ANASAYFA
13 Ağustos 2022 Cumartesi
Açılış Sayfam Yap!
Sık Kullanılanlara Ekle
Matbaa Hizmetleri
Künye
Reklam
İletişim
Siyaset
Ekonomi
Sağlık
Spor
Kültür-Sanat
Güncel
Röportaj
Resmi İlan
Yazarlar
E-Gazete
Video Galeri
Aramızdan ayrılanlar
Haberin Yayın Tarihi: 25-06-2022 06:15
16 Punto 18 Punto 20 Punto 24 Punto
Aramızdan ayrılanlar

Ayşe Öğretmen (Kirişçiler) vefat etti
Edirne Kız Meslek Lisesi'nin efsanevi emekli öğretmenlerinden ve Meslek Lisesi'nin Ana Okulu Müdiresi Ayşe (Hocanım) Ki-rişçiler 97 yaşında hayata gözlerini yumdu. 
 Edirne Kaleiçi semtinin tanınmış ailelerinden Merhum Hafız Emin ve merhume Zehra Kirişçilerin kızı olan 1926 Edirne doğumlu Ayşe Kirişçiler'in yaşlılığa bağlı nedenlerden ötürü vefat ettiği öğrenildi. Ayşe Kirişçiler, gerek çalıştığı dönemlerde gerekse emeklilik yaşamında Edirne'nin sosyal ve kültürel yaşamında önemli iz bırakmış isimlerinden biri olarak hatırlanacak. 
Edirne'nin ticari yaşamında önemli bir yer tutan merhum Bakkal Süleyman Kirişçiler, merhum Şekerci Selami Kirişçiler ile Lüleburgaz emekli PTT Müdürü Sadi Kirişçiler'in kardeşi, emekli öğretmen Aliye Yenici'nin ablası olan merhume Ayşe Kirişçiler yeğenleri ile birlikte yaşıyordu. Emin, Zeynep, Alper, Sedat Kirişçiler, Firuzan Eşme, Ahter Zağra ve Selma Engin'in halaları, Dilek ve Murat Yenici'nin teyzeleri olan merhumenin cenazesi dün öğle namazını takiben Hacılarezanı Camisinde kılınan cenaze namazının ardından Buçuktepe Mezarlığında son yolculuğuna uğurlandı.
DSİ'den emekli Rahmi Toyran vefat etti
Devlet Su İşleri'nden emekli şoför Rahmi Toyran 67 yaşında vefat etti.  
Merhum Fehim Toyran ve Nesibe Toyran'ın oğulları, Ayhan Toyran'ın eşi, Hayri, Naci, Necmi ve Bülent Toyran'ın ağabeyleri, İlknur ve Şennur'un babaları, Bülent Hasan ve Oğuzhan Şentürk'ün kayınpederi olan merhumun cenazesi dün öğle namazını takiben Lalaşahin Paşa Cami-sinde kılınan cenaze namazının ardından Ekmekçi Köyü Mezarlığında son yolculuğuna uğurlandı.
Öğretmen Mehmet Boztuna vefat etti
İlkokul öğretmeni, Büyükdo-ğanca Köyü sakinlerinden Ahmet ve Saime Boztuna'nın oğulları, Nezahat Boztuna'nın eşi 68 yaşındaki Mehmet Boztuna vefat etti. Ahmet ve Ferit Boztuna'nın babaları, Uygar Boztuna'nın dedesi, Ayşe ve Gamze Boztu-na'nın kayınpederleri olan merhu-mun cenazesi dün öğle namazını takiben Büyükdoğanca Köyü Camisinde kılınan cenaze nama-zının ardından köy mezarlığında toprağa verildi. 
Kabire Pirko vefat etti
Merhum Hüseyin Pirko'nun eşi, Karaağaç semti sakinlerinden 87 yaşındaki Kabire Pirko vefat etti. Melahat İslatince, Nebahat ve Emrullah Pirko'nun anneleri, Zeynep İslatince'nin anneannesi,  İdil Pirko'nun babaannesi, Kurtay İslatince ve Seher Pirko'nun kayınvalidesi, Mustafa, Mehmet, Hasan Özmenekşe'nin kardeşleri, Salih Özmenekşe ve Havva Osmancık'ınablaları, Ali Pirko'nun yengesi olan  merhumenin cenazesi dün öğle namazını takiben Karaağaç Yeni Camide kılınan cenaze namazının ardından Karaağaç Mezarlığında toprağa verildi.  

Gönder Yorum Yap Yazdır Facebook Twitter FriendFeed Google
  ÇOK OKUNANLAR
EDİRNE İL ÖZEL İDARESİ
Vakıflar'dan kiralık taşınmazlar
Bilişim Personeli alınacak
Tıbbi malzeme satın alınacak
  GÜNÜN GAZETE MANŞETLERİ
Akşam Gazetesi Birgün Gazetesi Bugün Gazetesi Cumhuriyet Gazetesi
Dünya Gazetesi Fanatik Gazetesi Fotomac Gazetesi Gunes Gazetesi
Haberturk Gazetesi Hurriyet Gazetesi Milli Gazete Milliyet Gazetesi
Posta Gazetesi Radikal Gazetesi Sabah Gazetesi Sozcu Gazetesi
Star Gazetesi Takvim Gazetesi Taraf Gazetesi Türkiye Gazetesi
Vatan Gazetesi Vakit Gazetesi Yenisafak Gazetesi
Yeni Hudut Gazetecilik ve Matbaacılık San. ve Tic. Ltd. Şti
Babademirtaş Mah. Üç Şerefeli Camii Arkası No:7 EDİRNE
Özel Okullar, Özel Okul Fiyatları

Marküteri Parke