ANASAYFA
15 Ağustos 2022 Pazartesi
Açılış Sayfam Yap!
Sık Kullanılanlara Ekle
Matbaa Hizmetleri
Künye
Reklam
İletişim
Siyaset
Ekonomi
Sağlık
Spor
Kültür-Sanat
Güncel
Röportaj
Resmi İlan
Yazarlar
E-Gazete
Video Galeri
Ülkü Ocakları'ndan tanıtım toplantısı
Ülkü Ocakları Edirne İl Başkanlığı tanıtıp toplantısı düzenledi. Karaağaç yolu üzeri Hayal Bahçesi'nde kahvaltı eşliğinde düzenlenen toplantıda Edirne Ülkü Ocakları'nın Yönetim Kurulu tanıtıldı.
Haberin Yayın Tarihi: 16-05-2022 06:51
16 Punto 18 Punto 20 Punto 24 Punto
Ülkü Ocakları'ndan tanıtım toplantısı

Refik USLUY
Ülkü Ocakları Edirne İl Başkanlığı tanıtıp toplantısı düzenledi. Karaağaç yolu üzeri Hayal Bahçesi'nde kahvaltı eşliğinde düzenlenen toplantıda Edirne Ülkü Ocakları'nın Yönetim Kurulu tanıtıldı.
Kahvaltı sonrası saygı duruşu ve sonrasında okunan İstiklal Marşı'nın ardından açılış konuşması yapan Ülkü Ocakları İl Başkanı Sertan Deniz şunları aktardı.
“14 Nisan 2022 tarihinde nöbeti devralan Edirne de sırt sırta görev yapacağım ekibimizin tanıtım günü. Ülkü Ocakları Edirne İl Başkanlığı olarak üstlendiğim görevin zor ve çetin olduğunun zor ve çetin olduğunun bilincindeyim. Bu görev yıllardan beri yaptığım gibi davamıza ve partimize var olan hizmetlerimin üst seviyedeki çalışma hırsım ve azmim ile devam edecektir.  Edirne de göreve geldiğimden beri gözlemler ve araştırmalar ile birçok eksikliğin giderilmesi konusunda planlamalarımızı yaptık ve yapacağız. Öncelikli olarak il merkezimizde ve 8 ilçemizde oluşumlarımızı ve ayrıca yönetimlerimizi tamamladık. Yöneticilerimizin her ilçemizden ve büyük köy merkezlerinden olmasına çaba gösterdik. Şimdiden hepsine teşekkür ederim. Şu anki hedefimiz,  ülkü ocağımız olmayan ilçelerimizde ocak başkanlarımızı seçerek en kısa sürede yapılanmalarımızı tamamlayarak ilçe ocaklarımızı açmak olacaktır. 
Liderimiz sayın Devlet Bahçeli bey efendimizin de ifade ettiği gibi kervanımızı taşlayan olursa yolumuza çıkan bulunursa tekerimize çomak sokmak için fırsat kollayan görülürse hepsini uyarıyorum sanmasınlar kara kaplı defterler kapandı bir gün ödenecektir en ağır bedeller. Edirne İl Başkanlığı'mızda önceden herhangi bir görevde bulunmuş ya da uzun süreden beri aramızda bulunmuş davamıza ve patimize hainlik etmemiş kim varsa kapımız ardına kadar açıktır. Ayrıca ocağımızda vatandaşlarımız için sıcak yemeğimiz mevcuttur. Herkes gelip yemek, yemek isteyen yiyebilir. Her Perşembe akşamı Kuranı-Kerim tilaveti olmaktadır, ocağımıza gelip sevabımıza ortak olabilirsiniz. Ben sporun içerisinden gelen biriyim.Spor faaliyetlerimiz konusunda yönetimimiz ile