ANASAYFA
28 Ocak 2023 Cumartesi
Açılış Sayfam Yap!
Sık Kullanılanlara Ekle
Matbaa Hizmetleri
Künye
Reklam
İletişim
Siyaset
Ekonomi
Sağlık
Spor
Kültür-Sanat
Güncel
Röportaj
Resmi İlan
Yazarlar
E-Gazete
Video Galeri
Amasya'da hakemler Konya'dan
Edirnespor, ligin 14. haftasındaki 7'nci deplasman maçında hafta ortasında oynanan karşılaşmada Yomra Spor'u evinde 1-0 yenen Amasyaspor Futbol Kulübü ile karşı karşıya gelecek…    
Haberin Yayın Tarihi: 26-11-2022 06:30
16 Punto 18 Punto 20 Punto 24 Punto
Amasya'da hakemler Konya'dan

Edirnespor, ligin 14. haftasındaki 7'nci deplasman maçında hafta ortasında oynanan karşılaşmada Yomra Spor'u evinde 1-0 yenen Amasyaspor Futbol Kulübü ile karşı karşıya gelecek.    
Edirnespor'un yer aldığı TFF 3. Lig 1. Grup'ta 14.hafta programında yer alan 9 karşılaşma yarın oynanacak. Amasyaspor Futbol Kulübü  Edirnespor arasındaki 12 Haziran Stadı'nda saat 14.00'de başlayacak karşılaşmayı Konya bölgesinden Yusuf Alper Abalı yönetirken, yardımcılıklarını yine Konya. bölgesinden Hilmi Göktürk İmamoğlu ve aynı bölgeden Metin Uçar yapacak, yine aynı bölgeden Metehan Ayyürek dördüncü hakem olarak sahadaki yerini alacak.
Edirnespor, ligin 14. haftasında Amasyaspor Futbol Kulübü'ne konuk olacak. Rakip takım 15 puanla 12. sırada yer alıyor.
TFF 3. LİG 1. GRUP 14. HAFTA PROGRAMI
Çatalcaspor - 1954 Kelkit Belediyespor 
Çatalca İzzettin Stadyumu /  13.00
Amasyaspor Futbol Kulübü - Edirnespor    
12 Haziran Stadı /  14.00
Entegre Solar Elazığspor - Hacettepe 1945 Spor Kulübü    
Elazığ Doğukent Stadı / 14.00
Belediye Kütahyaspor - Karbel Karaköprü Belediye Spor
Dumlupınar / 14.00
Yeni Mersin İdmanyurdu Futbol A.Ş. -Eskişehirspor    
Mersin Stadyumu / 14.00
52 Orduspor Fk - Karşıyaka
Yeni Ordu Stadyumu / 14.00
Belediye Derince Spor- 1922 Konyaspor    
Belediye Derincespor Doğal Çim Stadyumu / 14.00
Nevşehir Belediye Spor - Gema Polimer Şile Yıldız Sporu
Nevşehir Gazi Stadı / 14.00
Bc Group Ağrı 1970 Spor - Yomra Spor
Vali Lütfü Yiğenoğlu / 14.00
TFF 3. LİG 1. GRUP 13. HAFTA TOPLU SONUÇLAR:
Gema Polimer Şile Yıldız Spor 1-1 Entegre Solar Elazığspor
Hacettepe 1945 Spor Kulübü 0-1 Belediye Kütahyaspor    
Edirnespor 1-2 Belediye Derince Spor    
Yomra Spor 0-1 Amasyaspor Futbol Kulübü    
Karbel Karaköprü Belediye Spor 2-1 Yeni Mersin İdmanyurdu Futbol A.Ş.
Karşıyaka 2-0 Çatalcaspor    
1922 Konyaspor 0-1 Nevşehir Belediye Spor    
Eskişehirspor 1-2 52 Orduspor Fk    
1954 Kelkit Belediyespor 1-3 Bc Group Ağrı 1970 Spor              
 

Gönder Yorum Yap Yazdır Facebook Twitter Linkedin
  ÇOK OKUNANLAR
Aramızdan ayrılanlar
65’inde avukat oldu!
En eski mahalle ‘Baba Timurtaş’
Sektörlere hızlı tren ayarı
Edirne Sarayi için ‘Koordinasyon Merkezi’
Arasta esnafından otopark yakınması
Ulus'ta 'kış' durgunluğu!
Sinema Topluluğu'ndan ilk gösterim
Topluluktan konser maratonu
Ordu FK maçına kadın hakem
  GÜNÜN GAZETE MANŞETLERİ
Akşam Gazetesi Birgün Gazetesi Bugün Gazetesi Cumhuriyet Gazetesi
Dünya Gazetesi Fanatik Gazetesi Fotomac Gazetesi Gunes Gazetesi
Haberturk Gazetesi Hurriyet Gazetesi Milli Gazete Milliyet Gazetesi
Posta Gazetesi Radikal Gazetesi Sabah Gazetesi Sozcu Gazetesi
Star Gazetesi Takvim Gazetesi Taraf Gazetesi Türkiye Gazetesi
Vatan Gazetesi Vakit Gazetesi Yenisafak Gazetesi
Yeni Hudut Gazetecilik ve Matbaacılık San. ve Tic. Ltd. Şti
Babademirtaş Mah. Üç Şerefeli Camii Arkası No:7 EDİRNE
Özel Okullar, Özel Okul Fiyatları

Marküteri Parke