları kucaklama fırsatına atlıyoruz.

Beykoz Kurye Hukuk Büroları Hizmeti

İstanbul, Beykoz da ki en iyi hukuk firmalarının tercih ettiği Beykoz kuryedir. Hızlı, güvenilir ve birlikte çalışması kolay olduğumuz düşünüldüğünde, bu o kadar da gizemli bir şey değil.

Beykoz ve İstanbul arasındaki tüm noktalara, tek tek belgelerden daha büyük yasal kutular ve ötesine kadar her şeyi teslim ediyoruz. Akıncı Beykoz Kuryeleri ile sipariş ettiğiniz her teslimatın dürüstlük ve hesap verebilirlik ile tamamlandığından emin olabilirsiniz. Her zaman teslimat kanıtı topluyoruz ve bunu müşterilerimize hemen veya faturalandırma yoluyla sunuyoruz. Firmadan firmaya veya firmadan adliyeye, özel talimat ve talepler sorun değil. Amacımız kurye ihtiyaçlarınızı karşılamak ve sizi diğer kuryelerle ilişkili acemi teslimatlardan ve baş ağrılarından kurtarmaktır.

Beykoz Kurye Matbaa & Baskı Endüstrisi

Baskı/Matbaa endüstrisindeyseniz, her türlü son dakika kurye hizmetini deneyimleyebileceğinizi bilirsiniz. Tabii ki, bu önemli müşterilere ulaşmak için ne gerekiyorsa yaparsınız. İşte o zaman Matbaa & Baskı Beykoz Kurye Hizmetleri yardım etmek için buradadır. Senin acele işin bizim de acele işimiz.

Broşür, swag, t-shirt, etkinlik ve promosyon malzemelerine kadar her türlü basılı ürünü teslim ediyoruz. Teslimat kanıtı ile birlikte zamanında teslim edeceğimize emin olabilirsiniz. Genellikle etkinlikler için içeriden teslimat gibi özel ihtiyaçlarınız olabilir. Bize tüm ayrıntıları ve talimatları verin, biz de müşterilerinizin başarılı bir etkinlik gerçekleştirmesine yardımcı olmak için tam olarak neye ihtiyacınız olduğunu size özel olarak teklif edelim!

Beykoz Kuryeleri

Beykoz Kuryeleri ile İnşaat Lojistikleri

Çalışırken bazen işler planlandığı gibi gitmez - nakliye beklenenden uzun sürdü ve bu ikmali bekliyorsunuz, ekstra parçalara ihtiyacınız var veya biri fikrini değiştirmiş ve şimdi yeni malzemelere ve bileşenlere ihtiyacınız var.

İster kendi başınıza üretin, ister bir dağıtım merkezinden veya depodan hızlandırılmış bir şeye ihtiyacınız olsun, geleneksel nakliye için bir hafta, hatta üç gün beklemek onu kesmez. Beykoz kurye ile yolunda gitmeyen bir projeyi bu kadar uzun süre durduramazsınız. İşte burada yardımcı olabiliriz. Bir gün önceden, hatta aynı gün içinde, seçtiğiniz yerden alıp doğrudan teslim edeceğiz, böylece beklemek zorunda kalmazsınız. Eşyalarınızı hazır olur olmaz gönderip teslim alabilecek kadar çeviğiz. Vakit nakittir ve ikinizi de kurtarıyoruz!

Adını siz koyun, biz teslim ettik- yeni inşaat, tadilat işleri, ticari, konut ve hatta askeri üsler. Amacımız, projenizin sorunsuz çalışmasını sağlamak ve zamandan, paradan ve belki bir iki baş ağrısından tasarruf etmenize yardımcı olmaktır.

Beykoz Kurye ile Özel Teslimatlar

Bir ticaret fuarı, özel teşhir, ürün siparişi veya sadece önemli bir ürün için olsun, Beykoz Kurye Hizmetleri her zaman güvenli ve güvenli bir şekilde teslim edebilir. 

Oraya hızlı ve güvenli bir şekilde ulaşması gereken yüksek değerli ve benzersiz öğelere sahip olduğunuzu biliyoruz. Özel Beykoz kurye hizmetleri ile talimatlar ve değerlendirmeler sorun değil - hepsi yaptığımız işin bir parçası. Eşyalarınızın kasaya taşınmasını ve tam kapıdan kapıya nakliyesini, tüm lojistik halledilirken halledebiliriz. Endişelenmeye gerek yok. İster bölgesel ister ülke genelinde olsun, oraya her zaman güvenli ve emniyetli bir şekilde ulaşabiliriz. 

Gönder Yorum Yap Yazdır Facebook Twitter FriendFeed Google
  ÇOK OKUNANLAR
Bakım ve onarım işleri yaptırılacak
Kırtasiye malzemesi alınacak
Bakım ve onarım işleri yaptırılacak
  GÜNÜN GAZETE MANŞETLERİ
Akşam Gazetesi Birgün Gazetesi Bugün Gazetesi Cumhuriyet Gazetesi
Dünya Gazetesi Fanatik Gazetesi Fotomac Gazetesi Gunes Gazetesi
Haberturk Gazetesi Hurriyet Gazetesi Milli Gazete Milliyet Gazetesi
Posta Gazetesi Radikal Gazetesi Sabah Gazetesi Sozcu Gazetesi
Star Gazetesi Takvim Gazetesi Taraf Gazetesi Türkiye Gazetesi
Vatan Gazetesi Vakit Gazetesi Yenisafak Gazetesi
Yeni Hudut Gazetecilik ve Matbaacılık San. ve Tic. Ltd. Şti
Babademirtaş Mah. Üç Şerefeli Camii Arkası No:7 EDİRNE
Özel Okullar, Özel Okul Fiyatları

Marküteri Parke