ANASAYFA
13 Ağustos 2022 Cumartesi
Açılış Sayfam Yap!
Sık Kullanılanlara Ekle
Matbaa Hizmetleri
Künye
Reklam
İletişim
Siyaset
Ekonomi
Sağlık
Spor
Kültür-Sanat
Güncel
Röportaj
Resmi İlan
Yazarlar
E-Gazete
Video Galeri
Aramızdan ayrılanlar
Haberin Yayın Tarihi: 22-06-2022 06:15
16 Punto 18 Punto 20 Punto 24 Punto
Aramızdan ayrılanlar

Domurcalı eski muhtarı Yücel Özdemir vefat etti
Domurcali Köyü eski muhtarlarından Yücel Özdemir vefat etti. Neziha Özdemir'in eşi, Mehmet, Zühre, Ertuğrul ve Fatih Özdemir'in babaları, Necmi ve Şükran'ın ağabeyleri, Abbas Turan'ın kayınpederi olan merhumun cenazesi dün öğle namazını takiben Domurcalı Köyü Mezarlığında kılınan cenaze namazının ardından Köy Mezarlığında toprağa verildi.
Ayşe Sanış vefat etti 
Merhum Yağcı Şerif Çığgın'ın kızı, merhum Ayakkabıcı Şaban Sanış'ın eşi, ev hanımı Ayşe Sanış 75 yaşında vefat etti. Emel Sanış Ayyıldız, ve Erkan Sanış'ın anneleri, Dr. Armağan Yıldız ve Sevda Şen Sanış'ın kayınvalidesi, Tuzcu Mehmet Çığgın, Yüksel, Hayri, Firdevs ve Aysel'in kardeşleri, merhum Osman ve Ahmet Sanış'ın yengeleri olan merhumenin cenazesi dün ikindi namazını takiben Eski Camide kılınan cenaze namazının ardından Buçuktepe Mezarlığında son yolculuğuna uğurlandı.
Hacı Nuriye Kezer vefat etti
Büyükdöllük Köyü sakinle-rinden Hacı Ah-met Kezer ile Mehmet Ke-zer'in anneleri Hacı Nuriye Ke-zer 94 yaşında vefat etti.  Harun, Hüseyin, Hakan, Muhammet ve Hazan Kezer'in babaanneleri olan merhumenin cenazesi 19 Haziran Pazar günü ikindi namazını takiben Büyükdöllük Köyü Camisinde kılınan cenaze namazının ardından köy mezarlığında son yolculuğuna uğurlandı. 
Hacı Fatma Helvacıköylü vefat etti
Merhum İsmail Helvacıköylü'nün eşi ev hanımı Fatma Helvacıköylü 90 yaşında hayata gözlerini yumdu. Merhume Hülya Helvacıköylü ile Reha, Selma ve Atilla Helvacıköylü'nün annesi, Gamze, Kaan ve Nazım'ın babaannesi olan merhumenin cenazesi 19 Haziran Pazar günü ikindi namazını takiben Esentepe Yavuz Sultan Selim Camisi'nde kılınan cenaze namazının ardından Buçuktepe Mezarlığında toprağa verildi.  
Fatma Yıldırım vefat etti
Fatma Yıldırım vefat etti. Merhumenin cenazesi 19 Haziran Pazar günü öğle namazının ardından Eski Camide kılınan cenaze namazı sonrası Buçuktepe Mezarlığında son yolculuğuna uğurlandı.
Gencay Demirbozan vefat etti
Menzilahır mahallesi sakinlerinden Eser ve Aysel Demirbozan'ın oğlu Gencay Demirbozan vefat etti. Cevat Örs ve Meliha Mamak'ın torunu olan olan merhumun cenazesi Pazar günü Muradiye Camisinde kılınan cenaze namazının ardından Acı Çeşme Mezarlığında toprağa verildi. 
Kadir Aşıkoğlu vefat etti
Emekli Kadir Aşıkoğlu 90 yaşında vefat etti. Merhumun cenazesi 19 Haziran Pazar günü öğle namazını takiben TOKİ Camisinde kılınan cenaze namazının ardından Yeni Şehir Mezarlığında toprağa verildi.
Hasan Akgün vefat etti
Emekli Hasan Akgün 68 yaşında vefat etti. Merhumun cenazesi 18 Haziran Cumartesi günü Yavuz Sultan Selim Camisinde kılınan cenaze namazının ardından Yeni Şehir Mezarlığında toprağa verildi.

Gönder Yorum Yap Yazdır Facebook Twitter FriendFeed Google
  ÇOK OKUNANLAR
EDİRNE İL ÖZEL İDARESİ
Bilişim Personeli alınacak
Vakıflar'dan kiralık taşınmazlar
Tıbbi malzeme satın alınacak
  GÜNÜN GAZETE MANŞETLERİ
Akşam Gazetesi Birgün Gazetesi Bugün Gazetesi Cumhuriyet Gazetesi
Dünya Gazetesi Fanatik Gazetesi Fotomac Gazetesi Gunes Gazetesi
Haberturk Gazetesi Hurriyet Gazetesi Milli Gazete Milliyet Gazetesi
Posta Gazetesi Radikal Gazetesi Sabah Gazetesi Sozcu Gazetesi
Star Gazetesi Takvim Gazetesi Taraf Gazetesi Türkiye Gazetesi
Vatan Gazetesi Vakit Gazetesi Yenisafak Gazetesi
Yeni Hudut Gazetecilik ve Matbaacılık San. ve Tic. Ltd. Şti
Babademirtaş Mah. Üç Şerefeli Camii Arkası No:7 EDİRNE
Özel Okullar, Özel Okul Fiyatları

Marküteri Parke