ANASAYFA
27 Kasım 2022 Pazar
Açılış Sayfam Yap!
Sık Kullanılanlara Ekle
Matbaa Hizmetleri
Künye
Reklam
İletişim
Siyaset
Ekonomi
Sağlık
Spor
Kültür-Sanat
Güncel
Röportaj
Resmi İlan
Yazarlar
E-Gazete
Video Galeri
Edirnespor başkanının memleketinde
Edirnespor, TFF 3. Lig'in 4'üncü haftasında bugün en uzak deplasmanlarından biri ve yeni başkan Nabi Kırmızı'nın memleketi olan Şanlı Urfa'nın temsilcisi Karbel Karaköprü Belediye Spor'a konuk olacak…
Haberin Yayın Tarihi: 24-09-2022 06:30
16 Punto 18 Punto 20 Punto 24 Punto
Edirnespor başkanının memleketinde

Edirnespor, TFF 3. Lig'in 4'üncü haftasında bugün en uzak deplasmanlarından biri ve yeni başkan Nabi Kırmızı'nın memleketi olan Şanlı Urfa'nın temsilcisi Karbel Karaköprü Belediye Spor'a konuk olacak.
TFF 3. Lig 1, 2 ve 3. Grup'ta 4. hafta karşılaşmalarının tamamı bugün oynanacak. Edirnespor  sezonun ikinci deplasmanında bugün saat 15.00'te Karbel Karaköprü Belediye Spor ile Faruk Çelik Stadı'ndaki  karşı karşıya gelecek. Karşılaşmayı Rize bölgesinden Sinan Dereci yönetirken, yardımcılıklarını Samsun bölgesinden Mehmet Şenkaya ve Gümüşhane bölgesinden Erdem Tanış yapacak,Tokat bölgesinden Serkan Yücel de dördüncü hakem olarak sahadaki yerini alacak. 
TFF 3. Lig 1. Grup'taki 9 karşılaşmadan Karbel Karaköprü Belediye Spor  Edirnespor dahil 4'ü saat 15.00, 1'i saat 15.30,. 1'i saat 16.00'da oynanırken, 3 maç ise saat 19.00'da başlayacak.
Karbel Karaköprü Belediye Spor, oynadığı 3 maçın 3'ünde de berabere kaldı. 3 puanlı ev sahibi takım, kendisi gibi 3 puanlı Edirnespor'un bir basamak üstünde 11'inci sırada yer alıyor.  
 TFF 3. LİG 1. GRUP'TA 4. HAFTA PROGRAMI
Yomra Spor - Belediye Derince Spor
Yomra İlçe Stadı / 15.00
1954 Kelkit Belediyespor - 1922 Konyaspor 
Kelkit İlçe Stadı / 15.00
Karbel Karaköprü Belediye Spor - Edirnespor
Faruk Çelik Stadı / 15.00
Bc Group Ağrı 1970 Spor - Entegre Solar Elazığspor
Vali Lütfü Yiğenoğlu / 15.00
Amasyaspor Futbol Kulübü - Nevşehir Belediye Spor    
Merzifon İlçe Stadı / 15.30
Çatalcaspor - Belediye Kütahyaspor
Çatalca İzzettin Stadı / 16.00
Eskişehirspor - Hacettepe 1945 Spor Kulübü
Eskişehir Yeni Stadyum / 19.00
Karşıyaka - Gema Polimer Şile Yıldız Spor
Alsancak Mustafa Denizli Stadı / 19.00
52 Orduspor FK  - Yeni Mersin İdmanyurdu Futbol A.Ş
Yeni Ordu Stadyumu/ 19.00
TFF 3. LİG 1. GRUP'TA 3. HAFTA TOPLU SONUÇLAR 
Hacettepe 1945 Spor Kulübü 0-0 Karbel Karaköprü Belediye Spor
Belediye Derince Spor 1-1 1954 Kelkit Belediyespor
Entegre Solar Elazığspor 1-0 Amasyaspor Futbol Kulübü
Nevşehir Belediye Spor 0-0 Yomra Spor
1922 Konyaspor 1-3 Karşıyaka
Edirnespor 1-2 52 Orduspor Fk
Belediye Kütahyaspor 3-0 Bc Group Ağrı 1970 Spor
Gema Polimer Şile Yıldız Spor 1-1 Eskişehirspor
Yeni Mersin İdmanyurdu Futbol A.Ş.1-0 Çatalcaspor

Gönder Yorum Yap Yazdır Facebook Twitter Linkedin
  ÇOK OKUNANLAR
Meriç Nehri'nde ‘yandan çarklı’
Türk sürücüde tabanca ve mermi
Özgürlüğe 100. yıl damgası!
Bir asrın coşkusu!
Silah-uyuşturucu operasyonu
BİK Genel Kurulu'nda 3 gelişme
SAL ve 1. Amatör'de 14 mücadele
Kadın Dayanışması'ndan 'şiddete hayır'
Çarşıspor'lu ‘bayanlar’ bu hafta ‘bay’
‘Kadın cinayetleri politiktir!’
  GÜNÜN GAZETE MANŞETLERİ
Akşam Gazetesi Birgün Gazetesi Bugün Gazetesi Cumhuriyet Gazetesi
Dünya Gazetesi Fanatik Gazetesi Fotomac Gazetesi Gunes Gazetesi
Haberturk Gazetesi Hurriyet Gazetesi Milli Gazete Milliyet Gazetesi
Posta Gazetesi Radikal Gazetesi Sabah Gazetesi Sozcu Gazetesi
Star Gazetesi Takvim Gazetesi Taraf Gazetesi Türkiye Gazetesi
Vatan Gazetesi Vakit Gazetesi Yenisafak Gazetesi
Yeni Hudut Gazetecilik ve Matbaacılık San. ve Tic. Ltd. Şti
Babademirtaş Mah. Üç Şerefeli Camii Arkası No:7 EDİRNE
Özel Okullar, Özel Okul Fiyatları

Marküteri Parke