ANASAYFA
29 Mayıs 2023 Pazartesi
Açılış Sayfam Yap!
Sık Kullanılanlara Ekle
Matbaa Hizmetleri
Künye
Reklam
İletişim
Siyaset
Ekonomi
Sağlık
Spor
Kültür-Sanat
Güncel
Röportaj
Resmi İlan
Yazarlar
E-Gazete
Video Galeri
Aramızdan ayrılanlar
Haberin Yayın Tarihi: 23-02-2023 06:15
16 Punto 18 Punto 20 Punto 24 Punto
Aramızdan ayrılanlar

HASAN DALCI VEFAT ETTİ


Hayriye Dalcı'nın eşi, Ali Dalcı ve İbrahim Dalcı'nın babaları olan Hasan Dalcı 78 yaşında vefat etti. Merhumun cenazesi dün Abdurrahman Mahallesi Yeşilce Camide öğle namazını takiben kılınan cenaze namazının ardından Buçuktepe Mezarlığına defnedildi.

ŞENOL ATEŞÇİDİR VEFAT ETTİ


Karaağaç Mahallesi sakinlerinden merhume Refika Ateşçidir ve merhum Gühan Ateşçidir'in oğulları, Gülseren Güneş, Gülderen Tunçyürek ve Gülşen Eker'in kardeşleri, Gizem Ateşçidir'in babası olan Şenol Ateşçidir 59 yaşında vefat etti. 
Merhumun cenazesi dün Ka-raağaç Yeni Camide ikindi namazını takiben kılınan cenaze namazının ardından Karaağaç Mezarlığında son yolculuğuna uğurlandı.

EMEKLİ GÜMRÜK MÜDÜRÜ MUSTAFA YAZICI VEFAT ETTİ


Nergis Yazıcı'nın eşi, Fatih Yazıcı ve Alper Yazıcı'nın babaları Emekli Gümrük Müdürü Mustafa Yazıcı 64 yaşında vefat etti. Merhumun cenazesi dün Mevlana Camisinde ikindi namazını takiben kılınan cenaze namazının ardından Yeşil Şehir Mezarlığında son yolculuğuna uğurlandı.

EMEKLİ BAŞ VEZNEDAR ÖMER F. SÖYLEMEZ VEFAT ETTİ


Küçükpazar semti sakinlerinden Edirne PTT Başmüdürlüğünden emekli Başveznedar Ömer Faruk Söylemez 77 yaşında vefat etti. Valilik'ten emekli Hasibe Söylemez'in eşi olan merhum; Belkıs Efeoğlu, Birgül Söylemez ve Mustafa Söylemez'in babaları, Ali Söylemez'in ağabeyi, Belediyeden emekli Nurcan Efeoğlu'nun kayınpederi, Bürsa, Naz, Nil, Selim, Ege, Aras ve Ece'nin dedeleriydi. Merhum Ömer Faruk Söylemez'in cenazesi dün Kıyık Kıyakbaba Camisinde öğle namazını takiben kılınan cenaze namazının ardından Yeni Şehir Mezarlığında toprağa verildi.

ESKİ BELEDİYE MÜDÜRLERİNDEN SUAT BOZAN VEFAT ETTİ


Edine belediyesi eski müdürle-rinden ve yaşamını İskender Köy'de sürdüren Suat Bozan vefat etti. Güzel Sanatlar Galerisi eski müdürlerinden Nigar Bozan'ın eşi, akademisyen merhume Başak Bozan ile Bulut Bozan'ın babaları, Gülcan Bozan'ın kayınpederi olan Suat Bozan, Edirne eski millet-vekillerinden merhum Türkan Seç-kin ve Matematik Öğretmeni mer-hum Saadettin Seçkin'in damadı, Serdar Seçkin'in de eniştesiydi. Merhumun cenazesi dün İskender köy camisinde ikindi namazını takiben kılınan cenaze namazının ardından köy mezarlığında toprağa verildi.

HATİCE AYDIN VEFAT ETTİ 


Yıldırım semti sakinlerinden Kemal Aydın'ın eşi Hatice Aydın 84 yaşında vefat etti. Kemalettin Aydın, Tamer Aydın, Semra Alkan, Nuran Bayraktaroğlu ve Gülseren Kaçan'ın anneleri, Ataman Alkan, Aslan Bayraktaroğlu ve Yılmaz Kaçan'ın kayınvalideleri olan merhumenin cenazesi dün Yıldırım Hacı İl Bey Camisinde ikindi namazını takiben kılınan cenaze namazının ardından Yıldırım Mezarlığında toprağa verildi.

Gönder Yorum Yap Yazdır Facebook Twitter Linkedin
  ÇOK OKUNANLAR
Kokteyl Masa Kiralama
  GÜNÜN GAZETE MANŞETLERİ
Akşam Gazetesi Birgün Gazetesi Bugün Gazetesi Cumhuriyet Gazetesi
Dünya Gazetesi Fanatik Gazetesi Fotomac Gazetesi Gunes Gazetesi
Haberturk Gazetesi Hurriyet Gazetesi Milli Gazete Milliyet Gazetesi
Posta Gazetesi Radikal Gazetesi Sabah Gazetesi Sozcu Gazetesi
Star Gazetesi Takvim Gazetesi Taraf Gazetesi Türkiye Gazetesi
Vatan Gazetesi Vakit Gazetesi Yenisafak Gazetesi
Yeni Hudut Gazetecilik ve Matbaacılık San. ve Tic. Ltd. Şti
Babademirtaş Mah. Üç Şerefeli Camii Arkası No:7 EDİRNE
Sanal Ofis

Marküteri Parke