ANASAYFA
27 Haziran 2022 Pazartesi
Açılış Sayfam Yap!
Sık Kullanılanlara Ekle
Matbaa Hizmetleri
Künye
Reklam
İletişim
Siyaset
Ekonomi
Sağlık
Spor
Kültür-Sanat
Güncel
Röportaj
Resmi İlan
Yazarlar
E-Gazete
Video Galeri
Edirne'de ekonomi ve hukuk buluşması
Daha İyi Yargı Derneği'nin “A'dan Z'ye Türk Yargı Reformu”nu iş ve hukuk dünyasına anlatmak için, Dünya Gazetesi'nin işbirliği, Türk Girişim ve İş Dünyası Konfederasyonu'nun (TÜRKONFED) desteği ve konfederasyona bağlı federasyonların ev sahipliğinde başlattığı  “Ekonomi ve Hukuk Buluşmaları” nın beşincisi 29 Nisan Cuma günü Edirne Barosu Konferans Salonu'nda gerçekleştirilecek…
Haberin Yayın Tarihi: 28-04-2022 06:45
16 Punto 18 Punto 20 Punto 24 Punto
Edirne'de ekonomi ve hukuk buluşması

Daha İyi Yargı Derneği'nin ((DİYD) ) “A'dan Z'ye Türk Yargı Reformu”nu iş ve hukuk dünyasına anlatmak için, Dünya Gazetesi'nin işbirliği, Türk Girişim ve İş Dünyası Konfederasyonu'nun (TÜRKONFED) desteği ve konfederasyona bağlı federasyonların ev sahipliğinde başlattığı  “Ekonomi ve Hukuk Buluşmaları” nın beşincisi 29 Nisan Cuma günü Edirne Barosu Konferans Salonu'nda gerçekleştirilecek.
Daha İyi Yargı Derneği, “A'dan Z'ye Türk Yargı Reformu”nu iş ve hukuk dünyasına anlatmak için, Dünya Gazetesi'nin işbirliği, Türk Girişim ve İş Dünyası Konfederasyonu'nun (TÜRKONFED) desteği ve konfederasyona bağlı federasyonların ev sahipliğinde, “Ekonomi ve Hukuk Buluşmaları” başlattı.
İlk buluşma, 1 Mart 2022'de Denizli'de, ikinci buluşma 10 Mart 2022'de İzmir'de, üçüncü buluşma 23 Mart 2022'de Bursa'da, dördüncü buluşma 22 Nisan 2022'de Mersin'de gerçekleşti.
Beşinci kez ise 29 Nisan 2022 Cuma günü Edirne'de, Edirne Barosu Konferans Salonu'nda buluşulacak. Program saat 15.00'te başlayacak.
Daha İyi Yargı Derneği Genel Sekreteri Tuğçe Özbilen, Edirne Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Recep Zıpkınkurt ve Edirne Barosu Başkanı Av. Tacettin Sivrikaya'nın açılış konuşmalarının ardından, Türk Girişim ve İş Dünyası Konfederasyonu (TÜRKONFED) Yönetim Kurulu Üyesi Celal Öğücü, Trakya Sanayi ve İş Dünyası Federasyonu (TRAKYASİFED) Başkanı Müjdat Ayan ve Edirne Sanayiciler ve İşadamları Derneği (EDSİAD) Başkanı İsmet Açıkgöz, “iş dünyasının hukuktan beklentileri”ni aktaracak.
Son olarak da Daha İyi Yargı Derneği  Başkanı Av. Mehmet Gün, kaliteli üretim ve yüksek kazanç için “A'dan Z'ye Türk Yargı Reformu”nu anlatacak ve soruları cevaplayacak.
DAHA İYİ YARGI DERNEĞİ
Daha İyi Yargı Derneği (DİYD) Türkiye'deki yargı sorunlarını tespit edip çözüm önerileri geliştirmek, bu öneriler üzerinde toplumsal mutabakat sağlanması ve çözümlerin hayata geçirilmesi için çalışmak üzere Kasım 2014'te kurulan, siyaseten tarafsız sivil toplum kuruluşu. Amacı Türkiye'nin, uzlaşma kültürünün egemen olduğu, barış içinde yaşayan, üretken, uluslararası alanda rekabetçi ve müreffeh bir toplum haline gelmesine, yargının daha ilerletilmesi ve geliştirilmesi yolu ile katkıda bulunmak. Dernek, yargıda A'dan Z'ye bir reform öneriyor.

Gönder Yorum Yap Yazdır Facebook Twitter FriendFeed Google
  ÇOK OKUNANLAR
Gülşen Kayasöken vefat etti
Zafer Partisi 'Özkan' dedi
Üniversite merası!
Karı-koca 'kispet' ustalığı
Göçmen: Bu daha başlangıç
Edirne Kırkpınar'a hazır!
Hasta ve yaşlılara şifa olacaklar
Selimiye için turladılar!
Gürkan'a 'En Roman Dostu' ödülü
OİM'den Sarayiçi'nde sergi
  GÜNÜN GAZETE MANŞETLERİ
Akşam Gazetesi Birgün Gazetesi Bugün Gazetesi Cumhuriyet Gazetesi
Dünya Gazetesi Fanatik Gazetesi Fotomac Gazetesi Gunes Gazetesi
Haberturk Gazetesi Hurriyet Gazetesi Milli Gazete Milliyet Gazetesi
Posta Gazetesi Radikal Gazetesi Sabah Gazetesi Sozcu Gazetesi
Star Gazetesi Takvim Gazetesi Taraf Gazetesi Türkiye Gazetesi
Vatan Gazetesi Vakit Gazetesi Yenisafak Gazetesi
Yeni Hudut Gazetecilik ve Matbaacılık San. ve Tic. Ltd. Şti
Babademirtaş Mah. Üç Şerefeli Camii Arkası No:7 EDİRNE
Özel Okullar, Özel Okul Fiyatları

Marküteri Parke