beraber çalışmalarımıza başlamış bulunmaktayız. Ocağımıza bir adet masa tenisi kazandırdık, gençlerimizden de bir e spor takımız kuruyoruz. İnanıyorum ki kuracağımız bu takım ülkü ocakları Edirne İl Baş-kanlığı'mızın ismini altın harflerle tarihe geçirecektir. Elimizden geldiğince sporcu kardeşlerimize destek ola-cağız. Ayrıca Kırkpınar Yağlı Güreşleri için 4 adet pehlivanımız bu günden itibaren sponsorumuz Yrd. Doç. Dr. Emre Türkmen gö-zetiminde çalışmalarına başlamıştır. Kendilerine teşek-kürlerimizi sunuyoruz. Bizler burada olduğumuz sürece Edirne gençliği için elimizden geleni ya-pacağımıza söz ve-riyorum.” yönetim kurulunu kamuoyuna tanıttı.
EDİRNE ÜLKÜ OCAKLARI YÖNETİM KURULU
İl Başkanı Sertan Deniz, Teşkilat Başkanı Cesim Çelik, İl Başkan Yardımcısı Yrd. Doç.Dr. Emre Türkmen, İl Başkan Yardımcısı Av. Şafak Yüksel, İl başkan Yardımcısı Başhekim Dr. Hakan Sarı, İl Başkan Yardımcısı Dr. Uğur Akalın, İl Başkan Yardımcısı Sait Erbaş, İl Başkan Yardımcısı Kubilay Hastürk, İl Başkan Yardımcısı Türker Murat Can, 1. Bölge Başkanı Olgun Birbey Şahinbaş, 2. Bölge Başkanı Serdar Duman, İl Başkanlığı Özel Kalemi Z. Ceren Karaköse, Dergi Birimi Berkant Adlım, Orta Öğretim Masa Başı Yiğit Yavuzkaya, Eğitim Birimi Sevim Aksan, Türk Dünyası Birimi Gizem Umutlu, İl Sekreteri Zeynep Bedir, Sosyal Faaliyetler Birimi Mehmet Bayan, Üniversite Birimi Vagıf Süleymanlı, Asena Birimi Betül Demir, Sosyal Medya Birimi Z. Ceren Karaköse, Ar-ge Birimi Uğur Burgu, Teşkilat Başkan Yardımcısı Berkant Adlım, İl Ocak Daire Amiri Kerem Merdin, Basın Yayın Birimi Hakan Gürsu, Bürokrasi Birimi Emrah Kaya, Şehit Ailelerinden Sorumlu Hakan Albayrak, Spor Birimi Nurettin Taşyenen, Hukuk Birimi Av. Şafak Yüksek ve İl Yöneticileri Ruhullah Kurşun, Mehmet Bayan, Melihan Yavuzkaya, Yiğit Danışkan, Anıl Ercan, Osman Baş, Hüseyin Akgün, Caner Anlaş.

Gönder Yorum Yap Yazdır Facebook Twitter FriendFeed Google
  ÇOK OKUNANLAR
Bakım ve onarım işleri yaptırılacak
Kırtasiye malzemesi alınacak
Bakım ve onarım işleri yaptırılacak
  GÜNÜN GAZETE MANŞETLERİ
Akşam Gazetesi Birgün Gazetesi Bugün Gazetesi Cumhuriyet Gazetesi
Dünya Gazetesi Fanatik Gazetesi Fotomac Gazetesi Gunes Gazetesi
Haberturk Gazetesi Hurriyet Gazetesi Milli Gazete Milliyet Gazetesi
Posta Gazetesi Radikal Gazetesi Sabah Gazetesi Sozcu Gazetesi
Star Gazetesi Takvim Gazetesi Taraf Gazetesi Türkiye Gazetesi
Vatan Gazetesi Vakit Gazetesi Yenisafak Gazetesi
Yeni Hudut Gazetecilik ve Matbaacılık San. ve Tic. Ltd. Şti
Babademirtaş Mah. Üç Şerefeli Camii Arkası No:7 EDİRNE
Özel Okullar, Özel Okul Fiyatları

Marküteri Parke