ANASAYFA
20 Mart 2023 Pazartesi
Açılış Sayfam Yap!
Sık Kullanılanlara Ekle
Matbaa Hizmetleri
Künye
Reklam
İletişim
Siyaset
Ekonomi
Sağlık
Spor
Kültür-Sanat
Güncel
Röportaj
Resmi İlan
Yazarlar
E-Gazete
Video Galeri
Bugün yarın elektrik kesintisi
Edirne merkez Kocasinan Mahallesi’nin bazı kesimleri ve bazı köyleri ile Süloğlu ilçesinin Merkez Mahallesi’nin tamamı, Yeni ve Şafak Mahallelerinin bazı kesimleri  ve bazı köyleri bugün, Şükrüpaşa Mahallesi’nin ise bazı kesimleri belirli sürelerle yarın elektrik alamayacak….
Haberin Yayın Tarihi: 23-01-2023 06:36
16 Punto 18 Punto 20 Punto 24 Punto
Bugün yarın elektrik kesintisi

Edirne merkez Kocasinan Mahallesi'nin bazı kesimleri ve bazı köyleri ile Süloğlu ilçesinin Merkez Mahallesi'nin tamamı, Yeni ve Şafak Mahallelerinin bazı kesimleri  ve bazı köyleri bugün, Şükrüpaşa Mahallesi'nin ise bazı kesimleri belirli sürelerle elektrik alamayacak.
23 OCAK 2023 PAZARTESİ
TREDAŞ'ın açıklamasına göre, bugün 10.00-15.00 saatleri arasında yapılacak özel inşaat çalışmasında emniyet tedbiri amacıyla elektrik kesintisi yapılacak yerler şöyle:

Avrupakent Sitesi ve Civarı, Ladin Evleri ve Civarı, Birincikent Sitesi ve Civarları, Adrian Konakları ve Civarları, Çağla Villaları ve Civarları, Sera Villaları ve civarları çalışma süresince 5 saat enerjisiz olacak.
Edirne Merkeze bağlı; Musabeyli, Demirhanlı ve Hacıumur Köyleri ile Süloğlu İlçesi Merkez Mahallesi'nin tamamı, Yeni ve Şafak Mahalleleri ile sanayi sitesi, Geçkinli, Yağcılı, Domurcalı, Sülecik, Taşlısekban ve Tatarlar Köyleri ve bölgesi diğer tesisler  09.30-10.30 saatleri arasında yapılacak enerji nakil hattı fiziki irtibat ayırma çalışması nedeniyle çalışma süresince enerjisiz kalacak.
Karayusuf Köyü ile Atlas İnşaat Katı Atık Bertaraf-Sızıntı tesisleri ve Edirne Çevre Koruma Vakfı Musabeyli tesisleri  09.30-17.30 saatleri arasında yapılacak yeni tesis irtibat çalışması nedeniyle.8 saat süreyle enerjisiz kalacak.
24 OCAK 2023 SALI
Edirne Şehir Şükrüpaşa Mahallesi'nin Gölet Tesisleri, Bahiye Üçok Caddesi ve civarları, Doktror Ragıp Kazancıgil Sokak, Hüseyin Solmaz Soakak, Necati Seçkin Sokak, Şehit Tuncay Güdücü Sokak, Adalet Kasrı Sokak,  Aydın Demir Sokak, Merzifonlu Karamustafa Sokak, Kavgaz Tabya Sokak, İlhan Koman Sokak, Şehit Ersan Yenice Caddesi, Alper Yazoğlu Caddesi,  Hacısalim Efendi Sokak, Kırcaali sokak, Mehmet Atabay Sokak, Hacı Osman Sokakları ve IMKB Kız Meslek Lisesi, Hoca Ahmet Yasevi Caddesi, Şerif Bilgen Caddesi, Gelibolu Sokak, Süleyman Yuğnak Sokak, Cahit İslatince Sokak, Karaali Sokak, Yağlı Güreş Sokak, Hasan Maksutoğlu Caddesi, Prof. Ömer Lütfü Barkan Caddesi, 8 Cadde ve bağlı sokakları,  Şehit Güven Sokak ve bağlı sokakları 09.00-15.00 saatleri arasındaki elektrik dağıtım merkezi bakım onarım çalışması nedeniyle 6saat elektriksiz kalacak.
 

Gönder Yorum Yap Yazdır Facebook Twitter Linkedin
  ÇOK OKUNANLAR
Aramızdan ayrılanlar
Çıkırık'a son görev
AK Parti ve İYİ Parti'de birer aday daha
Sarılarlı güven tazeledi
Edirne'de aşı startı
EDİRNE İL ÖZEL İDARESİ DESTEK HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ
Cephanelik gibi araç
Edirnespor umutları erteledi
Sınır organizatörü kıskıvrak
K.Arda, Çanakkale'yi geçemedi
  GÜNÜN GAZETE MANŞETLERİ
Akşam Gazetesi Birgün Gazetesi Bugün Gazetesi Cumhuriyet Gazetesi
Dünya Gazetesi Fanatik Gazetesi Fotomac Gazetesi Gunes Gazetesi
Haberturk Gazetesi Hurriyet Gazetesi Milli Gazete Milliyet Gazetesi
Posta Gazetesi Radikal Gazetesi Sabah Gazetesi Sozcu Gazetesi
Star Gazetesi Takvim Gazetesi Taraf Gazetesi Türkiye Gazetesi
Vatan Gazetesi Vakit Gazetesi Yenisafak Gazetesi
Yeni Hudut Gazetecilik ve Matbaacılık San. ve Tic. Ltd. Şti
Babademirtaş Mah. Üç Şerefeli Camii Arkası No:7 EDİRNE
Özel Okullar, Özel Okul Fiyatları

Marküteri Parke