ANASAYFA
28 Ocak 2023 Cumartesi
Açılış Sayfam Yap!
Sık Kullanılanlara Ekle
Matbaa Hizmetleri
Künye
Reklam
İletişim
Siyaset
Ekonomi
Sağlık
Spor
Kültür-Sanat
Güncel
Röportaj
Resmi İlan
Yazarlar
E-Gazete
Video Galeri
Veteriner hekimlerde başkan Türkoğlu
Trakya Bölge Veteriner Hekimler Odası'nın 18'inci seçimli olağan genel kurulunda, mevcut başkan Uğur Cengiz Çakır'a karşı yarışan Çorlulu Veteriner Hekim Polat Türkoğlu 342 delegeden 233'ünün oyunu alarak odanın yeni başkanı oldu... 
Haberin Yayın Tarihi: 27-09-2022 07:45
16 Punto 18 Punto 20 Punto 24 Punto
Veteriner hekimlerde başkan Türkoğlu

Olgay GÜLER
Trakya Bölge Veteriner Hekimler Odası'nın 18'inci seçimli olağan genel kurulunda, mevcut başkan Uğur Cengiz Çakır'a karşı yarışan Çorlulu Veteriner Hekim Polat Türkoğlu 342 delegeden 233'ünün oyunu alarak odanın yeni başkanı oldu.
Edirne Margi Otel'de gerçekleştirilen genel kurul iki adayın yarışına sahne oldu. Cumartesi günü gündem maddelerin görüşüldüğü, Pazar günü ise seçimlerin yapıldığı oda seçiminde gülen taraf, mevcut başkan Uğur Cengiz Çakır'a karşı yarışan Polat Türkoğlu oldu. Genel kurulda 695 oda üyesinden 344'ü oy kullandı, oyların 342'si geçerli sayıldı. 
Çarşaf liste yöntemiyle yapılan ve Uğur Türkoğlu'nun galibiyetiyle sonuçlanan seçimde Trakya Bölge Veteriner Hekimler Odası'nın yeni yönetim kurulu şu şekilde oluştu: 
Yönetim Kurulu (Asil): 
Polat Türkoğlu (233 oy), Semih Yamaç (224 oy), Buse Ö. Gülhan (211 oy), Kemal Çokal (208 oy), Caner Çakır (207 oy)
Yönetim Kurulu (Yedek): 
Canberk Gökalp(196 oy), Ersan Yavuz (190 oy), Nejdet Sarıçiçek (188 oy), Melis Özgüner (182 oy), Nil S. Durukan (179 oy) 
Haysiyet Divanı (Asil):
Selime Dodurka (220 oy), Çisem Okan (210 oy), Ceyhun Bekri (207 oy), Olcay Karaman (205 oy), Tuncay Tuncer (203 oy)
Haysiyet Divanı (Yedek):
Ahmet Yılmaz (191 oy), Uğur Çoban (190 oy)
Denetleme Kurulu (Asil): 
Ahmet Sezer (222 oy), Taylan Kılıçöz (211 oy)
Denetleme Kurulu (Yedek): 
Abdullah Muslu (190 oy), Kerem Akdaş (184 oy)
Kongre Delegeleri (Asil): 
Rasim Kurt (215 oy), Mesut Erdoğan (206 oy), Ali Sevinç (199 oy), Solmaz Doğan (198 oy), Gürhan Aygun (195 oy), Tolga Çetinkaya (192 oy), Murat İlimen (190 oy), Ulaş Kaya (121 oy)
Kongre Delegeleri (Yedek): 
Mustafa Karataş (180 oy), İbrahim Köroğlu (176), Vehbi Can Ataç (176 oy), Mert Günel (167 oy), Tuncay Ertürk (166 oy), Mehmet Taha Akyol (163 oy), B. Rıdvan Yörücekler (158 oy), Kadir Gökhan Yıldırım (158 oy)

Gönder Yorum Yap Yazdır Facebook Twitter Linkedin
  ÇOK OKUNANLAR
Aramızdan ayrılanlar
65’inde avukat oldu!
En eski mahalle ‘Baba Timurtaş’
Sektörlere hızlı tren ayarı
Edirne Sarayi için ‘Koordinasyon Merkezi’
Arasta esnafından otopark yakınması
Ulus'ta 'kış' durgunluğu!
Sinema Topluluğu'ndan ilk gösterim
Topluluktan konser maratonu
Ordu FK maçına kadın hakem
  GÜNÜN GAZETE MANŞETLERİ
Akşam Gazetesi Birgün Gazetesi Bugün Gazetesi Cumhuriyet Gazetesi
Dünya Gazetesi Fanatik Gazetesi Fotomac Gazetesi Gunes Gazetesi
Haberturk Gazetesi Hurriyet Gazetesi Milli Gazete Milliyet Gazetesi
Posta Gazetesi Radikal Gazetesi Sabah Gazetesi Sozcu Gazetesi
Star Gazetesi Takvim Gazetesi Taraf Gazetesi Türkiye Gazetesi
Vatan Gazetesi Vakit Gazetesi Yenisafak Gazetesi
Yeni Hudut Gazetecilik ve Matbaacılık San. ve Tic. Ltd. Şti
Babademirtaş Mah. Üç Şerefeli Camii Arkası No:7 EDİRNE
Özel Okullar, Özel Okul Fiyatları

Marküteri Parke