ANASAYFA
28 Ocak 2023 Cumartesi
Açılış Sayfam Yap!
Sık Kullanılanlara Ekle
Matbaa Hizmetleri
Künye
Reklam
İletişim
Siyaset
Ekonomi
Sağlık
Spor
Kültür-Sanat
Güncel
Röportaj
Resmi İlan
Yazarlar
E-Gazete
Video Galeri
‘Devletimize güveniyoruz’
MHP Edirne İl Başkanı Zakir Tercan, Cumhur İttifakı'nın devamında devlet ve millet için hayır bulunduğunu belirterek, “Cumhur İttifakının yaptığı yanan tarlayı söndürmektir” dedi..
Haberin Yayın Tarihi: 03-10-2022 06:39
16 Punto 18 Punto 20 Punto 24 Punto
‘Devletimize güveniyoruz’

MHP Edirne İl Başkanı Zakir Tercan, Cumhur İttifakı'nın devamında devlet ve millet için hayır bulunduğunu belirterek, “Cumhur İttifakının yaptığı yanan tarlayı söndürmektir” dedi. 
MHP İl Başkanı Tercan yaptığı yazılı açıklamada, “Deprem, sel, yangın gibi felaket anlarında hemen piyasaya çıkan, Türkiye'yi küçük düşürmek ve buradan siyasal fayda uman sanatçı, yazar, çizer, siyasetçi maskeli mandacılar, girdikleri siperlerinden kalemlerini kaleşinkof gibi kullanarak ülkemize sürekli ateş ediyorlar” dedi.
Açıklamasına “Ülkemize… Güzel  baktığımızda…Vatanımız bir başka güzel oluyor. Vatansever ve namuslu bir insan, ülkesi bir başarı yaşadı diye rahatsızlık duymaz. Takdir edilecek şeyleri komplekse kapılmadan takdir etmek lazım” diyerek devam eden Tercan, özetle şunlara yer verdi:
“Dualı ve şühedalı Anadolu topraklarına ihanet edenlerin sonu ne acı ve ne rezilcedir. Allah bize bunları tek tek seyri alem yapacak. Biz de ibretle izleyeceğiz sonlarını.
Zilletli bir yükselişin bilinen akibeti sadece düşüş değil, ani ve acıklı bir çakılmadır. Vatana ihanet edenler buna müstahaktır.
Şehit kanlarıyla sulanmış mübarek Anadolu topraklarında  kurulan güzel Ülkemiz Türkiye'ye, aziz vatanımıza kim hizmet ediyor ve kalıcı eserler veriyorsa, O kişilerden Allah razı olsun.
Ülkemize Ülkücü bakışıyla baktığımızda vatanımız bir başka güzel oluyor.
Cumhur İttifakının devamında devletimiz ve milletimiz için hayır vardır... Allah bu beraberliği bozmak isteyenlere fırsat vermesin…
Buna sadece Türkiye'nin değil, tüm İslam Aleminin ve Türk Dünyası'nın ihtiyacı var.
Dünyanın kilit taşının üzerinde oturuyoruz. Tarihin, coğrafyanın, inançlarımızın ve ideallerimizin üzerimize yüklediği vazife çok ağır.
Türk Milleti ve devleti olarak her türlü zorluğun altından kalkarız Allahın izniyle. Bu yüzden her dönem hem güçlü hemde milli birlik ve beraberlik içerisinde tek yürek tek bilek olmak zorundayız.
Dün doğudan Moğollar, batıdan Haçlılar. Bugün düşman sadece isim değiştirmiş. Ancak en büyük sorun milli güvenlik sorunu haline hızla yaklaşan 7 kocalı (6+1) iç muhalefet..
Velhasıl Kelam; Büyük başak tarlaları, alev alev yanarkan, su taşıyıp söndürme yerine, tarla sınırı tartışması yapmak o tarlaların tamamının yanması demektir. 
Cumhur İttifakının yaptığı yanan tarlayı söndürmektir. Bu ittifakı kabullenemeyenler tarlanın tamamının yanmasını isteyen akıl fukaralarıdır. 
Devletimize güveniyoruz… Sonuna kadar, sonsuza kadar;  'Devleti ebedi müddet.' En güvenilir liman devletimizin limanı… Gerisi  hikaye.” 

Gönder Yorum Yap Yazdır Facebook Twitter Linkedin
  ÇOK OKUNANLAR
Aramızdan ayrılanlar
65’inde avukat oldu!
En eski mahalle ‘Baba Timurtaş’
Sektörlere hızlı tren ayarı
Edirne Sarayi için ‘Koordinasyon Merkezi’
Arasta esnafından otopark yakınması
Ulus'ta 'kış' durgunluğu!
Sinema Topluluğu'ndan ilk gösterim
Topluluktan konser maratonu
Ordu FK maçına kadın hakem
  GÜNÜN GAZETE MANŞETLERİ
Akşam Gazetesi Birgün Gazetesi Bugün Gazetesi Cumhuriyet Gazetesi
Dünya Gazetesi Fanatik Gazetesi Fotomac Gazetesi Gunes Gazetesi
Haberturk Gazetesi Hurriyet Gazetesi Milli Gazete Milliyet Gazetesi
Posta Gazetesi Radikal Gazetesi Sabah Gazetesi Sozcu Gazetesi
Star Gazetesi Takvim Gazetesi Taraf Gazetesi Türkiye Gazetesi
Vatan Gazetesi Vakit Gazetesi Yenisafak Gazetesi
Yeni Hudut Gazetecilik ve Matbaacılık San. ve Tic. Ltd. Şti
Babademirtaş Mah. Üç Şerefeli Camii Arkası No:7 EDİRNE
Özel Okullar, Özel Okul Fiyatları

Marküteri Parke