ANASAYFA
29 Mayıs 2023 Pazartesi
Açılış Sayfam Yap!
Sık Kullanılanlara Ekle
Matbaa Hizmetleri
Künye
Reklam
İletişim
Siyaset
Ekonomi
Sağlık
Spor
Kültür-Sanat
Güncel
Röportaj
Resmi İlan
Yazarlar
E-Gazete
Video Galeri
Aramızdan ayrılanlar
Haberin Yayın Tarihi: 27-02-2023 06:15
16 Punto 18 Punto 20 Punto 24 Punto
Aramızdan ayrılanlar

NİKAH MEMURU EMEL ÖNALDI EŞİNİ KAYBETTİ
 

Edirne Belediyesi'nin Özel Kalem Müdürlüğüne bağlı Evlendirme Dairesi Memurlarından Emel Önaldı'nın eşi Hüseyin Önaldı 61 yaşında vefat etti. Çağatay ve Merve Önaldı'nın babaları, Berfin Önaldı'nın kayınpederi, Mustafa, Remzi ve Fatma Önaldı'nın kardeşleri, Ersin, Ersoy, Nimet Çakmaklı'nın enişteleri  olan ve uzun bir süredir tedavi altında olan merhum için dün öğle namazının ardından Lalaşahin Paşa Camisinde gıyabi cenaze namazı kılındı. 

ÖZGÜR VARDAR VEFAT ETTİ


Ayşekadın Mahallesi sakinlerinden Ali Çetin Vardar ve Sadriye Vardar'ın oğulları Özgür Vardar 43 yaşında vefat etti. Sezer Gören'in kuzeni olan merhumun cenazesi dün Kadıbedrettin Camisinde öğle namazını takiben kılınan cenaze namazının ardından Acı Çeşme Mezarlığında son yolculuğuna uğurlandı. 

MÜRÜVVET KARGÖZLER VEFAT ETTİ


Ayşekadın semti sakinlerinden merhum Mehmet Kargözler'in eşi Mürüvvet Kargözler 85 yaşında vefat etti. Sevinç Kaba, Şaban Kargözler ve Ahmet Kargözler'in anneleri olan merhumenin cenazesi dün Kadı Bedrettin Camisinde öğle namazını takiben kılınan cenaze namazının ardından Buçuktepe Mezarlığında toprağa verildi. 

CAVİDE KÜÇÜKKIZANLIKLI VEFAT ETTİ


Ayşekadın ve Sanayi Sitesi esnaflarından Kadir Küçükkızanlıkla'nın eşi Cavide Küçükkızanlıklı 59 yaşında vefat etti. Remzi Anıl Küçükkızanlıklı, Savaş Küçükkızanlıklı ve Seda Yücel'in anneleri, Sıla ve Eda Küçükkızanlıklı ile Olay Yücel'in kayınvalideleri, Ata Rüzgar Yücel ve Mert Deniz Yücel'in anneanneleri, Kadir Emir Küçükkızanlıklı ve Eymen Küçükkızanlıklı'nın babaanneleri olan merhumenin cenazesi dün Mevlana Camisinde öğle namazını takiben kılınan cenaze namazının ardından Yeni Şehir Mezarlığında defnedildi. 

RÜKİYE POSTA VEFAT ETTİ


Tayakadın Köyü sakinlerinden Cengiz Posta, Nesli Kepeci, Ayşe Posta, Firdevs Demirbozan'ın anneleri Rükiye Posta vefat etti. Meltem Posta ve Cenk Posta'nın babaanneleri, Gülşah Özçetin ve Ceyda Yurdakul'un anneanneleri olan merhumenin cenazesi dün Tayakadın Köy Camisinde ikindi namazını takiben kılınan cenaze namazının ardından Köy Mezarlığında toprağa verildi.

BARIŞ CİNGÖZCÜ VEFAT ETTİ

Merhum Nurettin Cingözcü ve Melek Cingözcü'nün oğulları Barış Cingözcü 48 yaşında vefat etti. Nuri Cingözcü ve Sevgi Özkan'ın kardeşleri, Busenur ve Sibelnur Cingözcü'nün babaları olan merhumun cenazesi dün İsmailağa Camisinde ikindi namazını takiben kılınan cenaze namazının ardından Acı Çeşme Mezarlığında toprağa verildi. 

BEHİCE KOŞUCU VEFAT ETTİ


Yıldırım Mahallesi sakinlerinden merhum Ömer Koşucu'nun eşi Behiçe Koşucu 92 yaşında vefat etti. Merhum Ziya Koşucu, Fatma Yanmayan ve Emine Dişliler'in anneleri olan merhumenin cenazesi dün Yıldırım Akmescit Camisinde öğle namazını takiben kılınan cenaze namazının ardından Bademlik Mezarlığında son yolculuğuna uğurlandı.   

CANDAN YOĞUNALİ VEFAT ETTİ


Şükrüpaşa Malahellesi sakinlerinden Giresun Bulancak eşrafından merhum Tevfik YoğunAli ve merhume Kadın Yoğunali'nin oğulları, Karayollarından emekli Candan Yoğunali vefat etti. Nazan Yoğunali'nin eşi, Can Yoğunali'nin babası , Handan, Hülya, Şenol ,Tufan ve Mehmet'in ağabeyleri  olan merhumun cenazesi 25 Şubat Cumartesi günü, Mevlana Camisinde ikindi namazını takiben kılınan cenaze namazının ardından Yeni Şehir Mezarlığında toprağa verildi.

EMİNE TEKÇE VEFAT ETTİ


Trakya Birlik İlköğretim Okulu Müdürü Zafer Tekçe'nin eşi Emine Tekçe vefat etti. Saraçhane semtinin tanınmış ailelerinden Tekçe'lerin gelini, Tuğçe, Berke ve Berkay'ın anneleri, Erdem Şafak'in kayınvalidesi olan merhumun cenazesi 25 Şubat Cumartesi günü Beylerbeyi Camisinde öğle namazını takiben kılınan cenaze namazının ardından Sarayakpınar Köyü Mezarlığında toprağa verildi.

Gönder Yorum Yap Yazdır Facebook Twitter Linkedin
  ÇOK OKUNANLAR
Kokteyl Masa Kiralama
  GÜNÜN GAZETE MANŞETLERİ
Akşam Gazetesi Birgün Gazetesi Bugün Gazetesi Cumhuriyet Gazetesi
Dünya Gazetesi Fanatik Gazetesi Fotomac Gazetesi Gunes Gazetesi
Haberturk Gazetesi Hurriyet Gazetesi Milli Gazete Milliyet Gazetesi
Posta Gazetesi Radikal Gazetesi Sabah Gazetesi Sozcu Gazetesi
Star Gazetesi Takvim Gazetesi Taraf Gazetesi Türkiye Gazetesi
Vatan Gazetesi Vakit Gazetesi Yenisafak Gazetesi
Yeni Hudut Gazetecilik ve Matbaacılık San. ve Tic. Ltd. Şti
Babademirtaş Mah. Üç Şerefeli Camii Arkası No:7 EDİRNE
Sanal Ofis

Marküteri Parke