ANASAYFA
28 Ocak 2023 Cumartesi
Açılış Sayfam Yap!
Sık Kullanılanlara Ekle
Matbaa Hizmetleri
Künye
Reklam
İletişim
Siyaset
Ekonomi
Sağlık
Spor
Kültür-Sanat
Güncel
Röportaj
Resmi İlan
Yazarlar
E-Gazete
Video Galeri
Binance Referans Kodu Nedir? Binance TR Referans Kodu: A624LDPY
Binance dünyanın en büyük ve en geniş hacimli kripto para borsası olarak en sık tercih edilen platformdur.
Haberin Yayın Tarihi: 19-09-2022 08:12
16 Punto 18 Punto 20 Punto 24 Punto
Binance Referans Kodu Nedir? Binance TR Referans Kodu: A624LDPY

Kripto para kavramı hayatımızda ilk girdiği dönemde pek çok kişi şüpheyle yaklaşmış ancak bugün gelinen nokta tahmin edilenin çok ötesine geçmiştir. Kripto para piyasaları çok hareketlidir ve paranın işin içerisinde olduğu her yatırım enstrümanı gibi güvenlik konusunda kaygı duyulması çok normaldir. Kripto para yatırımına yeni başlayacak olanlar için öncelik doğal olarak güvenilir bir kripto para borsası bulmaktır.

 

Binance dünyanın en büyük ve en geniş hacimli kripto para borsası olarak en sık tercih edilen platformdur. Bunun sonucunda kripto para yatırımına yeni başlayacak ya da yatırımını en güvenli kripto para borsası üzerinde yapmak isteyenler Binance’ı tercih etmektedir.

 

Siz de “Referans kodu nedir?”, “Binance referans kimliği nedir? ve “Binance referans kodu ne işe yarar?” sorularının yanıtlarını yazımızda bulabilirsiniz.

 

Binance Nedir?

 

Binance dünyanın en popüler kripto para borsası olarak kripto para yatırımcıları için güvenin temsilcisidir. Merkezi Global Binance olmakla birlikte Binance yatırımcılarına sunduğu hizmet kalitesini yükseltmek ve sağladığı avantajları artırmak için ülkelere özel arayüzler de sunar. Bu kapsamda Binance tarafından sunulan ülkelere özel borsalarda kripto para yatırımı yapmak yerel bankalardan borsaya para yatırma ve çekme aynı zamanda çeşitli avantajlardan yararlanma noktasında etkili bir yöntemdir. Söz konusu avantajlardan yararlanmak için yeni üyelik işlemleri sırasında ilgili alana Binance tr referans kodu: A624LDPY şeklinde yazılması gerektiği unutulmamalıdır.

 

Binance TR Nedir?

 

Global Binance borsasının Türkiye ayağı Binance TR’dir. Ülkemizdeki kripto para yatırımcıları Binance TR hesabı açarak banka hesaplarına TL transferi yapabilirler. Kripto para alım satım işlemlerini de son derece hızlı ve kolay bir şekilde gerçekleştirebilirler. Binance TR üzerinden kripto para alım satımı yapmak için tamamlanması gereken ilk adım ücretsiz üyelik işlemini tamamlamaktır. Kayıt sırasında kullanıcıların karşısına çıkan “Referans kimliği nedir?”, “Binance referans kodu nedir?” ve “Referral id ne demek?” gibi soruların yanıtlarınız sizler için yazımızda bir araya getirdik.

 

Binance TR Referans Kodu Nedir?

 

Binance TR’de kripto para alım satımı yapmak için hesap açılması gerekir. Kullanıcılar ücretsiz Binance TR hesabı oluştururken karşılarına Binance tr referans kodu alanı çıkar. Bu alana Binance referans kodu: A624LDPY yazılmakla birlikte opsiyoneldir. Binance referans kimliği alanına Binance referans kodu yazıldıktan sonra alım satım işlemlerinde %20’ye varan oranlarda indirim hakkı elde edilebilir.

 

Binance TR referans kimliği Binance TR’de ilk kez hesap oluşturulurken ve yalnızca bir kez yazılır. Daha önceden açılmış Binance TR hesabı olanlar Binance referans kodu ekleme işlemi yapamazlar.

 

Binance TR Referans Kodu Nasıl Alınır?

 

Referans kodu nasıl alınır yeni bir Binance TR hesabı açmak isteyen kullanıcıların merak ettiği bir noktadır. Binance TR kullanıcılarının bir Binance referans kodu vardır. Kullanıcılar kendilerine ait Binance referans kodu ile arkadaşlarını ya da Binance TR üyesi olmayan diğer kişileri Binance TR borsasına üye olmaya davet edebilirler.

