ANASAYFA
20 Mart 2023 Pazartesi
Açılış Sayfam Yap!
Sık Kullanılanlara Ekle
Matbaa Hizmetleri
Künye
Reklam
İletişim
Siyaset
Ekonomi
Sağlık
Spor
Kültür-Sanat
Güncel
Röportaj
Resmi İlan
Yazarlar
E-Gazete
Video Galeri
‘Cumhur İttifakı zaferle çıkacak’
MHP Edirne İl Başkanı Zakir Tercan, “2023 yılında yapılacak olan seçimlerde Cumhur İttifakı'nı bu millet yeniden iktidar yapacaktır” dedi…
Haberin Yayın Tarihi: 25-07-2022 06:33
16 Punto 18 Punto 20 Punto 24 Punto
‘Cumhur İttifakı zaferle çıkacak’

MHP Edirne İl Başkanı Zakir Tercan, “2023 yılında yapılacak olan seçimlerde Cumhur İttifakı'nı bu millet yeniden iktidar yapacaktır” dedi.
MHP İl Başkanı Trcan yaptığı yazılı açıklamada, “MHP'ye hücum ediyorlar. Onlar konuştukça, onlar debelendikçe MHP oyları artıyor. MHP, önündeki setleri yıkarak, içerdeki ve dışarıdaki şer güçlerini yerle bir ederek Cumhur İttifakının iktidarını taçlandıracaktır” diyerek şöyle devam etti:
“Bre zavallılar, burası Türkiye. Bu devletin adı, Türkiye Cumhuriyeti. Bu bayrağın adı Türk bayrağı. Bir Türk devletinde Türk sorunu aramak, nasıl bir akıl, nasıl bir vicdan, nasıl bir ruh halidir.
CHP'nin, zillet ittifakının, yancılarının her yeri dökülüyor. Bir tarafı yapmaya çabalarken diğer tarafları yıkılıyor. PKK ile HDP ile kurulan ortaklığın dumanı tüterken, bir de parti içindeki kavgalar ve buna bağlı olarak CHP'nin ve yancılarının iç yüzünü ortaya koyan rezillikler parsel parsel ortalığa saçılıyor.
Gelinen noktada CHP ve yancıları tek başına iktidara gelmelerinin mümkün olmadığını ve imkansız olduğunu artık aklı başında herkes görüyor…
MHP, kurulan bütün tuzakları, bütün iftiraları yerle bir etmiştir. Cumhur ittifakının iktidara yürüyüşünü hiçbir şekilde engellenemeyeceğini seçimlerden zaferle çıkacağı bir gerçektir. İsteseler de, istemeseler de sindirmeye başladılar. Zillet ittifakının bu telaşı boşunadır ve çırpındıkça daha çok batıyorlar.
Bu millet; aklıyla, varlığıyla bu kadar alay edilmesine daha fazla izin vermeyecektir. Kendi sözü, kendi özü olan, önce milletim diyen ve bu milletin varlığı, bu ülkenin bölünmez bütünlüğünü her şeyin önünde tutan Milliyetçi Hareketle büyük bir kucaklaşma gerçekleştirecektir. 
Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli, ülkesi için her türlü fedakarlığı hiç çekinmeden yapıyor ve olağanüstü bir caba harcıyor. Gecesini gündüzüne katarak içerdeki, dışarıdaki bu karanlık odaklara bir son verebilmek için çabalıyor ve girdiği uyku orucuna bütün teşkilatlar, bütün partililer de katılıyor.
2023 yılında yapılacak olan seçimlerde Cumhur İttifakı'nı bu millet yeniden iktidar yapacaktır. Böylece hem ülkenin varlığı ve birliği teminat altına alınmış olacak, hem bin yıllık kardeşlik hukuku yerine oturtulacaktır.
Dış güçlerin, zillet ittifakının karanlık senaryoları sona erecek, bütün bu ihanetler yerle bir olacaktır. Cumhur İttifakı; Türkiye Cumhuriyeti Devletinin varlığını ve birliğini sağlamanın, ülkeyi selamete çıkarmanın tek yolu Cumhur İttifakıdır.
Bugünkü muhalefet ve yancıları Sayın Recep Tayyip Erdoğan ve İktidar iş başından gitsin, Cumhur İttifakı dağılsın da ülkede birlik ve beraberlik ruhu bozulursa bozulsun, Türkiye tehlikeye girerse girsin anlayışı hakimdir.
Cumhur İttifakı'nın yaptığı yanan tarlayı söndürmektir. Bu ittifakı kabullenemeyenler tarlanın tamamının yanmasını isteyen akıl fukaralarıdır.
Bir defa daha ve altını çizerek söylüyoruz; Cumhur İttifakı'nı iktidara taşımak bir seçmen tercihi, vatandaşlık hukuku olmaktan çıkmış, vatan görevi haline dönüşmüştür.”
 

Gönder Yorum Yap Yazdır Facebook Twitter Linkedin
  ÇOK OKUNANLAR
Aramızdan ayrılanlar
Çıkırık'a son görev
AK Parti ve İYİ Parti'de birer aday daha
Sarılarlı güven tazeledi
Edirne'de aşı startı
EDİRNE İL ÖZEL İDARESİ DESTEK HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ
Edirnespor umutları erteledi
Cephanelik gibi araç
Sınır organizatörü kıskıvrak
K.Arda, Çanakkale'yi geçemedi
  GÜNÜN GAZETE MANŞETLERİ
Akşam Gazetesi Birgün Gazetesi Bugün Gazetesi Cumhuriyet Gazetesi
Dünya Gazetesi Fanatik Gazetesi Fotomac Gazetesi Gunes Gazetesi
Haberturk Gazetesi Hurriyet Gazetesi Milli Gazete Milliyet Gazetesi
Posta Gazetesi Radikal Gazetesi Sabah Gazetesi Sozcu Gazetesi
Star Gazetesi Takvim Gazetesi Taraf Gazetesi Türkiye Gazetesi
Vatan Gazetesi Vakit Gazetesi Yenisafak Gazetesi
Yeni Hudut Gazetecilik ve Matbaacılık San. ve Tic. Ltd. Şti
Babademirtaş Mah. Üç Şerefeli Camii Arkası No:7 EDİRNE
Özel Okullar, Özel Okul Fiyatları

Marküteri Parke