 

Binance TR üyesi olan kullanıcılar üyelik işlemlerini tamamlayınca Binance referans kimliği alabilirler. Diğer bir deyişler Binance referans kimliği oluşturabilir ve daha sonra bu Binance referans kodu ile arkadaşlarını Binance TR üyeliğin davet ederek hem kendileri hem Binance referans kodu ile Binance TR üyesi olan kişiler için avantajlarla dolu bir dünyanın kapısını aralayabilirler.

 

Binance TR Referans Kodu Oluşturma

 

Binance referans kodu oluşturma Binance TR üyelerinin kendi başlarına yapabilecekleri bir işlemdir. Binance TR’ye ilk kez üye olmak isteyen ve bunun için yeni bir Binance TR hesabı oluşturacak olan kullanıcıların öncelikle ücretsiz hesap oluşturma işlemlerini tamamlamaları gerekir. Kullanıcılar Binance TR üyelik işlemlerini tamamladıktan sonra kendilerine ait Binance referans kodu oluşturma işlemini yapabilirler.

 

Bu aşamada tek yapılması gereken Binance TR üzerinden ilgili sayfaya gitmek ve Binance referans kodu oluşturmaktır. Kullanıcılar daha sonra oluşturdukları Binance referans kodu ile arkadaşlarını Binance TR’nin avantajlarla dolu dünyasına davet edebilirler.

 

Paylaştıkları Binance referans kodu ile Binance TR üyelik kayıt işlemlerini tamamlayan kullanıcılar Binance TR üzerinden gerçekleştirecekleri kripto para alım satım işlemlerinden komisyon indirimi hakkına sahip olurlar. Bu sayede kripto para piyasasının hareketlerinden bağımsız olarak daha alım satım aşamasında kar etme avantajını yakalarlar.

 

Binance TR Referans Kodu Avantajları

 

Binance TR üzerinde yeni bir hesap açmak ve kripto para alım satım işlemlerini dünyada en çok tercih edilen kripto para borsası üzerinde işlem yapmak isteyenler Binance referans kodu ile üyelik işlemlerini tamamlamalıdırlar. Böylece Binance TR üzerinde gerçekleştirecekleri kripto para alım satım işlemlerinde %20 oranında indirim hakkı kazanabilirler. Bu sayede yaptıkları alım satım işlemlerinin tümünde komisyon indirimi sayesinde kar etme avantajından yararlanabilirler.

 

Binance TR yatırımcılarına üyelik işlemi yaparken Binance referans kodu girmeleri halinde %20’ye varan oranlarda komisyon indirimi sağlar. Diğer bir deyişle yatırımcının kripto para alım satımı yaparken ödediği komisyon bedeli %20’ye varan oranlarda azalır. Bu nedenle Binance Tr’ye üye olurken Binance referans kodu yazmak ve yeni üyelik işlemlerini tamamlamak alım satım işlemleri sırasında komisyon avantajı yakalamanın en garantili yoludur. Ancak hali hazırda Binance TR üyeliği bulunan yatırımcılar daha sonra Binance referans kodu ekleme yapamazlar. Bu nedenle Binance referans kodu yeni üyelik oluşturulurken mutlaka girilmelidir.

Gönder Yorum Yap Yazdır Facebook Twitter Linkedin
  ÇOK OKUNANLAR
Aramızdan ayrılanlar
65’inde avukat oldu!
En eski mahalle ‘Baba Timurtaş’
Sektörlere hızlı tren ayarı
Edirne Sarayi için ‘Koordinasyon Merkezi’
Arasta esnafından otopark yakınması
Ulus'ta 'kış' durgunluğu!
Sinema Topluluğu'ndan ilk gösterim
Topluluktan konser maratonu
Ordu FK maçına kadın hakem
  GÜNÜN GAZETE MANŞETLERİ
Akşam Gazetesi Birgün Gazetesi Bugün Gazetesi Cumhuriyet Gazetesi
Dünya Gazetesi Fanatik Gazetesi Fotomac Gazetesi Gunes Gazetesi
Haberturk Gazetesi Hurriyet Gazetesi Milli Gazete Milliyet Gazetesi
Posta Gazetesi Radikal Gazetesi Sabah Gazetesi Sozcu Gazetesi
Star Gazetesi Takvim Gazetesi Taraf Gazetesi Türkiye Gazetesi
Vatan Gazetesi Vakit Gazetesi Yenisafak Gazetesi
Yeni Hudut Gazetecilik ve Matbaacılık San. ve Tic. Ltd. Şti
Babademirtaş Mah. Üç Şerefeli Camii Arkası No:7 EDİRNE
Özel Okullar, Özel Okul Fiyatları

Marküteri Parke